SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Mobilizacja i Redukcja

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 299
O mnie

Siemka! Mam na imie Karol i mam 18 lat. Moim celem jest zrzucenie paru kilo i uzyskanie w miarę dobrej sylwetki. Mam już małe doświadczenie w tym sporcie. Rok temu ćwiczyłem 4 miesiące jednak po pewnych wydarzeniach (bardziej osobistych) zaniedbałem siłownie. Jakieś 4/5 miesięcy temu zacząłem od nowa ćwiczyć tym razem z kumplem ale wiadomo jak to jest. Nie zawsze da się zgrać co do treningu ( raz ja raz on nie mieliśmy czas bo w końcu końcówka roku szkolnego i trzeba się wziąć do roboty). Przyznam że teraz ćwiczyłem dość krótko a nawet bardzo. Piszę ten dziennik jako moją pomoc w mobilizacji do wzięcia się wreszcie za siebie raz a porządnie. Dodam jeszcze że niestety pale jednak staram się rzucić i jak na razie nie idzie tak źle.

Wymiary

Waga : 82 Kg ( planuje około 76)
Wzrost : 186cm
Biceps : 34cm
Klatka Piersiowa : 105cm
Pas (biodra) : 90cm
Udo : 55cm
Łydka : 41cm
Przedramię : 29cm

Trening:
Przyznam że pisząc ten dziennik nie mam jeszcze żadnego planu. Na początek jednak myślę że zrobię 2 tygodnie ogólnorozwojowy trening a potem się zobaczy. Ćwiczył będę w domu ( mam MAŁĄ siłownie ). Do dyspozycji mam : 3 pary hantli, gryf olimpijski z wystarczającym obciążeniem, ławkę płaską z możliwością regulacji ( chyba łamana się to nazywa), Drążek do podciągania oraz ławkę na brzuszki . Dodam że na ławce mogę także ćwiczyć nogi.

Dieta:

Co do diety na razie nie mam jej ułożonej jednak znam się w miarę dobrze na produktach i ich zawartości makroskładników. To co zjem będę się starał w miare sumiennie wypisywać tu.
Żeby zrzucić lekko na wadze muszę jeść około 2300 Kcal

Co do diety jeszcze to miesiąc temu stosowałem IF i były bardzo dobre efekty w krótkim czasie jednak lekko z tą dietą przesadziłem. Jadłem wtedy około 1600/1700 Kcal ale zrzuciłem 3 KG ( ile w tym mięśni to nie wiem :/ )

Dobra, więc na razie to będzie tyle w tym poście. Niedługo napiszę jeszcze moje maksymalne wyniki na poszczególne partie ciała ( od razu mówię że nogi mam BARDZO słabe... ) oraz może uda mi się dodać jakiś fotki żeby pokazać jak teraz wyglądam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 299
właśnie skończyłem robić pierwszy trening od 2 miesięcy. Trening był jak mówiłem ogólnorozwojowy.

To co robiłem:
Przysiady ze sztangą 40kg 10/3
wyciskanie na plaskiej 50kg 8/3
wyciskanie na skośnej 33kg 10/3
podciąganie gryfu do brody 30kg 10/3
podciąganie na drązku 5/3 ( będę próbował coraz więcej na tę chwile to max ;/ )
uginanie przedramion ze sztangą ( biceps ) 25kg 9/3
wyciskanie sztangi w wąskim uchwycie 30kg 10/3
brzuszki 12/3

Zamierzam zaraz zrobić omlet z 2 białek i 2 całych jaj plus 100g ryżu i 100gr piersi z kurczaka.

Zmieniony przez - lejtos w dniu 2014-08-05 14:24:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 299
siemka. wlasnie wrocilem z biegania. postanowilem ze między dniami treningowymi bede sie staral biegać. biegalem 30 min równym tempem. dodam ze ciezko sie biega z zakwasami jednak i tak je lubie :D na dzis to chyba tyle. jak mi sie uda to dodam zaraz zdjecie ale nie obiecuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 299
dobra, w końcu wiem jak dodać to zdjęcie. lapcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Gdzie wypiski? :) Sporo pracy przed Tobą więc jazda. Na plecy i nogi możesz dać po 2 ćwiczenia, na resztę po jednym.

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2014-08-10 14:06:02

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 299
wiem. Dawno były ale nie miałem kompletnie czasu z problemów osobistych. jutro już będę kontynuował. wybaczcie ale nie dało się nic zrobić ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dan1500* 'sportowy tryb życia'

Następny temat

[DT] majorovsky

WHEY premium