SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Arnoldzdobywca

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 60044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
Siemanko!
Jestem Maciek, mam w tej chwili 18 lat, z siłownią trochę wspólnego od mniej-więcej pół roku, bardziej "profesjonalnie" od 3 miesięcy. Przez pół życia się odchudzałem, bo z wyglądu bardziej przypominałem ponton niż młodego chłopaka (w wieku 16 lat dobiłem do 100kg). Bez liczenia kalorii, de facto również bez ćwiczeń dobiłem do 80 kg, przez wakacje zbiłem jeszcze 5, po czym przeszedłem na cykl masowy. Tutaj zaczynają się problemy-nie umiem masować z czystym żarciem, jeśli mam kontrolować sam siebie.To jest główny cel tego dziennika, mam nie jeść śmieci, bo "SFD patrzy". Jakiś miesiąc temu moja masówka zaczęła mnie przerażać, dziś w końcu dotarło, że na ciastkach bicek nie urośnie, a więc-lecimy!! zdjęcia myślę, że wrzucę jutro, jak znowu zacznę przypominać człowieka po dzisiejszym cieście


trening:
stosuję 4 dniowy split.
poniedziałek:nogi+brzuch, podciągnięcia
wtorek:klata, łapy w superserii, pośladki, military press
środa:wolne
czwartek:plecy, kaptury, przedramiona, przysiady
piątek:ogólnie, to wolne, ale mam wtedy WF, to lubię sobie strzelić klatę z brzuchem
sobota:barki, łapy w superserii, ćwiczenia plyometryczne
niedziela:wolne
jeśli chodzi o to, jak często robię klatę i łapy-nie bijcie, ale naprawde są priorytetem w stosunku do nóg i pleców :P. Na klatę ledwie biorę 40 kg, w przysiadzie 100, MC 85, wiosłowanie 60, military press 12(tak wiem, bardzo się wstydzę :P). Odnośnie planu, to wprowadziłem też po sesjach treningowych dodatkowe, pojedyncze ćwiczenia podstawowe na inne partie(np. podciąganie po poniedziałkowych nogach, MP po klacie). Wchodzi mi to dosyć fajnie, więc narazie nie będę zmieniał. W poniedziałki i piątki bywam na siłowni w szkole, w czasie lekcji WF. Mam tam więcej obciążenia i więcej sprzętu, natomiast w pozostałe dni bywam na siłce dosyć skromnej-nie przeszkadza mi to bardzo, ale na MC skończyło mi się obciążenie, przysiady podobnie, nie ma mnie też kto asekurować, także robię raczej te ćwiczenia 'bezpieczniejsze". Miesiąc temu zacząłem brać monohydrat, ale teraz zrobię sobie od niego trochę przerwy-strasznie ciekawi mnie ile wody wpadło mi z jego powodu, a że zacząłem go brać trochę za wcześnie, to odstawiam na półeczkę :P

wymiary dzisiaj rano to:
Waga:85.5kg
Obwód w pasie:83cm
Obwód uda:62cm
Obwód klatki:106cm
Obwód bicepsa:34cm
Obwód bioder:90cm
Obwód przedramienia:31cm
Obwód łydki:44cm
z BF-em, to sam nie wiem. Robiąc pomiary tej fałdy z pomocą linijki wychodzi 13%, jeśli chodzi o zdjęcia do których można się porównywać wg. potreningu.pl, to jakieś 25%
Jeśli chodzi o dietę, to staram się ograniczać węgle, w tej chwili wygląda to tak, że wcinam 160-170 g białka, około 200g węgli, i reszta, do 3100kcal z tłuszczu

Ok, to chyba wszystko na tę chwilę. Mama mnie wydziedziczy za to, że nie będę chciał jeść jej ciasta :P. Od jutra lecimy z wypiskami, spróbuję też ogarnąć te zdjęcia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie przełomem przełomów będzie 100kg w przysiadach, jak narazie to na kilku treningach dałem radę tylko 80 w ostatniej serii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Dziwny masz ten trening.
Podciąganie robisz w poniedziałek, a plecy masz w piątek ... Przysiady robisz w piątek, a trening nóg masz poniedziałek. To nie ma sensu . Jeśli jedziesz splitem czterodniowym to zrób
Klatka+Triceps
Plecy+Biceps
Barki
Nogi+Brzuch

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
no właśnie to jest wyjaśnione niżej. Przysiady robię w poniedziałek podczas nóg, gdzie mam jeszcze wyprosty, wykroki, i parę innych ćwiczeń oraz w czwartek, 5 serii samych przysiadów po treningu pleców. Taki wycinek z FBW. Nie mam czasu robić splita z każdą partią 2 razy na tydzień, a teraz progress jest bardzo w porządku. BTW, naprawde uważasz, że to bez sensu? Bo to mój osobisty eksperyment jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Dla mnie bez sensu, bo jak porządnie przetrenujesz nogi w jeden dzień to powinny one mieć 7 dni regeneracji, czyli następny trening po tygodniu :P

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42751
Daj rozpiske z przykładowej diety i treningu.Według mnie partie priorytetowe to te które odstają od reszty. A jeśli nie odstają to priorytetem są wszystkie partie.Sfd patrzy , ale jak sam zjesz ciastko lub cokolwiek czgo nie powinieneś to oszukasz i nie dasz go do jadłospisu lub napiszesz że tak wyszło , to wszystko siedzi w głowie póki siebie samego nie umiesz kontrolować i nie widzisz pozytywów zdrowego odżywiania to nic z tego niewyjdzie.Życze powodzenia w dążeniu do celów , powiadomki on i oczywiście będe tutaj zaglądał ;)

Zmieniony przez - kacper95 w dniu 2013-11-24 00:14:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
Przepraszam za niepościelone łóżko trening na razie wygląda co tydzień tak samo, tylko zwiększam ciężar, dietkę wrzucę na wieczór z dzisiaj, a potem systematycznie










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
Poniedziałek Nogi+brzuch+podciągnięcia
Nogi 5s:
-przysiad
-wyprosty
-rozciąganie na maszynie
-rozciąganie na maszynie
-wykroki
Brzuch:
-Wzniosy
-Brzuszki
-allahy
Podciągnięcia
Wtorek Klata, ramiona, pośladki, barki
Klata 4s:
-wyciskanie
-pompki
-rozpiętki
-WK
Ramiona 5s:
-Pompki odwrotne(t)
-wyciąg górny(t)+gięta(b)
-wyciskanie francuskie(t(+ "21"(b)
Pośladki 5s:
-wzniosy pośladków z obciążeniem
-wstawanie z kolan (nie znam lepszej nazwy :D)
Barki:
-żołnierskie wyciskanie
Czwartek Plecy, kaptury, przedramię, przysiad
Plecy 4s:
-MC 5s
-wiosłowanie
-wyciąg górny do pleców
-dolny jednorącz
-wiosło jednorącz
Kaptury:
-kręcenie barków
-wyciąg dolny do brody
-szrugsy
Przedramię:
-podchwyt
-nachwyt
-kręcenie
przysiad
Piątek Klata, brzuch
Sobota
Barki 5s, ramiona, plyometria
-żołnierskie wyciskanie
-odwodzenie ramion
-"klata"WK
Ramiona:
Sztanga(B)
Supinacja(b) + Wyciskanie "francuskie" linki wyciągu dolnego stojąc(t)
modlitewnik, gięta(b) + Wyciskanie "francuskie" sztangi nachwytem leżąc (t)
Plyometria:
-Podskoki z obciążeniem
-Bułgarski przysiad

treningi będę dawał na bieżąco, tak jak dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
dobra, lecimy 1 dzień. Weszło czysto, (chyba, że ktoś ma obiekcje co do ziemniaków, ale nie zrezygnuję w całości z domowych obiadków )
Łatwo było trzymać bilans, jak się wstaje o 12

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42751
Twaróg chyba lepiej jak dasz półtłusty , nie widze nic złego z tymi ziemniakami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
twaróg po prostu taki leżał w lodówce. Na codzień wcinam chudy. A ziemniaki, to wiem, że są w porządku, ale te były w wersji "ulepszonej", ze smażoną cebulką. Ogólnie, to ludzie gorsze rzeczy jedzą, także 0 problemów, zwłaszcza, że wliczone w bilans. Jutro mam nadzieję, że lecę po 110 w przysiadzie-zabiorę kumplom całe obciążenie ze szkoły :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42751
No to powodzeia w tych przysiadach , smażona cebulka niekmu nie zaszkodzi :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] tomekkurek

Następny temat

Never turn your back on The Ripper s. 1, 18, 51

WHEY premium