SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog]pREisiok/IF - REdukcja,REkomp

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć, witam Was w moim dzienniku treningowo-żywieniowym.
Od jakiegoś czasu zabierałem się za ten dziennik, jednak brak czasu mi na to nie pozwalał. Teraz mamy długi weekend, a więc postanowiłem zacząć - liczę, że jak zacznę to potem jakoś pójdzie
Kilka słów o mnie - od trzech miesięcy zdrowo się odżywiam, a miesiąc temu policzyłem moje zapotrzebowanie, zacząłem to tak żeby miało ręce i nogi i wszedłem na IF, ponieważ ten system najbardziej mi odpowiada. 1 sierpnia zmierzyłem obwód w pasie (poniżej pępka), wynosił wtedy 90cm, przy wadzę 80 kg, bf oscylował w granicach 21-22%. Innych obwodów niestety nie znam. Dziś ważę 78 kg i mam 76 cm poniżej pępka, a bf oceniam na 16-17%. Z góry uprzedzam, że pomiary będą dawane rzadko - głównym wyznacznikiem jest dla mnie lustro, a więc w takiej formie będę przedstawiał swoje rezultaty. Aktualne foty wstawię na dniach, a cały dziennik ruszy w poniedziałek.
Kilka słów o mnie na zakończenie: mam 20 lat, studiuję i pracuję. Utrzymuje się sam, przez co nie mogę sobie pozwolić na niektóre produkty, jak i też na karnet na siłownię. Dostęp do porządnego sprzętu mam we wtorki, kiedy mam wf. W pozostałe dni ćwiczę w warunkach domowych.

Plan:
pon: aeroby
wt: klata+biceps (stereotyp )
śr: aeroby/wolne
czw: plecy+triceps
pt: aeroby/wolne
sob: wolne
niedz: nogi+barki

W diecie skupiam się na dostarczeniu 2g białka/kg, rotacji węglami oraz dostarczeniu 2400 kcal w dt i 2000 w dnt/aerobowe. Jestem na redukcji, moim celem jest 10% bf, po którym chciałbym wejść na lekką masę. Nie zależy mi na sporym umięśnieniu, a na estetycznej sylwetce, stąd brak typowej masówki. Poniżej moje menu z dnia treningowego i nietreningowego. Okno trwa 8h.

Liczę na wsparcie, uwagi i sugestie. Mam nadzieję, że uda mi się sumiennie prowadzić dziennik

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Zawsze ma sensu z uwagi na funkcje jakie pełni. Na ujemnym bilansie kcal można spróbować mniejszych ilości jakiejś formy estrowej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6402
Możesz napisać konkretniej jakie dajesz proporcje węgla do tłuszczu w dt i dnt? Mogę sobie to wyliczyć ze zrzutu, ale wiadomo że nie jest tam wszystko co do grama.

EDIT: dobra, nie widziałem drugiej foty. Pytanie cofam, a dziennik będę śledził.

Powodzenia!

Zmieniony przez - mareczecki w dniu 2013-11-02 17:59:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak już wspomniałem - skupiam się na podaży kcal, 160g białka (80kg*2). ww w DT nie przekraczają 150-200, w DNT często nie ma ich wcale (nie licząc warzyw, które od dziś bede umieszczał w dzienniku). Po prostu lepiej się czuje na HF

Edit: Dzięki

Zmieniony przez - Preisio w dniu 2013-11-02 18:00:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6402
Też muszę to przemyśleć, rotowanie węglami wg założeń leangains jakoś niespecjalnie na mnie działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciężko mi ocenić czy działa na mnie, za krótko stosuje if. Wolałbym wcale nie jeść węgli, ale IF nie jest polecane w połączeniu z ckd, więc czasem wrzuce kaszę/ryż/owsiane/ziemniaki. I w sumie to też jakieś uroizmaicenie od czasu do czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Nie ma znaczenia czy rotujesz weglami, dziala nie dziala jak dobrze dobierzesz produkty i bedzie deficyt, waga bedzie leciec.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6402
No to mnie zastanawia, dlaczego pomimo deficytu waga stoi. Chybam że jako endo-ekto moj współczynnik aktywności powinien wynosić znacznie mniej niż 1.3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi waga tez stanela. Zeszly tydzien waga 90.6 , polowa tygodnia waga 91.6, dzis waga 90.5 ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Tę karkówkę zastąp czymś mniej tłustym, takie moje zdanie. Szynka jest spoko i nie jest droga. Masz jakieś pierdoły z Olimpu a oszczędzasz na karnecie ? :). Powiadomki włączone i kibicuję !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
jeśli zamieni tłuste na kurczaczka to automatycznie 60g+ fatu odejdzie
co daje ~600kcal,które czymś będzie musiał zastąpić

trochę dużo [za duzo?] nasyconego wychodzi,więc może faktycznie np.50% na mnije tłuste + dorzuciłbyś inne źródło fatu?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

o if jeśli można

Następny temat

IF a moje oczekiwania

WHEY premium