SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] szymon12159 - 17 ya

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 60053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 448 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2438
Witam starszych kolegów, no i młodszych też :)

Zakładam dziennik z nadzieją że jak coś będzie się działo to mi pomożecie, oczywiście mam już parę innych DT na innych forach, ale żadne nie równa się z tym :D

Dobra, to przejdźmy do konkretów.. :

Wiek : 17
Staż : 1,5 roku
Waga : 77
WL : 135-140
MC : 220
SQ : 150-160
Dieta : brak
Suple : brak


Ćwiczę cały czas w piwnicy różnymi planami, ale caly czas splitami, aktualnie 4x/tydzień starając schodzić do 4-2 powt. w głownych bojach, a reszta normalnie 12-8 czasami więcej powt.

Jak już wspomniałem ćwicze bez dietki, ale na siłe nie narzekam .. nie długo moje pierwsze zawody, co prawda to prawda że w szkole ale jednak : DWUBÓJ SIŁOWY .. konkurencję już dawno zostawiłem w tyle nawet z 4kl. ( ja aktualnie 2kl tech. ).
Od niedawna moim głównym celem jest TS i od kwietnia mam w planach zacząć trenować pod niego .. a jak nie trójbój to samo WL.

Planu może nie będę rozpisywał dokładnie bo co chwilę zmieniam ćw. :

PON - Klata + Biceps
WT - Nogi
CZW - Barki + Triceps
PT - Plecy


W szkole mam też siatkówkę we wtorki i często przekładam o jeden dzień treningi ;)

Może dodam, że te zawody szkolne będą pod koniec lutego, coś w ten deseń .. czyli miesiąc po feriach. Teraz caly czas repsy nisko jak napisałem.

Aha, w sumie to z supli to tylko FLEXIT DRINK (końcówka) na stawy - smak brzoskwinia ;/

Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj że w życiu będziesz miał pod górkę . !

Vice Mistrz Polski w WLK do lat 20.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 448 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2438
Wracam do żywych, ostatnio dużo wszystkiego na głowie i kurde nawet mi się nie chciało wchodzić i uzupełniać.. nawet przerwa w treningach się wkradla ponad miesiąc. Zaczynam znowu, na do dobry początek 3x210kg w martwym klasykiem. Martwy akurat od roku nie trenuje jakby nie patrzeć.

W kwietniu zdobyłem 4 miejsce na mistrzostwach świata w wyciskaniu leżąc w Danii. Szkoda że nie medal ale to nic.

Pozdrawiam i do kolejnego wpisu !! :D

Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj że w życiu będziesz miał pod górkę . !

Vice Mistrz Polski w WLK do lat 20.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 448 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2438
Parę fotek :













Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj że w życiu będziesz miał pod górkę . !

Vice Mistrz Polski w WLK do lat 20.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 448 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2438
..







Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj że w życiu będziesz miał pod górkę . !

Vice Mistrz Polski w WLK do lat 20.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 448 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2438
To na dobry początek trening z piątku - PLECY :

- MC 4s. po 10-6-2-1powt. (139-174-184-194kg) -- > ogólnie osłabiony byłem, więc tak mało ;c ale plecy i tak były w łuk wygięte haha ;/ :D
- Podciąganie szeroko nachwyt 4s. po 12-12-12-10powt.
- Ściąganie górny wyciąg 4s. po 12powt. (40-45kg)
- Wiosłowanie nachwyt/podchwyt sztangą 4s. po 10-12powt. (81-63kg)
- Wiosłowanie hantlą 4s. po 12powt. (36kg)

Brak mocy był ;c

Zmieniony przez - szymon12159 w dniu 2014-01-19 22:44:04

Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj że w życiu będziesz miał pod górkę . !

Vice Mistrz Polski w WLK do lat 20.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Będę zaglądał. Jesteśmy w jednym wieku, a siły masz nie z tej ziemi.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260190
Taki trening to pomyłka jeśli chodzi o przyrost siły,to droga do zajazdu i regresu zamiast postępu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 448 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2438
Tak wiem, że to nie na siłę .. ale nie wiem czy się doczytałeś od kwietnia jadę planem pod trójbój ;)

Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj że w życiu będziesz miał pod górkę . !

Vice Mistrz Polski w WLK do lat 20.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 448 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2438
Ale popatrz na wyniki, cały czas jechałem splitem a siła rosła, lecz za ponad 2 miechy SIŁÓWKA <3 i koniec z splitem

Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj że w życiu będziesz miał pod górkę . !

Vice Mistrz Polski w WLK do lat 20.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 448 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2438
Dziś Klata + Biceps ( bez asekuracji = były przygody )

- Wyciskanie sztangi płasko 4s. po 10-8-6-4powt. (103kg) -- > w I serii nie dałem rady10 do końca i musiałem turlać po brzuchu, haha ..
- Wyciskanie skos + 4s. po 10-8-8-7powt. (63-80kg) -- > w IV serii sztangę źle odłożyłem i prawa strona mi spadła, wszystko zleciało, ale nic się nie stało .. haha po raz drugi
- Rozpiętki 4s. po 12powt. (14kg) -- > tutaj nic się nie stało, ale wziąłem sobie ciężar jak dla leszczy, bo żem się wkurzył po tamtym ..

- Uginanie ramion z hantlą na modlitewniku 3s. po 10powt. (14-15-16kg)
- Uginanie ramion z hantlami z supinacją, siedząc opierając się na ławce 3s. po 8powt. (16-17kg)
- Uginanie ramion ze sztangą prostą 2s. po 8-6powt. (35-45/27kg) -- > w II serii DROP-SET

I to by było na tyle, jutro jadę do szkoły na siłkę .. i powinienem zrobić NOGI, ale nie ma takiego sprzętu do cholery .. w sumie to dałbym radę, bo PRZYSIAD zrobię, WYKROKI też, potem ŻURAWIA gdzieś, i na koniec 2 MC NA PROSTYCH NOGACH .. oczywiście po tych 4 i 2 przyjdzie czas na łydki .. to tam dam z 8s. stojąc albo siedząc, się zobaczy ..

Mam nadzieję że ktoś tam będzie ze znajomych, i że będzie mało luduuu !

Pozdrówki, rośnijta !

Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj że w życiu będziesz miał pod górkę . !

Vice Mistrz Polski w WLK do lat 20.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6925
A ile w lapie? Ogolnie fajnie to wyglada radzisz sb jak mozesz i jest ok. Udowodnisz ze i bez diety mozna cos osiagnac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 448 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2438
łapa ok. 40cm

caly czas było bez diety, ale od dzisiaj zarzuciłem dietę, bo biorę udział w konkursie na DT i lepiej będzie z dieta, chociaż jak już zaczałem ta miche to będzie caly czas , ZOBACZYMY EFEKTY PO MIESIACU

Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj że w życiu będziesz miał pod górkę . !

Vice Mistrz Polski w WLK do lat 20.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dolnych partii mięśni brzucha

Następny temat

Men's Health Powre Training by Robert dos Remedios - kilka pytan

WHEY premium