SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Dziś w klubie będzie BANG! str. 79

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69049

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
BANG!!!

Jako, że tłusty czwartek to czas przemyśleń, wstawię wam mój plan na najbliższy czas. Otóż, żeby nie powtórzyła się moja kontuzja sprzed niedawna, postanowiłem zejść lekko z tonu i ustawić mniej treningów. Po dzisiejszym ultra-cheacie muszę też nieco ogarnąć miseczkę, więc wstawiam wam to wszystko tutaj.

Początek
- Po pierwsze, moim aktualnym celem jest recomp/sucha masa, cokolwiek wejdzie, będzie fajnie.
- Po drugie, nie chciałbym rezygnować z wytrzymałości, dlatego w moim planie nie zabraknie treningów crossfitowych i interwałów.
- Po trzecie, sprawdziłem masę diet i - nie wiem która najlepiej wpływa na moje mięśnie - wiem natomiast, że na moją głowę (co się tyczy zarówno psychiki jak i samopoczucia ogólnego) wpływa duża ilość węgli - więc niech tak zostanie. IF też nie dla mnie.
- Po czwarte, zrezygnowałem z cheatów. Od jutra miska MUSI być czysta (raz w tygodniu pozwalam sobie na butelkę coli zero i TYLE)
- Po piąte, przejdźmy do treningu:

Trening

Jak już wspomniałem trening rozpisałem na 2 tygodnie. Zależy mi przede wszystkim na rozwoju zewnętrznych oraz środka klatki piersiowej (dwie skrajności, wiem), objętości ramion oraz szerokości barków - nie chcę być po prostu wąski, prosta sprawa. Trening wygląda tak, nie pogardzę ewentualnymi poprawkami.

PUSH A
- pompki z obciążeniem 3x15
- wyciskanie sztangi na skosie dodatnim 3x10
- rozpiętki na skosie dodatnim 3x15
- wyciskanie sztangi siedząc 4x10
- wymachy boczne 3x20
- wyciskanie francuskie 4x10
- uginanie nadgarstków z sztangą trzymaną za plecami+trzymanie sztangi 4s ~16rep+30s
- brzuchy

PULL A
- podciąganie nachwytem 4x10
- wiosłowanie hantlą chwytem neutralnym 3x10
- wiosłowanie sztangą podchwytem 4x15
- high pull 4x10
- wymachy boczne w opadzie tułowia 4x20
- uginanie ramion z sztanga na modlitewniku 3x15
- uginanie ramion nachwytem 3x20
- wspięcia na palce stojąc 5x20

PUSH B
- dipsy 3x10
- wyciskanie hantli na skosie dodatnim+rozpiętki na skosie dodatnim 3x10+3x10
- wk na środek klatki 3s
- wyciskanie sztangi siedząc 4x10
- wyciskanie hantli siedząc 3x25
- pompki w podporze tyłem 4x10+dropy
- uginanie nadgarstków z sztangą trzymaną za plecami+trzymanie sztangi 4s ~16rep+30s
- brzuchy

PULL B
- podciąganie nachwytem 4x10
- wiosłowanie sztangą podchwytem 4x15
- martwy ciąg 5x10
- szrugsy 4x15
- wymachy boczne+wymachy boczne w opadzie tułowia 3x20+3x20 (tu bardzo mały ciężar i wolne ruchy)
- uginanie ramion młotkowo 5x10
- uginanie nadgarstków w superseriach 4x20
- wspięcia na palce siedząc 5x20

LEGS
- przysiad 5x5
- wykroki 3x15
- front squat 4x20
- rzuraf 5x10
- prostowanie+uginanie na prasie 4x20
- rzymska 4x10
- wspięcia na palce stojąc 8x20


ZESTAW SZTANGOWY 6x6x6
- thruster
- pull
- mcnpn
- zarzut
- push press
- zwykły squat


poniedziałek push A + cardio
wtorek cardio
środa pull A + cardio
czwartek off
piątek push B + cardio
sobota pull B + cardio
niedziela orlik/off
----------------------------
poniedziałek zestaw sztangowy
wtorek cardio
środa legs
czwartek off
piątek push A/B - co 2 tyg. zmiana
sobota pull A/B - jw
niedziela orlik/off

1. Zgodnie z priorytetami trening powinien być ok, jakby ktoś się czegoś przyczepił to chętnie posłucham rad.

2. Jeśli będę czuł ochotę/potrzebę/cokolwiek to będę w losowe dni kręcił 20-30 minut aerobów na czczo.

Dieta

I tu będzie najwięcej zabawy, bo:

1. Startuję z takiego pułapu od jutra:
DT


DNT


2. co tydzień zwiększam kcal (tak, w ten poniedziałek też zwiększam) o 100, tak by w rezultacie dojść do czegoś takiego:

Docelowe DT:


Docelowe DNT:


Tu oczywiście najwięcej komplikacji jest - jak to u mnie już zwykło być. Myślę, że takie rozwiązanie jest ok.

1. Węgle na noc? TAK!
2. minimum 1kg warzyw dziennie.

Suplementacja

To co juniorzy lubią najbardziej :
- przed treningami push,pull,legs,kompleks sztangowy 25g crea shota + 5g jabłczanu kreatyny, w dnt 5g jabłczanu - aż się skończy, mam otwartą puchę i ją po prostu dokończę ASAP
- po zakończeniu "cykliku" zastosuję stałą suplementację suplem creatine+beta alanine z ewentualnymi dodatkami kofeiny (kawę będę pił, ale jakby brakło kiedyś mocy, to się wspomogę kofeinką)
- dodatkowo po treningu siłowym/interwałowym/intensywnym cardio będę stosował WPC w celach zarówno budulcowych, jak i regeneracyjnych - bo wydaje mi się, że ćwiczę intensywnie.
- magnez 2 kaps (nie mam aktualnie pudełka by podać skład, ale przyjemny ten magnez) przed snem

Słit focie w lustrze

najbardziej aktualne, jakie posiadam - teraz jestem bardziej zalany wodą i pewnie fatem też, bo 2 tygodnie offu i 1 dzień ostrego cheatu wpadł.









3,2,1 START!!!

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-02-28 18:17:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
no to tu też pooglądam, może odgapię jakieś rady od widzów
powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Kto tu się przypałętał ?


Jestem i ja

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kolejny przeszedł z juniora do AL, wpis dla powiadomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
Witamy, jedziemy

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
siemaneczko i powodzenia


Co do mleka po treningu - zmieniłbym na 2 lub 1,5%, chociazby dla spokoju sumienia lub pił 50/50 mleko/woda

CO do edycji - pisałem na pw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
już wszystko podałem co potrzebne a mleko właśnie dzis kupiłem 2% w biedrze ze zwiększoną dawką wapnia Strasznie mało tłuszczu mi wychodzi w tej początkowej fazie diety ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
28.02.2014

Domowy obiadek, to się skusiłem więc i więcej kcal z tego wyszło
Generalnie starałem się nie przekroczyć za bardzo bilansu, co mi się prawie udało. Dziś i jutro jeszcze off, w niedzielę startuje sezon orlikowy

Paweł: kupiłem dzisiaj właśnie mleko 2% z podwyższoną ilością wapnia (pewnie i tak to nic nie zmienia z tym wapniem, ale darmo to biere )

Dieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12023 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
edytowane

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
01.03.2014

Wstałem późno, zjadłem bardzo dużo na śniadanie - szczerze mówiąc, po zjedzeniu kanapek już byłem pełny, ale jajecznica czekała, to oszamałem Kcal wyszło nie tak źle - niestety dzień off, ale już ostatni, bo od jutra startuje sezon orlikowy i trzeba zacząć ruszać dupę! Znowu domowa zupka na obiad mnie wezwie - jest taka dobra, że żal mi jej po prostu nie jeść, bo zdarza się raz na kilka miesięcy taki rarytas.

Dieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Pytanie takie: jutro o 10:30 mam otwarcie sezonu orlikowego i 1,5h grania w nogę. Jeść przed treningowy, czy zacząć szamanie dopiero po meczu?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy mogę jednocześnie brać cały zestaw?

Następny temat

Gawlak Bench Press

WHEY premium