SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3820969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Bo to jest Konrad wiesz co.
100% albo nic.

Szkoda, że mamy XXI i ludzie nadal myślą, że 300g węgli z ryżu jest najlepsze.
Nie wiem?
Ma mniej kcal niz 300g węgli z pieczywa czy ciastek?
Przy nadwyżce nie zamienią się w fat?

300g węgli to 300g węgli.
Plus kcal to plus.
Przutyj3sz.
Minus to minus.
Schudniesz.
Tyle.

To nie czary mary, a prosta matematyka.
Tylko ludzie to komplikuja.

Jeśli to nie okres tuz przed startem, dla zdrowej (!) i aktywnej osoby, znaczenia żadnego nie ma.
To samo z białkiem.
Noe wiem co ma w sobie kurczak, czego nie ma wołowina,Indyk czy nawet wieprzowina.

Nie było.
Nie ma.
I nigdy nie będzie niczego w literaturze, które powie, że ryż/Kurak i brokuły są przed innymi produktami.

Obecnie każdy chce byc fit.
A zeby b6c fit wystarczy prosta metoda : MŻ.
Mniej żryj.
Nie personalny trener i dieta cud.



Zmieniony przez - solaros w dniu 2018-06-19 23:08:53
1

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 5398 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136711
Jak to co ma w sobie kurczak czego nie ma wołowina i indyk? Tłuszczu ma mniej!!

A tłuszcz to wróg gorszy niż ISIS, Trynkiewicz i Putin razem wzięci

Tak samo z owocami. Po co owoce? Fruktoza przecież. Gainerem lepiej dopić albo Kinder Bueno zjeść

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93284 Napisanych postów 362783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664119
Taki luz dwa tyg to raczej zawsze na plus wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93284 Napisanych postów 362783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664119
Gats 2
Jak to co ma w sobie kurczak czego nie ma wołowina i indyk? Tłuszczu ma mniej!!

A tłuszcz to wróg gorszy niż ISIS, Trynkiewicz i Putin razem wzięci

Tak samo z owocami. Po co owoce? Fruktoza przecież. Gainerem lepiej dopić albo Kinder Bueno zjeść


Ja jestem za Kinder
Teraz to czereśnie i truskawki ,szkoda nie korzystać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Gats 2
Jak to co ma w sobie kurczak czego nie ma wołowina i indyk? Tłuszczu ma mniej!!

A tłuszcz to wróg gorszy niż ISIS, Trynkiewicz i Putin razem wzięci

Tak samo z owocami. Po co owoce? Fruktoza przecież. Gainerem lepiej dopić albo Kinder Bueno zjeść


No faktycznie.
Jeszcze dochodzi białko nie na mleku, tylko na wodzie bo laktoza.
Wszelkiego rodzaju pieczywo nie, bo gluten.

Albo najlepiej zjeść coś co ma w nazwie FIT.
Wegli nie ma.
Fatu noe ma.
Za to chemii tyle, że robi większe kuku niz pieczywo,owoce,nabiał i Kinder Bueno zjedzone po 18ej.
Heh

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126010
Oj tak. Ile to ja się natłumaczyłem, że niejedzenie po 18-tej nie ma żadnego wpływu na to, że spalimy fat. Ja jem praktycznie codziennie po pracy ok 21-22 całkiem spory posiłek, niejednokrotnie złożony z jaj, parówek (ostatnio ograniczam bo się uzależniłem), kiełbasy i pieczywa i jakoś od 2 lat utrzymuję mniej więcej podobny poziom bf.

Ale to tak było kiedyś, teraz to już tylko mówię "Jak ci tak pasuje to nie jedz, mi nic do tego" bp tłumaczyć już mi się nie chce.

PS A i jeszcze nieraz jestem wrogiem numer jeden, jak powiem, że nie jem śniadań od dwóch lat, a pierwszy posiłek o 12-tej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Taaaaa..... skąd ja to znam.
Jak ja zaczynam jeść z reguły po 18.
Nierzadko ok 20 lub później.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Najgorsze jest to, że juz nie ma lat 90 tych.
Noe wspominając o jakiejś fachowej literaturze, bo nawet w internecie można wszystko znaleźć.
Nie ma jak kiedyś,po kablu i 10pln za godzinę.

Ale jak sie jest yebanym leniem i nie ma chęci aby cos poczytać (za darmo) - to się za swoje lenistwo płaci.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93284 Napisanych postów 362783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664119
Ale jest na czym zarabiać przynajmniej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93284 Napisanych postów 362783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664119
skint73
Oj tak. Ile to ja się natłumaczyłem, że niejedzenie po 18-tej nie ma żadnego wpływu na to, że spalimy fat. Ja jem praktycznie codziennie po pracy ok 21-22 całkiem spory posiłek, niejednokrotnie złożony z jaj, parówek (ostatnio ograniczam bo się uzależniłem), kiełbasy i pieczywa i jakoś od 2 lat utrzymuję mniej więcej podobny poziom bf.

Ale to tak było kiedyś, teraz to już tylko mówię "Jak ci tak pasuje to nie jedz, mi nic do tego" bp tłumaczyć już mi się nie chce.

PS A i jeszcze nieraz jestem wrogiem numer jeden, jak powiem, że nie jem śniadań od dwóch lat, a pierwszy posiłek o 12-tej



Kolacja to morderstwo dla sylwetki nie wiesz
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

Wiecej