SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Myraen w walce o siebie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe bo mi się bez tabletek nasennych godziny urzędowania przesuwają

Zasypiam koło 3 budzę się 9-10 czasem 11, a że nie mam nic ważnego rano do roboty to nie chce się niepotrzebnie lekami od psychiatry faszerować.

Biorę euthyrox, gotuje żarcie na cały dzień w godzinę. Byłoby szybciej gdybym miała więcej do dyspozycji niż jedną miskę, patelnie i garnek pakuje w pojemniki a później hulaj dusza byle o wzięciu wszystkich tabletek pamiętać.

Łuszczyca mnie atakuje i nie chce odpuścić, będę miała fototerapię czy laseroterapie... Nie pamietam już ale wcześniej muszę mieć wycietego pieprzyka z tego miejsca więc będą wielkie emocje za 2 tyg

4-5 posiłków, rozkład btw nie zmieniany bo ładnie mnie ubywa i mi pasuje takie jedzonko.

Wieczorem (20.00) siłownia

Problem pojawił się przed lutym... moja przyjaciółka zaginęła i z tego stresu zaliczylam 2tygodnie wyjęte z życia na mocnych psychotropach ... Na szczęście się znalazła i teraz leży w szpitalu psychiatrycznym i nawet nie mogę jej odwiedzić bo mnie od środka roznosi ...

Koniec końców znów wróciłam do rozmiarów puszystej kuleczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Bardzo Ci współczuję... musi to być dla Ciebie bardzo trudne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Ciezka sytuacja, przykro mi. Z tego wszystkiego pozytyw taki, ze przyjaciolka sie odnalazla.

No i mimo wszystko wydaje sie ze jestes silna babka i niezle sobie radzisz jak na takie niesprzyjajace warunki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maria1209
No i mimo wszystko wydaje sie ze jestes silna babka i niezle sobie radzisz jak na takie niesprzyjajace warunki


Ja to widzę całkowicie odwrotnie

____________________________________


Heh wczoraj długo spałam przepadl mi czas na 2 posiłki - ale w takie dni okazuje się że wszamanie 100g ryżu, 250g kurczaka i porcji warzyw nie jest problemem po 3 godzinach makaron pełnoziarnisty z 150g twarogu ... teoretycznie powinnam byc zapchana ale tak sie rozpedzilam że po 3 godzinach znów żarłam

____________________________________


Jak widać makaron pełnoziarnisty nie powoduje już rewolucji zoladkowych, zapchania i obrzydzenia do następnych posiłków

Ale co ważniejsze udało mi się zjeść przedwczoraj całe 100g kaszy gryczanej (podzielone na 2 posiłki)

Jeszcze jakiś czas temu zdychalam po jednej łyżce/widelcu a przedwczoraj nic ....

chociaż nadal uważam, że smak ma okropny

Zastanawiałam się dlaczego np. kasza w krupniku mnie nigdy nie ruszala....

Otóż wpadłam na genialny i "odkrywczy" pomysł namoczenia jej przez noc ... zadziałało :o

Cieszę się bo to urozmaicenie od ryżu, ziemniaków i makaronu (do niedawna jeszcze białego).

Pieczywo pełnoziarniste, mąki pełnoziarniste płatki owsiane, itd. nadal szkodzą mojemu brzuszkowi ;-(

____________________________________


Ostatnio mam ogromną ochotę na fasolę po bretońsku i jem 2x w tygodniu to wszystko przez kiełbasę


Zmieniony przez - Myraen w dniu 2018-02-22 07:41:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3406 Napisanych postów 6130 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264498
oo!! tak tak! fasolka po bretońsku daaawno nie jadłam, narobiłaś mi smaka ja za to dzisiaj na kolację białą kiełbasę planuję, już dawno miałam na nią chrapkę, ledwo zmieściłam ją w makro, tyle ma tłuszczu wredota

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nene87
oo!! tak tak! fasolka po bretońsku daaawno nie jadłam, narobiłaś mi smaka ja za to dzisiaj na kolację białą kiełbasę planuję, już dawno miałam na nią chrapkę, ledwo zmieściłam ją w makro, tyle ma tłuszczu wredota


Ja lubię bardzo gęsta, że aż bardzo mało wody w niej jest. Za to moja mama robi taką że po "wypiciu" miski człowiek nadal głodny, a kolejnej nie pozwoli wziąć bo przecież nie można jest tylu kcal

Co do makro to ja mam łatwiej bo 70g tłuszczy. Chociaż moja fasolka jednak to ok 20g tłuszczy zabiera z puli... Ale czego się nie robi dla kiełbasy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.


Zmieniony przez - Myraen w dniu 2018-02-22 08:11:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679576
Fasolka po bretońsku to mój upiór z czasów przedszkolnych. Odkąd skończyłem przedszkole to jadłem może jeszcze ze 2-3 razy. Dla mnie ta potrawa może nie istnieć - mam awersję.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nightingal
Fasolka po bretońsku to mój upiór z czasów przedszkolnych. Odkąd skończyłem przedszkole to jadłem może jeszcze ze 2-3 razy. Dla mnie ta potrawa może nie istnieć - mam awersję.


Co ta biedna fasolka Ci uczyniła złego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3406 Napisanych postów 6130 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264498
ja z czasów przedszkola miałam straszną niechęć do szpinaku, wpychały go we mnie Panie przedszkolanki, a ona był taki nieposolony, mdły i niedobry, że do liceum na samą myśl niedobrze mi się robiło

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
WHEY premium