SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT]Bengazi

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2231
Witam!

Na dobry start opowiem co nieco o sobie. Jestem Marcin mam 20 lat, w tym roku kończę Technikum Elektryczne, w zawodzie Informatyk. Generalnie jestem zaj**iście wielkim leniem, i zawsze obiecuje sobie, że dopilnuje żeby poprawić swoją sylwetkę i kończyło się sami wiecie jak.

W tym roku, postanowiłem, że koniec z tym, koniec wyglądania jak totalna piz** i ostro biorę się za siebie.

Plan

Generalnie, będę korzystał z planu treningowego Ronnie'go, "Pierwszy rok treningów" zacznę od etapu drugiego, mimo iż wcześniej miałem styczność z ciężarami. Dlaczego? Po nieprzyjemnym wypadku, po którym "spałem" nieco dłużej niż powinienem kompletnie straciłem siły, a chcąc zbudować masę, najpierw chce stworzyć dobry fundament do tego- nic na szybko.

Plan ten opiera się na ćwiczeniach wielolstawowych tj. martwy ciąg, wyciskanie na płaskiej, przysiad.

Wymiary

Całość wymiarów wypiszę jutro, dzisiaj orientacyjnie tylko:

Wzrost: 181cm
Waga: 71kg.

Cel

Moim celem jest zdobycie masy mięśniowej, generalnie chce to zrobić jak najdokładniej, by uzyskać jak najlepsze efekty, jestem typem perfekcjonisty, dlatego czas nie ma dla mnie znaczenia :)

Dieta

Nigdy nie miałem z tym problemu, zawsze wszystko było dopięte na ostatni guzik, zresztą wszystko będę sukcesywnie dodawał byście mogli śledzić moje poczynania i ewentualnie mnie nakierować.

Kalorie 3432.05
Węglowodany 55% 1887.63kcal = 471.91gram
Białko 15%% 514.81kcal = 128.7gram
Tluszcz 30% 1029.62kcal = 114.4gram


Zobaczę jak na to zareaguje, jednak białko podrzucę do 170g, a węgle obetnę do 340+-, nie ufam jakoś temu kalkulatorowi. Oczywiście wybrałem opcję maksymalnego wysiłku jako ,że jestem typowym cholernym ektomorfikiem

Podsumowanie

To chyba wszystko, jutro dodam wymiary i pojawią się pierwsze wpisy dotyczące miski, ew jakieś zdjęcia.


Trzymajcie za mnie kciuki :)!

Zmieniony przez - Bengazi w dniu 2014-01-06 23:03:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
wpisz wiecej wymiarów i zdjęcia:D

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2231
Tak jak powiedziałem, dzisiaj uzupełnię dziennik, nie miałem czasu już wieczorem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2231
Masa dzień 2

Tak mniej więcej dzisiaj zobrazowała się moja micha z której nie do końca jestem zadowolony. Generalnie cały dzień nakręcił się już od zbyt późnego wstania . Śniadanko wjechało idealnie, do szkoły musiałem coś wymyślić, nie wyszło chyba najgorzej. Generalnie po 17:30 zamiast ziemniaków, chciałem wrzucić ryż, dzięki czemu nie musiałbym nadrobić tego MassUp'em. Dzisiaj dzień bez treningu, wczoraj był i dzisiaj ładnie czuje całe ciało, świetne uczucie po takim czasie.

Dzisiaj jeszcze wrzucę zdjęcia, i pomiary

Any questions ?

@EDIT

DODAJE JAK NA RAZIE 3 FOTY.

http://www.iv.pl/images/73224761521571890795.png
http://www.iv.pl/images/84208593905789643249.jpg
http://www.iv.pl/images/75751886046173925822.jpg






Zmieniony przez - Bengazi w dniu 2014-01-07 19:22:28

Zmieniony przez - Bengazi w dniu 2014-01-07 20:19:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
masa najlepsza jeśli chodzi o samopoczucie-chłopiek najedzony to chłop zadowolony,na rzeźbie zawsze chodzenie wkur....

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2231
A jakże, w końcu nikt głodny chodzić nie lubi. Najgorsze zestawienie głód+zmęczenie= zjedzcie mi z drogi bo zabije :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2231
Masa dzień 3

Jestem właśnie świeżo po treningu, czuje się świetnie, niby 3 ćwiczenia a potrafią wykończyć człowieka na amen. Trening opierał się na tym samym czyli martwy ciąg, przysiad, oraz wycisk na płaskiej. Mega pompy nie było ale czego się spodziewać po małej intensywności treningu, co mnie zadziwia domsy po ostatnim treningu są- i to mocne.

Micha spoko, jedynie się zdziwiłem otwierając lodówkę byłem święcie przekonany, że kupiłem jaja, ale niestety, także pierwsze posiłki jak widać były z twarogiem bądź serkiem homogenizowanym.

Dzisiaj pierwszy raz od wielu miesięcy wziąłem ponownie do ust wątróbke i ku mojemu zdziwieniu smakowała zaje*****

Wg mnie to dobre a przede wszystkim tanie źródło białka, był to mój posiłek przed i po treningowy, towarzyszył mu oczywiście ryż, i suróweczka ;)

Generalnie teraz zabieram się za potreningowy posiłek, kąpiel i książka jakaś. Wstawiam foty "Takie tam na treningu", nie dlatego, żeby mnie oceniano, chociaż nie mam nic przeciwko, ale po to by za kilka miesięcy zobaczyć jak to było :3


Jakieś pytanka :D ?



Dietka:




Po treningu:






Żarło ;D





Zmieniony przez - Bengazi w dniu 2014-01-08 19:13:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Powodzenia, będę zaglądał

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2231
I wzajemnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pisz może, jakimi ciężarami ciśniesz, to będzie widać, jaki jest progres :) Będę stalkerował :D

Edit. - Twaróg chyba lepiej na kolację dać, bo kazeina się mega wolno wchłania, a chleb zwykły lepiej na razowy żytni np. zamienić :)

Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2014-01-09 20:21:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2231
Wiem wiem, to był ratunek, nie byłem wczoraj w sklepie i taki efekt. I nie chyba- a na pewno :D

Zmieniony przez - Bengazi w dniu 2014-01-09 20:45:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] Danielloo w podążaniu za upragnioną formą

Następny temat

Dziennik mini koksa ^^ Robimy masę.

WHEY premium