SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog]Leon_ee/IF Po pierwsze smacznie...

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Cześć, mam na imię Tomek i postanowiłem właśnie w tym dziale "prawdziwych mężczyzn" założyć swój dziennik Siłownią interesuję się od 2 lat, za młodu coś tam wskakiwało ale zupełnie bez diety, treningi na rób jak chcesz i co chcesz. Po oświadczynach wziąłem się mocno w garść i trafiłem na to forum. Dzięki dziale +35 udało mi się zrobić porządną redukcję poprawiając swój wygląd diametralnie.. (Dzięki chłopaki !!!)
Jechałem przez dobre parę miechów na zbilansowanej, trening FBW trochę na przemian ze splitem i dużo kręcenia aerobów na rowerku, a pod koniec redu interwały..
Wchodząc na masę bardzo szybko się zalałem (62 kg na 72kg) jadłem co było pilnując tylko białka co było błędem. Raczej żadnej większej suchej masy przy tym nie było..
Mój cel na teraz zrzucić balast tak jak poprzednio i tu if +cn którym lecę już od początku miesiąca i bardzo mi pasuje plus treningi FBW 3X do tego hit i może jakieś interwały..,
Od września napewno CBL bardzo mi się podoba całe podejście do właśnie takiej formy diety kulturystycznej..
Żadnego długodystansowego cardio Choć nie powiem, że od czasu do czasu nie lubię się bryknąć na rowerku czy przelecieć po mojej małej mieścinie.
Miałem 4 tygodnie temu dość poważny wypadek, z którego tylko cudem wyszedłem z życia także po tygodniu leżenia w łóżku zacząłem się trochę ruszać. W tej chwili doskwierają mi tylko lekkie bóle w dole pleców ale jestem dobrej myśli..a waga leci w dół..
Będę się starał regularnie coś wklejać, choć nie powiem jestem dość zajęty pracą i 2 dzieci:), a i jeszcze żonką ale tylko wieczorami zazwyczaj

By nie zanudzać już foto poprzedniej redukcji forma z tamtego roku kwiecień z 80 kg na 62,5

Postaram się jutro wrzucić aktualne foto, pozd.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Dziś cały dzień w pracy 14h minimum, tak zwana micha na wynos wszystko w pudełka i heja..
Jako, że jestem rowerkiem a do domu mam ostro pod górkę strzelam sobie w nocy ostrego hita, aż się leje po pleckach..

Micha DNT.:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
no to pierwszy! powodzenia

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Witaj
Powodzenia w dalszej walce z samym sobą. Efekty miałeś bardzo fajne, szkoda, że nie udało się zrobić rozsądnej masy.

Możesz coś powiedzieć na temat Twojego wypadku i odniesionych obrażeń? Może będę mogła coś podpowiedzieć, jeśli chodzi o trening.

Aeroby traktuj w tym momencie jako fajny dodatek, urozmaicenie reżimu treningowego, a nie trening sam w sobie.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Dzięki, mam nadzieje w szybkim czasie hmm.. wrócić do takiej formy, a to wszystkich na pewno zainteresuje i chciałbym żeby czytający mieli to ku przestrodze. Wypadek miałem w ostatnim dniu wypadu wakacyjnego. Moja 5 letnia córka odpaliła samochód który stał na wstecznym biegu bez zaciągniętego ręcznego, ponieważ ja pakowałem samochód od strony bagażnika w bardzo szybkim czasie znalazłem się pod nim, dodam, iż uciekając samochód przejechał jeszcze walizki i cały namiot potem mnie podciął i obracając na wszystkie strony przejechał jeszcze 5 metrów. Moim dobrym duchem stał się szwagier, który wskoczył i wręczył mi zaciągając ręczny hamulec drugie życie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Jeśli chodzi o obrażenia kilka ostrych otarć i poobijany bardzo, tydzień w łóżku najpierw szpitalnym później w domu, żebra, kręgosłup grzbiet dolny kark wszystko paliło jak diabli, na szczęście i tu szwagier dzięki, nic nie zostało ze mnie przejechane,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Dziś waga z rana 67 kg także cały czas lecimy z górki.., dzień masakra remont u mamuśki na chacie spalonych kcal mnóstwo, miałem jeszcze zrobić trening wieczorkiem ale wymiękłem.., teraz siedzę i popijam winko z małżonką bo lubię

Okno 14-22 (+-1h)

Suple:
C6 2x30g (uzupełnienie w diecie)
zma 1 tabs na noc

Dieta dnt:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Cześćdziś niestety w pracy, miska trzymana na 100%..
Jutro prawdopodobnie zaraz po treningu zrobimy ładowanko, szwagier robi urodziny więc okazja jak znalazł

Dnt Dieta:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Hejka remont u mamuśki oraz urodziny szwagra rozbiły mi weekend, który pozostał bez treningowo. Ogólnie w tygodniu tylko raz na siłce, brak czasu.., ale to się zmieni..
W piątek pod wieczór rozpocząłem ładowanie, które trwało do soboty wieczór, trochę śmieciowego żarła, pizza, placki ale i makaron z cukinią i pyszne ciasto z serkiem mascarpone jagodami i galaretką Zdecydowanie za dużo wpadło alku.., Ale już po sprawie dziś czyściutko i lecimy dalej..
Waga w piątek rano pokazała 66,4 kg na budziku co mocno mnie ucieszyło.., na chwile obecną mocno czuje całe to żarcie w bebechach, ale już na 100% wiem, że za tydzień spróbuje ładować czysto (żona obiecała zrobić ciacho..,jej nie odmówię) i mam straszną ochotę na pierogi z mięsem, ruskie wszystkie..











Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

carb back loading do oceny

Następny temat

Prośba o ocenę i korektę planu

Wiecej