SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Aniitka155 od Ladies do ActivLab

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104650

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
To się teraz tu przerzucam na podglądanie :) Powodzenia Anita :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Fotki Aktualne na dziś 01.09.14









Pomiary na dzien 01.09.14

Waga : 64 kg

Biodra : 91cm

Udo w najszerszym miejscu Lewe: 53cm

Łydka lewa: 30cm

Pępek : 84cm

Talia: 72cm

Obwód pod Piersiami: 78 cm

Obwód piersi: 85cm

Biceps Napięty : 32cm



Cos o mnie...?
Pracuje po 12 godzin pracy stojacej jako kucharz + studiuje zaocznie ostatni rok ratownictwa medycznego\
Uwielbiam Sport w różnych postaciach, pasjonuje sie Snowboardem wyczynowym.
Lubie czasem pojsc na piwo ze znajomymi choc z reguły odmawiam picia i poprostu relaksuje sie wodą :P
Mam lekkie Adhd, nie potrafie usiedziec w miejscu.

Jestem chora na mastocytoze skóry tzn wydzielam nadmiar histaminy w przypadkowych styuacjach i nosze przy sobie adrenaline w strzykawce.
Ograniczenia mam takie, że nie moge chodzic do sauny ani nagle zmieniac temperatur otoczenia.


Suplementy :
Beta Alanina 5gram Przed treningiem
BCAA (konczy mi sie aktualnie)
Kiedyś brałam kreatyne...
Thermospeedy ( rowniez daleka przeszlosc)
MAgnezy + Omegi 3



+...Uwielbiam czekolade gorzką w kazdej postaci :)



Historia:

Zaczynalam od wagi 80 kg problemy w zwiazku, rodzinne, uczelnia...Mialam dosc tego, że mowia na mnie grubas, wysmiewanie wsrod znajomych...zaczelam biegac, biegac i mało jesc myslalam ze malo jedzenia duzo sportu bedzie super dla mnie. Fakt faktem schudlam do 56 kg, ale z czego ? Spalilam wszystkie muskle, bylam zalana fatem jak swinka.

W pazdzierniku poszlam na silownie, poznalam trenera, ktory pokazal mi cwiczenia silowe od A do Z.
Bylam na diecie Low Fat, pozniej na Low carb High Fat, wpadłam w ketoze i w sumie stanelam w miejscu.
Znalazlam forum sfd przypadkiem, poznalam Ladies, ulozyly mi plan zywieniowy i treningowy.
Byłam w konkursie Ladies/ Małolaty i po pół roku zrezygnowałam - wczoraj.

Od dzis chce sie zmieniac na lepsze...
Być lepsza...
Czuć się lepiej
i wygladac Lepiej..


To chyba tyle jak o mnie:)

Zmieniony przez - aniitka155 w dniu 2014-09-01 10:02:56

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2266 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7083
to odpoczywaj i za tydzien lecimy z tematem :)

Please wait, installing muscle!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Cięzko z moja porywczoscia ale ok wytrzymam te pare dni:*

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2266 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7083
pomyśl tak : troche sie przemecze odpoczywając :D a potem jak ruszysz to pełną parą :D też od dzisiaj odpoczywam :)

Please wait, installing muscle!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Masz racje, dawno nie mialam takiej przerwy :)

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Dzisiejsza Miska :)


AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7555 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8739
No rzeczywiście w Lejdis stagnacja przez ten okres. Z fot zero zmian.


A zapytam z ciekawości:

po co Ci na majtach otwór do sikania f***em?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
LUBIE BOKSERKI I GUMY - MLEKO xD!!!!!!!!!!!!!!

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
a może od treningu i diet w laydissss urósł inny mięsień i dlatego boxerki ^^...

przyznaj że tam nie ma tkaiej atmosfery jak na AL i przyszłaś do nas bo jesteśmy better... bigger... faster i zayeahbiściy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwszy cykl na kreatynie

Następny temat

DT Anula - czyli od pulpetki do fitnesski :)

WHEY premium