SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] vmaciekv. Redukcja- narzędziem walki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 844
Płeć : Mężczyzna
Wiek : 19
Waga : 76
Wzrost : 178
Cel treningowy : brak lipo, lepsze samopoczucie, "sylwetka plażowa", a resztę czas pokaże ;)
Staż treningowy na siłowni : 3 lata
Uprawiane inne sporty : akrobatyka, freerun, street workout, bieganie, rower
Dieta : redukcyjna
Przeciwskazania medyczne : brak
Zażywane suplementy : brak
Ostatnio przerabiany plan: plan na mase split 3x w tygodniu

Witam serdecznie.

NA WSTĘPIE TROCHĘ O MNIE:
Redukcję zacząłem już 2 miesiące temu i dopiero teraz postanowiłem założyć bloga na forum.
Mój blog różni się od innych blogów osób które spalają tłuszcz tym, że "palę" również lipomastię.
Mam na celu pokazanie ludziom, że można naturalnie (niehirurgicznie) pozbyć się nadmiaru tłuszczu z sutków.
Lipomastia to dla mnie motywacja do utrzymywania w przyszłości niskiego BF% a nie wyrok na noszenie koszulki na plaży.
Moja "przygoda z lipomastią zaczęła się kiedy drastycznie schudłem (poprzez wzrost) w wieku około 14 lat, niechcianym skutkiem szybkiego spadku wagi są teraz rozstępy na kręgosłupie i nadmiar tłuszczu na klatce, ale dość o tak dalekiej przeszłości.

STAŻ/ TRANSFORMACJA

POCZĄTEK PRZYGODY Z SIŁOWNIĄ


PONAD 2 LATA STAŻU. pierwsza redukcja w życiu. zdjęcie sprzed roku


OSTRA MASÓWKA. zdjęcie sprzed 2 miesięcy. Tak się spasłem, że aż trudno mi wstawiać


ZDJĘCIE PO 2 MIESIĄCACH REDUKCJI


Przez 2 miesiące spadłem z 81,5 kg do 76 kg PRZY CZYM: 2 tygodnie temu spadłem TYLKO z talii i bioder- waga pozostała ta sama co mnie zaniepokoiło. Natomiast w poprzednim tygodniu spadłem 0.5 kg ALE talia i biodra bez zmian. Cały czas eksperymentuje z dietą i aktywnością, bo ostatni tydzień pokazał, że coś jest nie tak...
wymiary barków, ramion, nóg bez zmian, więc z mięcha nie lecę

DIETA
Dotychczasowy spadek obwodów to:
talia z 84 do 77
biodra z 94 do 87

dieta wygląda u mnie następująco:
jem w większości to co zrobi moja łaskawa mamusia :) Przyjmując teraz 2300 kcal
ale makro rozkłada się w proporcjach:
-białko- 40% to jest koło 200g
-ww- 30% to jest koło 150g. WW złozone. Proste tylko przed i po treningu.
-tłuszcz- 25% to jest koło 100g
makro podałem mniej więcej ponieważ jedząc to co mam w domu czasami wyjdzie 30g więcej lub mniej któregoś z makroskladników.

TRENING
-FBW 3x w tyogniu siłowy + 15 minut aerobów (tylko 15 ponieważ zmniejszyłem kalorie i muszę zobaczyć jak reaguje organizm)
-w dni wolne tabata/ hiit/ bądź inna aktywność fizyczna związana bardziej z niską intensywnością jak rowerkiem nad jeziorko


CELE I WYGLĄD BLOGA

-wstawianie co tydzień zdjęć sylwetki
-wstawianie ewentualnych zmian w diecie/treningu
-wstawianie zjedzonych makroskładników jako zrzut ekranu programu S Health

Cel: pozbycie się nadmiaru tłuszczu ( i inne cele związane z akrobatyką i street workout'em)

Czuje, że opisałem tutaj całe swoje życie. Jeśli kogokolwiek interesują moje dalsze poczynania i efekty zachęcam do śledzenia.
Za wszelkie porady serdecznie z góry dziękuję. (to moja druga redukcja w życiu i mogę mieć parę błędów pomimo 3-letniego stażu)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 844
bardzo małe wyszły zdjęcia więc poprawiam






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 590 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11170
19 lat i posiłki Ci mamusia robi ?
Cóż to za samodzielne społeczeństwo nam wyrasta :D

'It's not because of that, it's not because of money
Works in my blood and I kill 'cause I'm hungry'

-

'Pain demands to be felt'

-

'Where there is life - there is hope'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 844
klasa maturalna @DamienFreels. Mało który w liceum przyżądza sobie sam posiłki ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 590 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11170
Najwyraźniej ja żyłem w innych czasach :D . Przynajmniej wyedukowane to społeczeństwo :)

'It's not because of that, it's not because of money
Works in my blood and I kill 'cause I'm hungry'

-

'Pain demands to be felt'

-

'Where there is life - there is hope'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny

Następny temat

Cardio

WHEY premium