SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

[Blog] RozbójnikWojtas - Budowa masy mięśniowej

Wysłana -
Od jutra wracam do treningów i aktualizowania bloga na bieżąco
Wysłana -
Witam po dłuższej przerwie. Na samym wstępie spóźnione, ale szczere.
W tym nowym roku żyjcie tak, żebyście nie musieli samemu sobie powiedzieć, że czegokolwiek żałujecie. Żyjcie tak, żebyście nie musieli żałować niczego. Samych sukcesów Wam nie życzę, bo to jest niewykonalne - porażki są nieodłącznym elementem naszego życia i one będą, będzie ich o wiele więcej niż zwycięstw, ale te zwycięstwa mają, i będą miały, zawsze większą wartość. Nie zapominajmy o potknięciach, słabościach, a wyciągajmy z nich wnioski. Bądźmy mądrzejsi z każdym dniem. Właśnie tego Wam wszystkim życzę!

Co do treningów i diety...
Nie miałem żadnej dłuższej przerwy, trenuje i udaje mi się ciągle progresować. W prawdzie od świąt nie bawię się w liczenie macro, bo to było praktycznie "niemożliwe" w tym okresie, lecz od jutra się to zmieni. Mam nadzieję, że ten rok będzie jeszcze lepszy, niż poprzedni! (:

ps.

Tak od jutra będzie zdecydowanie większa aktywność na forum.
Wysłana -
Dziękuję i wzajemnie
Wysłana -
dudee
Dziękuję i wzajemnie

Na reaktywację Twojego bloga również liczę.. :D
Wysłana -
Dzięki bowiem na chwilę obecną nie ma tego w planach
Wysłana -
Powodzenia :)
Wysłana -
Miska trochę uboga dziś:

Suplementacja:
Ashwagandha, witamina C, witamina D3+K2+Cytranian Magnezu, NAC, Beta-alanine, kreatyna

Trening:
- Podciąganie na drążku 4x
- Wiosłowanie hantlą 4x
- Wiosłowanie na maszynie 4x
- Uginanie sztangi łamanej 3x
- Uginanie nóg na maszynie 4x

Ostatnio trochę zmodyfikowałem moją owsiankę i mogę teraz powiedzieć, że jest NIEBO W GĘBIE :D

Zmieniony przez - RozbójnikWojtas w dniu 2018-01-08 14:59:09
Wysłana -
Wiadomo, kwestia doboru składników.
Wysłana -
dudee
Wiadomo, kwestia doboru składników.

Dwie łyżeczki swojskiego rzepakowego miodu, a taka różnica.. :p
Wysłana -
Pierwszy raz i ja kupiłam rzepakowy...jakoś mi nie podszedł. Smak bardzo specyficzny. No ale...litr jest, trzeba jakość to zainwestować
Strona 44 z 44
Dodaj odpowiedź