SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Myraen w walce o siebie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.




Zmieniony przez - Myraen w dniu 8/5/2017 3:48:08 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Myraen
ups... dlaczego mi się zawsze klika ikonka cytowania kiedy mam na myśli edycję...

ale wykorzystam sytuacje, żeby jeszcze dodać, że miałam dziś koszmar...
zaczęło się fajnie - trening z jakimś tam góru, super, extra, cała byłam happy
przy MC naderwałam sobie przyczepy mięśnia półścięgnistego i nie mogłam ćwiczyć przez pół roku :'-(
niesamowite jest to, że w śnie znam lepiej układ mięśniowy i jego funkcje niż przez cały okres mojej edukacji




Zmieniony przez - Myraen w dniu 8/5/2017 2:47:35 AM


hehe nieźle :P

dobrze, że to tylko sen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oj oj oj ile mnie tu nie było

krótkie streszczenie co robiłam gdy mnie tu nie było - tarczyca się popsuła, psychika padła
na szczęście powolutku zbieram się z podłogi i chcę wrócić na siłkę

Pomiary
Biust: 118
Pod biustem: 100
Talia: 101
Pępek: 109 (rly?)
Brzuch: 116
Biodra: 118
Udo: 73
Łydka: 46
Waga: 108 nie ma to jak ważyć więcej z mniejszymi wymiarami (w porównaniu do początków na sfd)

ogólnie się cieszę, że wymiary są mniej więcej takie jakie je zostawiłam i zdrowotne zawirowania mi ich nie podbiły w kosmos

Także podejście nr 9887876324343 - Witam ponownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
No witaj. Trzymam kciuki żeby tym razem się udało i żeby nic nie krzyżowało planów - szczególnie zdrowie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
My zawsze chętnie witamy ponownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Witaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 842 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71137
No cześć Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 402 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17333
Będę zaglądać i kibicuje!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znów ja

zawsze pod górkę... byłam w piątek na nordic walking...
pamiętacie może moje problemy z napiętą łydką przy marszach ? Już nie ma... ale za to ból od razu pojawia się w stopie przy przenoszeniu ciężaru na tą nogę... jakoś dotarłam do mieszkania, ściągnęłam buty, skarpetki.... i wtedy poczułam dopiero ból jakby mi się stopa miała rozpaść...

no to wychodzi na to, że wszelkie marsze odpadają... wypróbuję chyba rowerek stacjonarny

a póki co obczaiłam nową siłownię, chyba tam zamieszkam 19 w piątek i tylko 3 ludzików na strefie cardio... poważnie.... nie wiem co mieli w głowach kiedy postawili siłownie obok dużego innego klubu - dosłownie 100m dalej... i 5km od ogromnego obiektu - siłownia, sauna, basen... grunt że sprzętu nikt mi nie podbierał z tej okazji muszę ułożyć nowy plan, bo stary jest ciężki do realizacji tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 402 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17333
Myraen no to walcz dalej a ja trzymam kciuki i wspieram caaałym swoim ogromnym ramieniem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co zacząć w wieku 20 lat

Następny temat

DT Agi- odbudowa sylwetki

WHEY premium