SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Michu

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11479
O SOBIE
Cześć mam na imię Jacek.Mam 16 lat i skończyłem właśnie gimnazjum i wybieram się do liceum. Zakładam ten dziennik treningowy ponieważ chce śledzić swoje postępy i także dzielić się tym co robie z innymi. Mój staż wynosi ok.6 miesięcy ćwiczenia bez diety, jadłem poprostu dużo.
Z dietą i treningiem startuje od 1 września ponieważ teraz sobie dorabiam pracą wakacyjną to wszystko przeznaczam na diete suple itp. nie na żadne pierdoły :P Z kasą na diete nie będzie problemu bo teraz przez wakacje zarobiłem dosyć dużo a na dodatek ojciec pracuje za granicą, także źle nie mam :D Umówiłem się z mamą że ona kupuje mi źródła węgli i tłuszczy a ja ze swoich białka :P Wzrost:169 Waga:65kg

Cel:
Budowanie masy. Stawiam na wyźrzeźbione sylwetki a nie tłustowate świniaki, dlatego że zawsze byłem otyły, z tego powodu interesuje mnie tylko przyrost czystej masy.(wszystko powoli ale porządnie) :d

Inspiracje:
Lazar angelov( wg mnie sylwetka kompletna)

Wymiary bardzo słabe :/:
Pas:75
Udo:56
Łydka:38
Przedramie:28
Bic:33,5

Dieta i trening:

Wstawie 1 września. Jeżeli chodzi o trening to teraz mam przerwe ale chodze na siłke raz lub 2 razy w tygodniu teraz. Jak zrobie trening to wpisze napewno tu.

Zdjęcia:
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11479
. światło takie sobie. Zdjęcia bede wstawial co miesiąc żeby porównywac. :P




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 111 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2150
sylwetka bardzo estetyczna jak na ten wiek i staz - WOW. bede sledzil i zycze powodzenia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11479
Dzięki za miłe słowa ;d Jeszcze chciałem dodać że jako cel planuje wystartować w konkursie Mr. sfd juniorów 2015 bo w tym roku forma ,,sucha,, xD. Także dzisiaj cały dzień w robocie dopiero wróciłem także cały dzień byłem w ruchu. Jeszcze nie licze kalori ale zjadałem mniej więcej coś koło 2500. Pozdro.;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1163
Siemanko ;d Widzę, że Ty tak samo jak ja :D Też mam zamiar wystartować w Mr.SFD juniorów w 2015 w dodatku tyle samo lat mamy, ale ja mam krótszy staż o ponad połowę ;c Więc ciężko będzie mi Ciebie nadgonić, ale damy rade :D I dobrze jest, trenuj, trenuj.

Dziennik treningowy |==> http://www.sfd.pl/[DT]_MateO_robi_forme-t1101305.html 
NEVER BACK DOWN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11479
Cześć. Dzisiaj byłem na siłowni. Trening był intensywny. Zmieniłem teraz całkowicie obraz mojego treningu, trenuje bardzo intensywnie ale za to krócej:} Przerwy ok 20-25 s. Do tej pory trenowałem tak że nie patrzyłem na przerwy, ale trwały one za długo ;] Taki intensywny trening jest poprostu mega polecam :D

Dzisiaj była klata:
4s na płaskiej wyciskanie hantlami
4s na skosie wyciskanie hantlami
3s rozpiętek
2s na dobitke pompki

Jestem zwolennikiem hantli, sztangi do klaty nie używam. Trening zaplanowany wstawie wraz z początkiem roku szkolnego czyli 1 września i diete też ;] Teraz trenuje na spontana, planuje jutro zrobić nogi ,ale zobaczymy jak wyjdzie jutro z robotą ;] Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11479
Siema, pisze dopiero dzisiaj bo wczoraj miałem problemy z internetem. Także poszedłem na siłownie i zrobilem biceps-triceps-przedramie. Trening zajął mi ok.35-40 min w tych granicach.

Wyciskanie francuskie sztangi w leżeniu 3s
+
Ugin. ramion ze sztangą3s

Pompki w podporze tyłem 3s
+
Ugin. przedramion z supinacją3s. Tylko że to ćwiczenie robiłem troche inaczej, jak chcecie sprawdzic to na youtube jest filmiki wpiszcie biceps seria szokowa :P

Prostowanie ramion w opadzie tułowia3s
+
Modlitewnik 3s

Przedramie:
Ugin. nadgarstków nachwytem 3s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11479
Macie może jakieś pomysły na przygotowanie kurczaka praktycznie bez tłuszczu, będzie to mój posiłkek przed i po treningowy dlatego zależy mi jak na najniszej ilości tłuszczu, czekam na fajne propozycje ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11479
Siemano przed chwilą wróciłem z treningu zmęczony i głodny(czyli prawidłowo) ;p Dzisiaj nogi.

3s robocze przysiadów ze sztangą na barkach
5s przysiadów na barkach
4s syzyfki
4s wykroki z hantlami
4s wspięć na łydki

Chciałem podzielić się dobrą radą troche zabawna. Otóż gdy już wchodzą wam ciężko ostanie powtórzenia a np chcecie zrobić jeszcze ruch 3 razy to ja mam taki patent. Jak mama karmi dziecko to mówi jeszcze za dziadka,babcie,ciocie..... . To ja tak samo robie przy ostatnich powtórzeniach na siłowni xD Dziecięce ale no cóż.... :P Może to być myśl o ukochanej osobie... itd. :D Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Zajrzyj do działu Kuchnia SFD to na pewno znajdziesz coś dla siebie :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11479
Dzisiaj odpoczynek po treningu nóg. Mam mega zakwasy-problem jest nawet gdy chce usiąć. Jutro planuje barki i plecy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] Dziennik redukcyjny szymon9003 [IF]

Następny temat

[DT] SzaroUek- stop świniomasie

WHEY premium