SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Danusia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Poszukaj w tematach podwieszonych tematów dotyczących treningów - tam masz przykłady. Możesz też zajrzeć do dzienników Shi i Bazylii - One również ćwiczą w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 734
A coś takiego?

A
1. Martwy ciąg na prostych nogach
2. Przysiad bułgarski
3. Wznosy z opadu
4. Wyciskanie leżąc na piłce
5. Wyciskanie siedząc na piłce.
6. Odwrócone brzuszki z piłką


B.
1. Przysiad klasyczny
2. Wznosy bioder leżąc na piłce
3. Wiosłowanie sztangą w opadzie
4. Pompki klasyczne
5 Wyciskanie siedząc na piłce
6. Brzuszki na piłce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Drugie wyciskanie na piłce możesz zamienić na unoszenie ramion do boku. Przysiad bułgarski umiesz robić? Bo to dość trudne ćwiczenie na początek. Może lepiej przysiad wykroczny? Zakres powtórzeń na początek możesz dać 3 serie po 10-12 powtórzeń, po ok. 4 tygodniach jak się wdrożysz dodaj czwartą serię. Brzuch więcej nawet do 15-20 powt.
...
Napisał(a)
Usunięty przez bziubzius za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 734
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 734
Dzień 1 i 2

Jedzeniowo zgodnie z planem. Pogoda pokrzyżowała mi plan powrotu do domu pieszo. Natomiast z treningiem muszę jednak trochę poczekać, bo choróbsko mnie nie chce puścić. :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 734
Dzień 3.

Trochę mi się tłuszcze rozjechały. 3 posiłek mi się nie wklalulował. :(

Jeśli chodzi o aktywność to udało mi się podreptać te pare km do domu. Myślę, że uda mi się zacząć trening w niedziele. Chyba już jestem zdrowa, ale na wszelki wypadek przeczekam jeszcze jeden dzień. :)







Zmieniony przez - Danusia_ w dniu 2017-03-03 22:23:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 734
Dzień 4 i 5.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 734
Dzisiejszy trening.

1. Martwy ciąg na postych nogach. (sztanga)
12x25kg/ 12x25kg/ 12x25kg

2. Przysiad wykroczny (hantla)
12x0kg/ 12x2,5kg/ 12x2,5kg

3. Wznosy z opadu
12/12/12

4. Wyciskanie leżąc na piłce (hantla)
12x7kg/ 12x7kg/ 12x7kg

5. Wyciskanie siedząc na piłce (hantla)
12x2kg/ 12x2kg/ 12x2kg

6. Odwrócone brzuszki z piłką
25/22/20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
to cisniesz!!!

na zdjęciu tyłem wygląda to na skrzywienie kegosłupa, albo zrotowaną miednicę, cieżo stwerdzić, ale coś tam jest krzywo
Może warto byłoby to skonsultować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 734
Dzień 6, 7, 8 i 9.


Miska niedopięta. Treningki nieporobione. Generalnie mam ostatnio spadek humoru i totalny brak siły. Albo wina niedospania (przez ostatnie kilka dni męczył mnie nocny kaszel) albo jesienna depresja na wiosne. Wczoraj zjadłam tak jak zjadłam... Nie przygotowałam sobie jedzenia dzień wcześniej bom usnęła, a jednyne przyzwoite jedzenie jakie udało mi się zakupić w drodze do pracy widać na załączonym obrazku (to było moje śniadanie i obiad). Po powrocie do domu zamiast zjeść coś sensownego zjadłam ciasto. Na wytłumaczenie mam to, że był to prezent od chłopca na dzień kobiet (wszak jedzenie jest najwyższą wartością) i już nie chciałam odwalać maniany to zjadłam. A zaraz potem poszłam spać i w sumie nie miałam kiedy zjeść czegoś więcej.

Trening zrobiłam dziś. Biedny bo tylko 2 serie. Nie dałam rady więcej, możliwe, ze wina jedzenia przed treningiem bo banan i serek wiejski. A to dlatego, że nie miałam w planach robienia dzisiaj żadnego treningu, ale wyrzuty sumienia wierciły mi taką dziure w brzuchu, że ostatkiem sił się zmobilizowałam do czegośkolwiek.

Ponadto planuję jutro iśc na wódke - mam nadzieje, że nie jest to grzech śmiertelny. Potrzebuję się trochę posocjalizować, może mi się humor poprawi. :)


Trening z dziś - 09.03.2017.
1. Przysiad klasyczny (sztanga)
12x25/ 12x25

2. Wznosy bioder na piłce (sztanga)
12x20/12x20 - o panie, chyba nie lubię tego ćwiczenia. Wydawało się dużo prostsze...

3. Wiosłowanie w opadzie (hantla)
12x7/12x7

4. Pompki
7/ 5

5. Wyciskanie siedząc na piłce (hantla)
12x2/ 12x2 - zapomniałam, że tu powinno być unoszenie ramion do boku. zapomniałam zamienić ćwiczenia w wypisce.

6. Brzuszki na piłce
25/25














Zmieniony przez - Danusia_ w dniu 2017-03-09 21:16:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Redukcja RubyOrchid

Wiecej