SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]solaros - Na przekór stereotypom [Spis treści str. 1!]

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3820834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
jak zobaczyłem zdj to myśle co tski ciemny a potem doczytałem, fajna sprawa

a takie okres "zeby przetrwac" sa najgorsze ale juz koncowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Wiem, że po to się robi krok do tyłu aby potem zrobić skok do przodu. Ja to wiem. Z tym że wiedzieć to jedno. A głowa i tak swoje.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ja robiłem natrysk w salonie.Noe wiem jak to się robi wiem Polsce ale tutaj- co się dowiedziałem wczoraj- to standard przed zawodami.
Zaczynają dwa dni przed zawodami.
2-4 natryski w dwa dni.
Potem 1-2 warstwy np.pro tan w dzień zawodów.
A jeden natrysk w $$$ > niż cała butla pro tana.
Heh.
Myślałem, że będę pomarańczowy jak po samoopalaczu.
A dzisiaj jestem jak to jeden warstwie pro tan ( po prysznicu).
Tyle, że to goowno ciężko zmyć.
W sumie taki jaki wyszedłem wczoraj , nadal jestem.
Nigdy nie robiłem natrysku i jestem w ciężkim szoku.
Pozytywnym.

Jeszcze laska mówi że ma specjalny natrysk dla nas - Black Magic.
Kolor wychodzi jak po Protan.

Meritum jest takie, że w Irlandii ( nie każdy oczywiście) Ci lepszejszi goście walą natryski w salonach najpierw.
A w dzień zawodów dopiero normalny tan.
Szkoda tylko, że jakbym miał iść i na sam natrysk wyyebac 100€ + ( do tego kupić sobie Protan) wychodzi zdeka drogo.




Zmieniony przez - solaros w dniu 2017-11-18 10:28:12

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Jestem zaskoczony bo tan wygląda tak


"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
solaros
Wiem, że po to się robi krok do tyłu aby potem zrobić skok do przodu. Ja to wiem. Z tym że wiedzieć to jedno. A głowa i tak swoje.



ja na offie zrobiłem 5 kroków wstecz jak nie wiecej
ale potem/teraz cos poszło do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
ja się orientowalem o tych natryskach u mnie na wiosne jak po jantanie ultra 1 łapałem wode(i serio łapałem) to 100zł z dojazdem do domu.

ale włąsnie potem dałem protana i wody nie złapałem, tylko ze musiałem 4 warstwy nałozyc, a jan tana 2 stykały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93243 Napisanych postów 362726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663974
solaros
Jestem zaskoczony bo tan wygląda tak






Ładny efekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
MARIAN 17
ja się orientowalem o tych natryskach u mnie na wiosne jak po jantanie ultra 1 łapałem wode(i serio łapałem) to 100zł z dojazdem do domu.

ale włąsnie potem dałem protana i wody nie złapałem, tylko ze musiałem 4 warstwy nałozyc, a jan tana 2 stykały

Jednak lapaleś?
Ja wolę Protan bo nie robi takiego syfu.
Z wodą to pewności nie mam.
A nie chce sobie wkrecam że lapalem.

Ale bankowo kolor lepszy dla mnie.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
lodzianin1
solaros
Jestem zaskoczony bo tan wygląda tak






Ładny efekt

Najlepsze jest to że 2 dni po a ja tego goowna zmyć za bardzo nie mogę.
Dlonie mylem ze 100razy już a nawet na nich nadal siedzi jakiś kolor.

Opcja zqyebista.
Trochę drogo. Jak się nie ma nieograniczonych funduszy.
A raczej się robi po kosztach.
Heh
Lecz pozytywnie zaskoczony jestem.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
solaros
MARIAN 17
ja się orientowalem o tych natryskach u mnie na wiosne jak po jantanie ultra 1 łapałem wode(i serio łapałem) to 100zł z dojazdem do domu.

ale włąsnie potem dałem protana i wody nie złapałem, tylko ze musiałem 4 warstwy nałozyc, a jan tana 2 stykały

Jednak lapaleś?
Ja wolę Protan bo nie robi takiego syfu.
Z wodą to pewności nie mam.
A nie chce sobie wkrecam że lapalem.

Ale bankowo kolor lepszy dla mnie.



ja 3 razy uzywałem jan tana i miałem wrazenie ze zatrzymałem wodę, 4 start protan i było idelanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja do konca wakacji CKD + IF

Następny temat

Dziennik faftaqa

WHEY premium