SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Franii

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 78822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mialam dziś zrobic sobie wolne, ale klientka, z ktora czesto trenuje namowila mnie i zrobilam z nia nogi

TRENING

1. Glute bridge 5 x 12
75 kg

2. Rdl 4 x 12
45 kg

3. Wykroki chodzone 3 x 10 na noge
8 kg

4. Uginanie nog lezac 4 x 12

5. Prostowanie siedzac 4 x 12

6. Odwodzenie siedzac na maszynie 4 x 15

DIETA

1.jaja, maka gryczana, jablko, gruszka
2. Po treningu nie za bardzo fit, ale mialam ochotę to se zjadlam, a co rogal z plastrem sera i szynki serano, serek wiejski + magnum i kawa z mlekiem
3,4,5. Salatka a'la grecka: zielenina, kurczak smażony na oleju kokosowym, feta + do jednego posilku gruszka i do jednego jabłko
+ jesli bede glodna w ciagu dnia to wciagne jakiegos batona bialkowego do kawy

Zdjecie na pokuszenie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzis tylko pobiegalam

DIETA

1,2. jaja, maka gryczana, po bananie, arbuz, truskawki, kawa z mlekiem
3. Ziemniaki, dorsz, olej kokosowy
4. Chleb, szynka drobiowa, dorsz, olej kokosowy, dwa cukierasy i truskawki - rozpusta
5. Serek wiejski, chleb zytni, warzywa





Zmieniony przez - Franii w dniu 2017-06-24 17:34:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Hahaha, chce to na koszulce
tak apropos, widzialam ostatnio juz kilka nastolatek w bluzie 'fries before guys'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dooobra to wracam... Przyznaje, ze w weekend poimprezowalam (taaak, znowu..) , ale potrzebowalam tego, stres mnie dobija, a tak chociaz na chwile zapomniałam ale juz alkoholowi i smieciowemu zarciu mowie STOP nawet jak pojde potanczyc to juz bez tego, w koncu tak tez potrafię sie bawic

TRENING
Barki, klatka, ramiona

1. Wycislanie hantli na skosie dodatnim 4 x 12
12 kg

2. Arnoldki 4 x 12
10 kg

3. Unoszenie ramion w bok 4 x 15
5 kg

4. Rozpietki na maszynie 4 x 15

5. Dipsy z guma 4 x 10

6. Prostowanie ramion z lina 4 x 12

7. Uginanie ramion z hantlami 4 x 12

+ 15 min schody

DIETA

1.jaja, maka gryczana, jablko
2. Wafle ryzowe, odzywka bialkowa, olej kokosowy
3,4. Kasza jaglana, kura, warzywa, olej lniany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Ale czasami się trzeba wyszaleć potem tak jak Ty grzecznie wrócić na dobre tory i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
dokładnie czasami człowiek musi, inaczej się udusi!
u mnie też nie było grzecznie
grunt to wócić na dobre tory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Ja ostatnio trochę więcej sobie odpuszczałam i może sylwetka się lekko pogorszyła, ale nie na tyle by w tydzień się znowu nie poprawiła. A co spędzone ze znajomymi, wybawione, zasmakowane to moje poza tym kg tu i tam to nie koniec swiata byle o tym pamietac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Noo powiem Wam, ze zaliczylam dwie imprezy do samiutkiego rana, w całości przetanczone, dosyc mocno zakrapiane, kapiel w morzu w srodku nocy (oczywiscie bez strojów kapielowych... ), mnostwo wyglupow,smialam sie szczerze, czulam, ze zyje po prostu Wiec jesli nawet to malo fit to bylo warto, te wspomnienia zostana na zawsze a forma to rzecz ulotna

Co oczywiście nie zmienia faktu, ze wracam na ten dobry tor i na razie nie ograniczam moze nocnego, rozrywkowego zycia, bo mamy wakacje i kiedy jak nie teraz.. ale alkohol i niezdrowe jedzenie na pewno ida w odstawke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
To sie nazywa dbani o forme psychiczna Kapiele w morzy w srodku nocy to jest to
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BAD ASS SQUAD - aniaj

Następny temat

Pierwsze kroki do lepszego życia

WHEY premium