SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Do wesela się wyrobi. Alex3311 & popuri.

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 338 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6776

Witam, mam na imię Szymon. Zostałem obdarowany kredytem zaufania przez moderatorów działu Junior SFD i moim zadaniem jest pokazać że dokonali prawidłowego wyboru.

Moim trenerem jest Popuri. Popuri jest profesjonalnym personalnym trenerem, doświadczonym dietetykiem, który ukończył Pedagogikę kultury ficzycznej i zdrowotnej, wiele warsztatów i kursów poszerzających jego wiedzę.
Z wielkim szacunkiem do konkurencji - nie mogłem lepiej trafić :)

Mam 17 lat,a za sobą półroczne doświadczenie z siłownią, roczne z taekwondo i trzyletnie z kickboxingiem. Dzięki tym aktywnościom fizycznym jestem na tyle wysportowany, że dostaje z same piątki z wuefu ( poważnie :O ), ale dla mnie to za mało !
Miesiąc temu postanowiłem, że koniec z wiecznym jedzeniem czipsów, słodyczy i piciem koli. Ułożyłem sobie prowizoryczną dietę i zacząłem ćwiczyć w domku. Jakie są tego ekekty ?! chyba żadne :D Zauważyłem posta odnośnie tego projektu, więc pomyślałem,
że to pomogłoby mi szybciej dążyć do mojego celu. Byłem gotowy na to aby dać z siebie wszystko. No i teraz przyszło mi to udowodnić :)
Moje aktualne wymiary :
Waga 71 kg
Wzrost 184 cm
biceps 32 cm ( wiem jestem dzikiem ! )
Klatka 100 cm
Talia 85 cm
Udo 50 cm


Tak wyglądam teraz :D ( bez śmiechów proszę ! )












Cel główny : Celem głównym jest stopniowe nabieranie masy mięśniowej, nauka poprawnej techniki, czerpanie przyjemności z trenowania ćwiczeń siłowych . Celami dodatkowymi są zwiększenie siły w podstawowych bojach, zwiększenie pewności siebie i motywacji.
Cel długoterminowy : 80 kg
Cel krótkoteminowy 75 kg



3000 kcal 150b/400w/80t
Dieta będzie modyfikowana na bieżąco, zaczynamy klasykiem. Oto wzór




Treningiem wiodącym będzie FBW. Głównie złożone i wielostawowe ćwiczenia z uwzględnieniem odpowiedniego tempa ćwiczeń.





Zaczynamy deliktanie
Same podstawy to czego brakuje w diecie, stopniowo będziemy dokładać
omega - 3 kwasy i witamina -D 2500 IU dziennie



Zapraszam do śledzenia tego dziennika, im więcej Was będzie tym większą będę miał motywacje! ( która i tak już jest na baaardzo wysokim poziomie ) Pozdrawiam wszystkich i życzę jak najlepszych efektów dla konkurencji ( ale bez przesady bo chcę wygrać :D ).


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-12-02 22:50:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 338 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6776
Tu powinno znajdować się pierwsze tygodniowe podsumowanie ale go nie ma ze względu na to że po prostu zalepiłem, tzn. nie mogłem się za siebie wziąć. Od ostatniego podsuomwania konkursowego zaliczyłem zaledwie 2 treningi. Ten tydzień w szkole jest stosunkowo luźny więc to na pewno pomoże do powrotu do treningów i diety. Od jutra startuje z czterema posiłkami dziennie. 2x makaron + kurczak + cebula + śmietana + ser + oliwa z oliwek i 2x ziemniaki + pierś z kury + oliwa z oliwek. Troche tego makaronu jest :) :


Jutro zamierzam zrobić trening plecy + tric. To chyba wszystko z informacji, a teraz pozwolę sobie się pochwalićmoim dzisiejszym zakupem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 372 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8325
O FBW może być ciekawie, powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem oczywiście :) powodzonka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
powodzenia:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
jestem i ja. Zdjęcia trochę pościskane, lepsze wyobrażenie o sylwetce byśmy mieli w oryginalnych wymiarach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
a gdzie suplementacja


powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 338 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6776
Zdjęcia z progresem będą w oryginale dla lepszego efektu

Zmieniony przez - Alex3311 w dniu 2014-11-30 14:03:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Powodzenia :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] maciek608 - Dare to be DIFFERENT

Następny temat

Dziennik konkursowy: julcziik & Marian 87.

WHEY premium