SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Dziennik redukcyjny szymon9003 [IF]

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 601
Witam wszystkich forumowiczów SFD ! Jestem Szymon i mam 18 lat ;) . Do założenia tego dziennika zabierałem się od bardzo dawna. Dlaczego dopiero teraz sie zdecydowałem ? przechodze na If i wiem że dla wielu to dieta zagadka , dużo ludzi przeczy jej teorią a jeszcze większa część w ogóle nie bierze pod uwage że to zdrowa dieta :) . Zamierzam to sprawdzić na sobie . Od Maja byłem na diecie redukcyjnej , patrz 5 posiłkow dziennie o zapotrzebowaniu 2300 kcal .Dieta ta sprawiałą mi troche problemów bo jak juz wszyscy się domyślili z racji wieku uczęszczam jeszcze do szkoły ;c. Ale w szkole uczę się o zasadach żywienia człowieka więc troche tam wiem o tym wszystkim , dlatego osiągnąłem pierwszy sukces , od maja do 28 czerwca schudłem z 73 kg na 65 . Wiec odniosłem jakiś tam sukces :D ale trzeba powalczyc z tym BF :) Także moj plan treningowy będzie polegał nadal na FBW( domowa siłownia) i aeorbach . Będę tu wszystko zamieszczał :) Pozdrawiam , oczywiście wszelkie uwagi proszę śmiało pisać
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 601
To zarzucimy kilka wymiarami abyśmy razem mogli je śledzić czy idzie postęp :D
Pas - 82
Klatka - 91
Biceps - 31
WAGA- 64

Na razie te ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Tutaj nie ma czego redukować, bierz się lepiej za dłuuugą masę :)

Wrzuć zdjęcia - po nich najłatwiej będzie ocenić progres

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 111 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2150
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 601
mimo tego ze może po wymiarach tak sie wydaje jest tłuszczyk na brzuchu i na klatce piersiowej chcialem go zredukowac i potemna masie sledzic postepy lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 111 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2150
najlepiej bedzie jak wrzucisz zdjecia, wtedy sie zobaczy czy faktycznie potrzebujesz dalej tej redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 601
Takie mam




Zmieniony przez - szymon9003 w dniu 2014-08-07 12:28:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 111 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2150
ja bym masowal, masz malo miesni na sobie wiec i rzezbic nie ma co jak dla mnie czas zaczac mase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 601
Tak to dzisiaj wyglądało nie mam jak nabić kalorii do 2000 aby było to w miarę zdrowo , do tego poranne cardio okolo 50 jazdy rowerem .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 601
Jeśłi chodzi o mase to nie wiem ile kalorii spożywać zeby sie bardziej nie zalać tłuszczem taką mam tendencje przez te lata do teraz praktycznie ciagle zalany tłuszczem . W Kalkulatorze dałem sobie lekką aktywnosc jako iż jestem typem który szybciej przybiera na wadze. Wyszło mi 2400 kcal
Węglowodany 55% 1297.4kcal = 324.35gram
Białko 15%% 353.84kcal = 88.46gram
Tłuszcz - 30 % 78 g
Wiem że te wartosci na przyrost masy miesniowej są słabe bo tylko 15% białka ?
Pomożecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Stopniowo podbijaj kalorie, np. 100kcal co tydzień i obserwuj organizm. Białko daj 2-2.5g/kg, tłuszcze 1g/kg, resztę dobij węglami.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] majorovsky

Następny temat

[DT] Michu

WHEY premium