SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Czesiek 43 - powrót do korzeni

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OzzyMG
Mogłeś kupić nitro kapsy a nie samą cytrulinę



Próbowałem 2x pump it, gdzie mamy 2g argininy, 1g agmatyny, 1g cytruliny i 48mg niacyny i nie poczułem kompletnie nic, więc pomyślałem ze te nitro capsy, gdzie jest 1,5g Argininy, 1,2g Cytruliny i chyba 28mg niacyny tym bardziej na mnie nie zadziala, musialbym zjesc dawke ze 2-3x taką.
Cytrulina wyszła mnie ekonomiczniej i fajnie by było posprawdzac pojedyncze składniki



zanett25
Czesiu trening czyni mistrza jak nie masz fazy odpusc ale nie zostawiaj walcz ze soba nie poddawaj sie nie od razu wszystko sie zmienisz badz cierpliwy a zobaczysz se warto .trzemaj sie.

Dzięki za wsparcie, nie poddam się ;) Dzis spojrzałem w lustro jak woda zleciała i tak jakbym... schudł? o.O Waga niby do góry... pewnie mi sie wydaje, ale zobaczymy jak to wyjdzie, mi taka opcja by pasowała :D



SebastianMielecki
Na sucho i na początku najlepszy jest trening ciężki, na nie dużej liczbie potworzeń, same podstawy, bez zbędnych izolacji.


Dzięki za rade.
Właśnie akurat teraz stosuje 6-8rep i prawie same wielostawowe cwiczenia, ale jednak kilka izolacji jest (bic, tric, przedramie, brzuch, łydy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Jednak wg mnie kupić lepiej czasami samo AAKG albo cytrulinę
gdyż te substancje ze sobą konkurują, mało kto o tym wie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
popuri
Jednak wg mnie kupić lepiej czasami samo AAKG albo cytrulinę
gdyż te substancje ze sobą konkurują, mało kto o tym wie


Mógłbyś wytłumaczyć na jakiej zasadzie bo jestem ciekawy?
Albo podać jakiegoś linka

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ograniczają wzajemnie swoje wchłanianie, lecz jednak jak widać takie miksy się sprawdzają i na mnie najlepiej działają. Ja osobiście po 2 saszetkach Pump it nie mogłem wytrzymać pompy, piękny ból Lecz nie można bezsensownie machać ciężarem, połączenie mind-muscle jest wszystkim w tym sporcie.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cicho głucho

Dawno nic nie wstawiałem, ale od razu pisałem ze jak nic sie nie będzie zmieniac to nie bede robił wypisek :)


Z dzisiejszego dnia dodam tylko tyle, ze (znowu) tak jak co jakis czas wystąpił u mnie ból w okolicach dolnej czesci najszerszego grzbietu. Nie wiem co to, moze jakis przewlekły stan zapalny, ale nie dało rady treningu zrobić. Dziś przy szrugsach... wątpie zeby to było przez złą technikę, bo za każdym razem w innej sytuacji się pojawia. A wątpie, żebym podnosił taczkę, czy kąpał się złą techniką.



Nowe suple!
Dojechała do mnie paczka supli i postanowiłem opisac moje wrazenia. To najpierw krótko:

Ostrovit - Pure Leucine Dawka: 10g po treningu

Tu na efekty będziemy musieli poczekac, ale i tak będize cięzko je ocenic ze względu na inne suplementy.
Na razie moge opisac tylko kwestie smakowe... - tragedia no, ale czego spodziewac się po leucynie. Jak na razie najlepiej popija się białkiem, wtedy wchodzi świetnie

Ostrovit - Citrulline Dawka: 10g 30min przed treningiem

Pompa bardzo ładna, utrzymywała się do 15min po treningu. Nie narzekam, jednak dalej z taką dawką nie czułem tego "rozrywania" trzeba uwzględnić to, że po prostu słabo czuje działanie takich substancji, następnym razem spróbuję z 15g

Jeżeli chodzi o smak, to jest k****sko kwaśne Mam smak pomarańczy i to jeszcze mogło dodać kwasu :D Pół litra wody i da radę wypić.


Iron House - Double Impact Dawka: 10g 30min przed treningiem


Na początku chciałbym zaznaczyc, ze tą przedtreningówkę dostałem od znajomego i jest ona MOCNO ZBRYLONA, co może miec wpływ na działanie.

Jak dla mnie działanie bardzo podobne jak cytrulina z ostrovit, nie czułem różnicy między tymi produktami jeżeli chodzi o efekty. Ten produkt też przetestuje z 15g

Kwestia smaku, na pewno lepsze niż powyższy Smak łagodny, bez problemu mozna pic, trochę wody i bardzo ładnie się rozpuszcza. Jednak nie ukrywajmy, różnica ceny jest ogromna.





Zmieniony przez - Czesiek43 w dniu 2015-02-08 21:43:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Jakii tester :) powodzenia Czesiu:) mówisz ze woda zeszla :> to świetnie:)

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42751
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] Kotlet95

Następny temat

[DT] Mode_On - Dziki dziennik, dzika redukcja!

WHEY premium