SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Markos123

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3718
Witam nazywam się Marek. Mam 16 lat. Celem moich treningów jest zwiększenie siły i wytrzymałości. Narazie będę ćwiczył w domu a później może będzie siłownia. W tym czasie nie będę używał żadnych supli. Resztę informacji będę dodawał ratami bo na telefonie źle net chodzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3718
Tak kombinowalem z tą siłownia, porównywałem ceny, liczyłem ile by trzeba było wydać na jedzenie a później też na suplementacje i doszedłem do wniosku że mnie nie stać. Do tego powiedziano mi że przy moim typie budowy masa szła by bardzo wolno. Więc zapisałem się na muay thai. Treningi są bardzo ciężkie ale i ciekawe. Myślę że przez najbliższe 4 lata będę właśnie to trenował bo bardzo mi się to podoba. Mam nadzieję że jednak moja siłą sylwetka i wytrzymałość się poprawi chociaż myślę że tak bo ci co trenują już ponad rok nawet już robią wrażenie, a jeszcze jak potrafią się bić. Życzę wszystkim innym powodzenia i wytrwałości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3718
Moje wymiary (z 14 lipca ale nic się nie zmienilo) biceps 32, przedramie 31, klata 95, udo 53, łydka 37, wzrost 174, waga 64
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3718
Sprzęt który mam: hantle 5 i 15 kg i ściskacz 40 kg. Mój plan (jak są duże błędy to piszcie) fbw 3 x w tygodniu przysiady 3 po 15 z hantlem, wioskowanie 15 kg 3 po 15 na rękę, dipsy 3 po max, pompki 3 po max (równy rozstaw rąk) podnoszenie hantla nad głowę 3 po max, na koniec jeszcze brzuszki kołyski i łydki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3718
Nie mam rozpisanej diety ale będę jadł dużo zdrowo i co ok 3 h. Z treningiem wystartuje jutro bo nie ma czasu do stracenia. Jak coś to odpowiem na pytania. Narazie wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zajrzę na pewno, powodzenia :)

Zmieniony przez - Czesiek43 w dniu 2014-08-17 08:52:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3718
Dzisiaj trening odbyłem zgodnie z planem. Wcześniej miałem 3 tygodnie przerwy i było strasznie ciężko. Trwał razem z rozgrzaniem i rozciągnięciem 45 minut. Od tej intensywności aż mi gałki oczne skaczą. Na śniadanie była jajecznica a teraz będę robił obiad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3718
Jeszcze jakby jakiś kalistenik albo street workoutowiec mógłby pomoc. Jak robić nogi jak nie ma się dużo obciążenia lepiej dużo serii i mało powtórzen czy odwrotnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3718
Właśnie wstajem i nie dałem rady się przeciągnąć. Mam potężne zakwasy na plecach i barach i ciut słabsze na klacie i nogach. Ale to dobrze znaczy że coś się dzieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3718
Dzisiaj dzień nie treningowy ale się nudzę to sobie przedramie ściskaczem robię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3718
Dzisiaj dzień treningowy. Na śniadanie trzy jajka w chlebie. Trening: wszystko poszło zgodnie z planem. Oprócz treningu podstawowego zrobiłem jeszcze łydki. Do pompek dodałem 5 kg obciążenia bo żeby się zmęczyć musiałem ich zrobić zbyt dużo. Do ostatniej serii dipsów też dodałem obciążenie ale jeszcze na to za wcześnie i zrobiłem tylko 2.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3718
Dzisiaj trening musiałem odpuścić bo mam zbyt mocne zakwasy, ale zrobię jutro. A i chciałem wstawić zdjęcia, tylko nie wiem czy jak kliknę wstaw zdjęcie z odpowiednimi wymiarami to nie będzie za małe?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] afsmme

Następny temat

[DT] Ozzy - Get big or die trying

WHEY premium