SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog] droga do upragnionej sylwetki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
Dobra jest sylwetka
Kufa pianki to pierwszy raz widze by ktoś wcinał
Widze lubisz mieszać rózne smaki ^^ ta kanapka z bananem i dzemorem jakims?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
f3dorr
Dobra jest sylwetka
Kufa pianki to pierwszy raz widze by ktoś wcinał
Widze lubisz mieszać rózne smaki ^^ ta kanapka z bananem i dzemorem jakims?

Wiec tak w zaleceniach po treningowo maja byc cukry proste wiec zmieniam raz zelki raz platki smiadaniowe. Tak jak pisałem zależy co sobie wkrece w banie bo teraz pewnie przez 2 tygodnie będą lecieć pianki. A happy meal u mnie dzisiaj byl z tostowym masłem orzechowym dzem i banan. Jutro tez wleci tylko bez masła i wiecej kanapek <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5761 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217556
Hej! Teraz ja trafiam do Ciebie
Sylwetka mi się bardzo podoba, kształt ud i klatki szczególnie, bardzo mało tłuszczu i dużo szczegółów, np zębate, czy ramienny
Miska i jej fotki też kolorowe i zachęcają do odwiedzania- postaram się udzielać, mówię postaram, bo u mnie ostatnio posucha w aktywności na SFD

Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Czawaj
Hej! Teraz ja trafiam do Ciebie
Sylwetka mi się bardzo podoba, kształt ud i klatki szczególnie, bardzo mało tłuszczu i dużo szczegółów, np zębate, czy ramienny
Miska i jej fotki też kolorowe i zachęcają do odwiedzania- postaram się udzielać, mówię postaram, bo u mnie ostatnio posucha w aktywności na SFD

Powodzenia!

Dzięki czawaj z ta klata jest tak że wizualnie może powiększać ją dziara. Tak jak ty, tez swojej nie lubię bo jest moją pietą achilessowa. I lewy piersiowy mam nie pełny zauważ przyczep dolny środkowy . Na poprzedniej masie co prawda ruszyła.
Zapraszam !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Trening zaczal sie słabo bo regress we frontach. Późnej mobilizacja poszla i wszędzie podokładane i trening zrobiony do odcięcia i 18 minut interwałów na koniec. Jutro trening naczczo bo długa doba bo jade na juwenalia do wrocka i nic nie będzie podjadane. ;)

0.Seated calf raise — 3s
1.Front squat — rampa close — 5s
2.Dips — rampa 8
3a.Bulgarian split squat — 4s
3b.Poliquin step up — 4s przy tej super serii miałem wrażenie że nogi mi się zapalą
4.Bent over row — 4s coraz lepsze czucie tutaj mam
5.Pallof press – 4s


Przed treningowo czawajnica z kawka
Po treningowo to co zawsze
2 po treningowy happy meal z nabiałem

4. Kurak szpinak warzywa makaron

5. -----|||---------
6. Jaja z warzywami








Zmieniony przez - domino1664 w dniu 2018-05-17 21:45:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Naczczo trening wszedł zaj**iście spadków mocy nie było wszędzie podokładane a dzisiaj nie mogę chodzić. Kali zrobił rozp****** na juwenaliach.



dzisiaj na deadpoola a jutro znów Wrocław i szkolenie z dietetyki.

0.One leg hipthrust — 3s
1.Deadlift snatch — rampa 6
2.Military press — rampa close —5s
3a.Cyclist squat — 4s
3b.Back Elevated split squat - 4s
4.Calf raise — 4s

Po treningowy to co zawsze

2 po treningowy ziemniaki wafle i dzem i kurak

3.manna twarog
4.nabial z ryżem
5. Kurak z ryżem

6. Omlet

Miłego weekendu i powodzenia wszystkim w Nadarzynie.



Zmieniony przez - domino1664 w dniu 2018-05-19 09:50:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5761 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217556
Czawajnica jakbym swoją widział! Rozumiem, że masz tam cebulkę?
Z tą klatką- kształt i miejsce przyczepu to drobiazg bo i tak zniknie jak będzie więcej masy U mnie też w "rowku" jest tak jakby krzywy lejek- jakkolwiek to brzmi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Czawaj
Czawajnica jakbym swoją widział! Rozumiem, że masz tam cebulkę?
Z tą klatką- kształt i miejsce przyczepu to drobiazg bo i tak zniknie jak będzie więcej masy U mnie też w "rowku" jest tak jakby krzywy lejek- jakkolwiek to brzmi

Obowiązkowo cebulka drugi raz nie mogłem zbeszczescić twojego przepisu, jest pycha. A na dużą klatę trzeba czekać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
No i koniec zalatanego weekendu. Micha trzymana w 100% nawet byl omlet o 1 w nocy na mcdonaldzie. Osobiście deadpoola nie polecam, film moze dobry ale Nie zeby isc do kina. A dzisiaj szkolenie bardzo udane posilek na jutro już zrobiony jeszcze zjeść kolacje i do spania. Droga do Wrocławia urozmaicał mi nowy filmik Dave. A tu takie chodz przywiozłem z wrocka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5761 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217556
O, przyda się na pewno
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Procentowy udział włókien mięśniowych

WHEY premium