SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] FraneKapusta

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1752
Cześć Wszystkim, nazywam się Franek. Chciałbym poprowadzić tutaj mój dziennik treningowy, żeby zanotować swój progres, i też trocję się zmotywować.

WYMIARY

WAGA: 49 kg (wiem mało, ale nad tym pracuję)
WZROST: 168 cm
WIEK: 14 lat
OBWÓD W PASIE: 67 cm
GŁOWNE ZAŁOŻENIA DIETY

Kalorie: ~2700
Praktykuję dietę no-grains, tj. coś w stylu CKD bez ładowań. Czuję się z tym bardzo dobrze, i nie zamierzam póki co tego zmieniać.


TRENING

Bardzo dużo się ruszam. 2 razy w tygodniu mam lekkie treningi sztuk walki, które traktuję jako cardio, a 3 razy w tygodniu chodzę na dość intensywne treningi ogólnorozwojowe z elementami kalesteniki.

Chcę dodać że jestem po złamaniu kości łódeczkowej, a więc z prostych powodów nie chcę póki co dodawać zdjęć.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Powodzenia

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powodzenia, dobry wiek na rozpoczynanie pracy nad sobą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Jesteśmy w tym samym wieku, waga i wzrost niemalże identyczne
Powodzenia! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1752
10.1.2015

Witajcie, posiłki będę wrzucał na bieżąco, jak będzie z trenerem jeszcze zobaczymy

Śniadanie

Jaja kurze 100g (takie maleństwa )

Słonecznik łuskany 20g

WPC SFD + 15 g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1040 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6981
Powodzenia! Będę zaglądał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1752
10.01.2014

Ehh jednak nie da się edytować
W każdym razie skończyłem właśnie nogi+brzuch, bo wczoraj mi z powodów rodzinnych uciekł trening :'-(

TRENING

Nogi:



Brzuch:
4 serie
20x Podciąganie kolan do klatki na drążku


Delikatnie, ale nie chcę się też przeforsować

Posiłek number two

Cycek 200g (Dużo, ale rano najłatwiej mi nabić białko )
Papryka czerwona 100g
Oliwa 10g
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] Legolass97

Następny temat

[DT] Walka z genami

Wiecej