SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Franii

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 78842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki Ja tez co raz lepiej czuje sie w swoim ciele

A co do dystansu to ja mam roznie.. Raz 15 km to malo a raz 5 to tragedia i mi ciezko

A dzis zrobilam plecy, moj standardowy zestaw cwiczen, same podstawy, wiec nawet nie rozpisuje

DIETA

1. i 3. Jaja, maka gryczana, banan, jablko, truskawki
2. Ryz, serek wiejski, jogurt, truskawki
4,5. Ryz, kura, olej kokosowy, warzywa
6. Kawalek sernika z urodzin kolezanki, pudding chia z mlekiem kokosowym
+ wpc i banan po treningu

Dopiero jak to wypisalam to patrze, ze sporo jakos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Spalisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Mnie by 5 km zamęczyło na śmierć - nie pamiętam kiedy ostatni raz przebiegłem więcej jak 400 m z własnej woli . Ale już rower to jest to. Ogólnie takie aeroby to fajna odskocznia.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Night, kazdy ma cos swojego, wazne, zeby taka dodatkowo aktywnosc sprawiala nam przyjemność. Wtedy obojetnie co to bedzie- rower, bieganie, zumba, golf czy jeszcze cos innego

Eveline, na pewno
Ogolnie z moim odzwianiem i sylwetka jest tak, ze im bardziej sie spinam tym jest gorzej.. Jak licze kcal, makro, narzucam sobie rygor to konczy sie to tym ze po jakims czasie jak cos pojdzie nie po mojej mysli, mam jakis wyjazd czy imprezę to konczy sie objadaniem, "bo i tak zawalilam", potem glodowkami, znowu rygorem, stresem, wyrzutami sumienia.. I w efekcie wygladam co raz gorzej A jak teraz.. Nie licze, jem zdrowo, do syta, duzo sie ruszam i jest ciagle na plus, co raz lepiej wygladam i sie czuje

TRENING

1.hip thrust 5 x 12
75 kg

2. Rdl z hantlami 4 x 12
16 kg

3. Zakroki z kb 4 x 20
12 kg

4. Wpychanie na suwnicy 4 x 12

5. Odwodzenie na maszynie siedzac 4 x 15

6. Przywodzenie na maszynie siedzac 4 x 15

+ duzo przemieszczania sie na rowerze w ciagu dnia. Mysle, ze nazbiera sie z 30 km

DIETA

1. Jaja, maka gryczana, banan, ananas, mleko do kawy
2. Jaja, maka gryczana, banan, arbuz, gorzka czekolada, mleko do kawy
3. Ryz, tunczyk, feta, warzywa
4,5. Ryz, kura, olej kokosowy, warzywa
+ gdzies pomiędzy baton bialkowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Franii no cos w tym jest ze spinka. Tez tak mam...poza obsuwami. Tyle ze zelazna reka za dlugo potrafie trzymac, a to zle na mozg robi. Ja z kolei nigdy nie biegalam, nudzilo mnie. Wole krotko a intensywnie. Ostatnio np liny, sanki i takie inne...i chodzic lubie. Bryki nie mam wiec wszedzie z buta poza 14 km do pracy, bez drogi to juz trzeba komunikacja. Niestety terenu na rower nie mam, a na ulicy za duzo wypadkow. Dublin to nie Amsterdam niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282904
z tą spinką na redukcje to cos jest
ja tez im bardziej chce redukowac, tym gorzej mi idzie... bez sensu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziewczyny, ale to, ze lepiej idzie na luzie to dobra wiawiadomość. Po prostu wyluzujmy i bedziemy wszystkie szczuple, fit i seksi

TRENING
Góra

1. Martwy ciag 4 x 10
75 kg

2. Wioslowanie hantlem 4 x 10
18 kg

3. Wyciskanie sztangi lezac 4 x 8
40 kg

4. Push press 4 x 10
25 kg

5. Wyciskaniw hantli na skosie dodatnim 4 x 10
14 kg

6. Unoszenie hamtli w bok 4 x 15
4 kg

DIETA

1. Jaja, banan, maka gryczana, gorzka czekolada, kawa z mlekiem
2. Kasza jaglana, mleczko kokosowe, wpc, jablko
3. Jak 1.
4.,5. Kasza jaglana, kura, olej kokosowy, warzywa





Zmieniony przez - Franii w dniu 2017-06-21 10:00:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10060 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214361
Franii
Dziewczyny, ale to, ze lepiej idzie na luzie to dobra wiawiadomość. Po prostu wyluzujmy i bedziemy wszystkie szczuple, fit i seksi



Nowe motto działu
1

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Franii
Po prostu wyluzujmy i bedziemy wszystkie szczuple, fit i seksi

A nawet jesli nie wyjdzie nam bycie szczuplym, to i tak bedziemy fit, a seksi dzieki temu, ze bedziemy wyluzowane. A luz w zyciu to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To teraz tylko sie do tego luzu zastosowac, co tylko pozornie jest takie proste

TRENING

Rano potruchtalam 9 km.

A wieczorem zrobilam trening z grupą na swoich zajeciach - kazdy obwod przez 12 min, 1 min przerwy pomiedzy obwodami

A:
15 x leg curl z pilka
15 x przysiad z kb 16 kg
15 x rdl z kb 20 kg

B:
15 x sit up
15 x dotykanie stop, nogi uniesione lezac na plecach
15 x "rowerki"

C:
10 x push press kb 12 kg
10 x pompka
10 x american swing

Mozna sie bylo zmachac

DIETA

1. Jaja, maka gryczana, truskawki
2. Serek wiejski, platki owsiane, truskawki, arbuz, gorzka czekolada, kawa z mlekiem
3. Jaja, maka gryczana, banan, truskawki
4.,5. Kasza jaglana, kura, olej kokosowy, warzywa
6. Krewetki, maslo klarowane

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BAD ASS SQUAD - aniaj

Następny temat

Pierwsze kroki do lepszego życia

WHEY premium