SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]dragun/spora redukcja z IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
Płeć : mężczyzna
Wiek : 24
Waga : 120
Wzrost : 176
typ budowy : endomorfik
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 35-40%
Aktywność w ciągu dnia : aktualnie bezrobocie i praca na podwórku
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : brak
Odżywianie : normalne w normalnych ilościach, skłonności do słodyczy
Cel : redukcja do stanu ok 15% fatu
Ograniczenia żywieniowe : BRAK
Stan zdrowia : B. DOBRY
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, aero (rower, bieganie ciężej lecz wykonalne)
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : aktualnie stosuje ok 2-3 tyg Dymatize whey protein, bcaa pod koniec treningu i po, Animal Cuts ok godziny przed treningiem i tylko w dni treningowe, Trec Clenburexin w rano 2 tab popołudniu 1 tab.
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : TAK
Stosowane wcześniej diety : Ducana 5 miesięcy minus 25 kilo.


Dzień dobry cześć i czołem.Pytacie skąd się wziąłem?

Dziennik zakładam jako moja dodatkowa motywacja wiec postaram się nie rozrabiać w zamian za pochwały i krytykę w dążeniu do celu.

Na imię mi Mateusz.od zawsze zmagam sie z nadmierną ilością Fat lecz to ze zawsze byłem w ciągłym ruchu pracowałem na budowie i inne siłowe prace sprawiały ze dawałem rade mimo kilogramów.Obecnie pracuje w Holandii wiec też mnie nie oszczędzają ale jako dzielny polak nie daje się zagiąć;p Po powrocie na urlop zimowy postanowiłem sobie zrzucić conieco bo wiem ze jak wrócę na lutego do holandii i zaczne pracować dodatkowo dieta i ew siłownia sylwetka powinna sie poprawić.I tak oto od ok 2 grudnia zacząłem ćwiczyć na swojej domowej siłowni. po tygodniu postanowiłem wspomóc sie doświadczeniem ludzi z Potreningu.i to było mądre ponieważ próbowałem sobie układać jakieś posiłki ale totalnie nie wychodziło.

2 lata temu miałem podobną lecz chyba lekko gorszą syt miałem ok 127 kg i wtedy na Topie była dieta białkowa.Bardzo mi sie podobała bo nie było ograniczeń.Tylko białko i białko.Wiedziałem oczywiście o szkodliwości tej diety wiec trzymałem ją ok 5 miesiecy i zrzuciłem z wagi 25 kg.Najlepsze uczucie było gdy zobaczyłem 99.8 kg ;p Wróce do tego.

I to by było na tyle a odnośnie diety...Na IF jestem ok 3 tyg okno żywienia zaczynam o ok 15 i kończe ok 21.Pierwsze pare dni mozna powiedzieć że ciężko lecz nie tak bardzo jak sie spodziewałem gdyż często bywało tak ze pierwszy posiłek był własnie w okolicach 14-15.

obwody:
Klatka piersiowa- 128
pas-130
biodra-117
udo-73
łydka-47
biceps-41 po zgięciu
przedramie-33

Plan na dzisiaj: zaraz zaczynam ćwiczenia ok 14.30 zakończę i o 15 zaczynam okno żywienia.Wieczorem wstawię tabele.PEACE!




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2013
Dzień: 13 luty 2014

Totalnie pojechany dzień;/ wstałem ok 11 kawa i ok 12 wizyta geodety.Okazało się że jedne mapki są nie kompletne to po ustaleniu pierwszych rzeczy zabrałem się i pojechałem do starostwa po reszte mapek.Dostałem lecz już prawie pod domem (16 km) spojrzałem i nie było jednego rogu działki I z powrotem... sniadanie jak planowałem lecz na obiad był placki po węgiersku więc mówie policze sobie i wrzuce. Policzyłem pi razy drzwi.Kolacji nie miałem jak zjeść bo nie wiedziałem że wyjade z domu takto bym sobie przyszykował coś.Ale to jednorazowo.Waga na wczoraj była 117,4 kg.Zauważyłem że jeśli utrzymam miske a zjem powiedzmy troche czegoś co ma w większości węgle waga potrafi skoczyć o ponad kilo do góry i 2 dni wracam do punktu wyjscia.Więc wiem czego się wystrzegać.Dzisiaj pierwsza część pakowania, zakupy w biedro i mycie auta.wieczorem impreza pożegnalna:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
15% spore wyzwanie ale trzymam kciuki:D!

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
sporo przed Tobą
powodzenia

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11412
Dasz rade ,nie taki BF ludzie redukowali do 10% albo i mniej :) Trzymam kciuki !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uda się! Tylko konsekwencja!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Również powodzenia i wytrwałości

Musi się udać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
Wytrwałości i zdrowia! :)

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Jak mi się udało, to każdemu się uda! Wjeżdżasz z tematem! !!Systematyczność!!Wytrwałość!! powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Powodzenia, mocno trzymam kciuki !, bede śledził.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
trochę zmieniłem nazwę bloga

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Powiadomienia włączone ! Trzymam kciuki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF a suplementacja

Następny temat

Pomoc w Intermittent Fasting :))

WHEY premium