SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog]Leon_ee/IF Po pierwsze smacznie...

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 544 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30881
powodzonka, będę obserwował :)
rowerem wracać do domu po 14h roboty pewnie nic fajnego, mi po 10h budowy nie chce się spacerem wracać ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Czasami wydaje mi się, że rowerkiem jestem szybciej niż samochodem i może tak jest. W zasadzie mam z górki przez całe miasto, tylko jeden ostry podjazd pod blok.., tam zawsze kręcę na max, pozd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Wczoraj zrobiłem 2 aktualne zdjęcia widzę, że dużo fatu jak zawsze w okolicach brzucha i boków zastanawiam się nad wrzuceniem jakiegoś spalacza z joszką na następny miesiąc.., w tamtym roku sama jocha hcl + koffa dobrze się sprawdziły..

Dnt Dieta:








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 544 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30881
a gdzie pracujesz? trzeba uważać żeby sie nie zajechać na tak niskich kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Spoko, czasami nie mogę nawet zmieścić w tych 8 godzinach szamy którą zabieram do pracy, magia IF!!!
Pracuje jako barman w klubie hotelowym. Ruch przeważnie robi mi się dopiero wieczorami, ale bez szału w wakacje. Gorzej jest już zimą, wtedy się nabiegam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
2 dni ładowania stąd dziś obniżona podaż leciutko..,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
27.07Dt

Barki:
wyciskanie sztangi z przodu
wyciskanie sztangielek
unoszenia sztangielek w przód
unoszenie sztangielki w opadzie (tylny akon barków)

Triceps:
wyciskanie francuzkie siedząc
prostowanie ramienia w opadzie
pompki wąsko

Fajny trening bo go dawno nie było.. szybko i na temat.., później w formie aerobów noszenie nowo zakupionych mebli na 3 piętro..

Dieta:
Na treningu bcaa 10g,
Po c6 30g w formie deserku z jagodami i jeszcze później 2x,
Na noc Zma 1 tabs,


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Dziś i wczoraj bez treningowo.., w pracy..
Wczoraj padł mi net więc wrzucam wpiskę:

28.07
Dieta dnt:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Tak mało węgli, a jakoś nie mogę pomieścić tego żarcia w oknie 8h.., jakiś wzdęty chodzę jak coś zjem, później mijają 2-3 godzinki i znowu głodny.. hmm?????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

carb back loading do oceny

Następny temat

Prośba o ocenę i korektę planu

WHEY premium