SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Czesiek 43 - powrót do korzeni

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kacperer widze nieczytal moich wypocin :D zdjecia beda dzis bo wczoraj na innym komputerze bylem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
yo Czesuaf miło mi, będę czytał twoje wypociny. zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiejsza wpiska tak na szybko, bo musze sie uczyć :)

Kolejny dzień z VLCD
Dziś w miarę ok, ogólnie bez zastrzeżeń, głód był, ale nie jakiś wielki da się ogarnąć. Energi również nie brakuje, nie jestem na razie ospały itp. więc jest naprawdę ok. Zobaczymy z kolejnymi dniami, pewnie będę narzekał nieźle

Trening
Tak jak pisałem na początku leci fbw, staram się trzymać niskie rep. 3-5, jednak siła i tak nieuchronnie opada (nie dziwie sie). Jedyne zastrzeżenia na treningu to do żurawia. Zawsze ktoś mi pomagał przy nim i trzymał nogi, dziś próbowałem samemu podpierając się sztangą, niestety ciężar ustawiał sztangę zbyt nisko i odczuwałem dyskomfort (głównie jakieś skurcze), ale to do poprawy, wymyśle coś na pewno :)

Martwy ciąg 5s
żuraw 3s - kiepsko z nim j/w
wiosło sztangą w pochyleniu 2s
WL 4s
Unoszenie hantli w opadzie 4s
uginanie młotkowe stojąc 2s
Wyciskanie wąsko 2s


powtórzenia j/w, ciężaru nie podaje, bo po co? :)
Prawdopodobnie raz na miesiąc będę pisał co i jak z tym ciężarem jaka jest progresja, jednak nie widzę teraz sensu, bo wszystko leci w dół ;/

Miały być filmiki, ale nie ma bo nie miał kto nagrać :D Postaram sie na dniach coś wykombinować

Dieta
Tu standardowo i tak będzie przez większość czasu, ew. gdzieś dodam więcej gram, gdzieś utnę





No i obiecane przezemnie zdjęcia :D
Ogólnie jest sporo fatu, ale na vlcd szybko to zleci. Tu sie przytnie, tam sie wytnie i będzie pan zadowolony





Zmieniony przez - Czesiek43 w dniu 2014-11-25 21:22:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Można już pisać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wygląda to tragicznie, Czesiek, będą z ciebie dziki Co do treningu, czemu nic na czwórki nie dałeś Młotki w zakresie 3-5? Nie lepiej byłoby dać uginanie ze sztangą? Więcej ciężaru byś mógł zarzucić, a na tym ci teraz zależy przecież. I tylko tył barków zrobiony.

Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2014-11-25 21:30:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziś nie dałem czwórek, dam np. następnym razem :D
Dziś dałem młotki, następnym razem będzie ug. sztangi :D
Dziś tył barków następnym razem przód


ćwiczę 3x w tyg. i tak to sobie rozłożyłem :) Uważasz ze to nieodpowiedni rozkład?


No kiedys tam moze cos ze mnie bedzie :D Teraz tak mysle zeby jeszcze zredukować 5-10kg i powinno byc git ;)

Zmieniony przez - Czesiek43 w dniu 2014-11-25 21:34:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
FBW to FBW :) Najciekawsze jest właśnie robienie np. przysiadów po martwych ciągach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Popuri mi mówił, że to bardzo obciąża odciek lędźwiowy i na jednym treningu lepiej tego nie robić, tak dla zdrowia. To nie robie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Ja też nigdy nie robię MC po siadach. Chyba, że mówimy o MCNPN na mniejszych ciężarach to i owszem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja robiłem na niskich powtórzeniach taki trening:
Martwy ciąg: 6s
Pompki na poręczach: 6s
Przysiad tylni: 6s
Wiosłowanie podchwytem: 5s

I propsował
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] Kotlet95

Następny temat

[DT] Mode_On - Dziki dziennik, dzika redukcja!

WHEY premium