sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odchudzanie i forma po męsku

Dodaj odpowiedź

[BLOG]solaros/Beast Mode ON - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

Wysłana -
ba
kończąc, znam co najmniej kilka przykładów z bliskiego otoczenia,tutaj w IE - gdzie ludzie umieją powiedzieć tylko Hi/Bye/How much i kilka innych slow - a pracują
fakt ze sami do sklepu czy baru na piwo nie pójdą,zawsze z obstawa - ale w niczym im to nie przeszkadza
Wysłana -
tylko ze niemal w kazdej pracy w PL wymogiem jest jezyk angielski - a pozniej sie okazuje, ze pani w sklepie rozmawia po angielsku ale pani sprzedajaca bilety w kasie pkp/policjant/urzednik juz nie potrafi

Zmieniony przez - tomunneck w dniu 2017-06-27 20:13:26
Wysłana -
infernol
Pomaga min obniżyć ciśnienie jesli ktoś ma z tym problem

Dokładnie. Ja od 2 lat codziennie aeroby codziennie 30 minut (5km biegu) i już któryś raz jak jestem u lekarza to dokładnie 120/80. Aktualnie mam 30 lat - gdy byłem nastolatkiem oraz +20 miałem zwykle podwyższone (~135/90).
Jeżeli chodzi o efekty związane z sylwetką - to bardzo słabo. HIIT/trening siłowy bije aero na głowe.

@sol
robie swoje aero rano (biegam do pracy :) ) czasami na czczo a czasami po posiłku (w zależności jak głód rano) - polecasz suplementację witaminą C, żeby zbić kortyzol? 1g przed lub po wysiłku?
Pamiętam, że kiedyś stosowałeś a nie wiem czy teraz też to robisz i czy polecasz.
Strona 1454 z 1454
Dodaj odpowiedź