SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] sharkgym- dogonić marzenia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 283
Witam 1 września nowe konto na sfd (starego nie podam) pierwszy "dziennik" w życiu i to będzie "incognito" z czasem może się ujawnię jak forma bedzie zadowalająca hehe.
Teraz trochę o mnie:
Mam a imię Łukasz 26 lat, pierwszy raz byłem na siłowni mając 16 i tak zaczęła się moja przygoda, przez te 10 lat były wzloty i upadki ale czas wziąć się w końcu w garść i zrobić tą życiowa formę której nie udało mi się zrobić rok temu . Zakładam ten dziennik bo po prostu było takie postanowienie ze od 1 września ruszam z dziennikiem . Postaram was tu nie zanudzać (jeżeli wogóle ktoś tu będzie zaglądał może coś tam będziemy testować wszystko zależny od funduszy, zobaczymy jak to wszystko się potoczy. Obecnie jestem na redukcji ponieważ byłem za granica i i się mocno zalałem jak to mój trener mówi "zalany jak parówa" dziś jest 43 dzień redukcji. Zaczynamy
1 Wrzesień redukcja dzień 43
6:20 pobudka przygotowanie śniadania , 10g. BCAA i lecimy na poranne interwały(1:1) 25 min.. Pogoda dziś nie rozpieszcza (deszcz). Po interwałach w szatni zonk brak ręcznika w torbie spocony i śmierdzący wracałem do domu dobrze że autem. Śniadanko zjedzone
Placek
50g. płatków owsianych
2 całe jajka
40g. izolatu
o 10,11 i 12 godz. mam rozmowy o prace trzymajcie kciuki, chwilowo jestem bezrobotny o 16 lecę na trening siłowy + cardio 35 minut to do później.














Zmieniony przez - sharkgym w dniu 2017-09-01 11:59:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Powodzenia i w poszukiwaniu pracy i w prowadzeniu dziennika Napisz coś więcej
No i standardowo będę podglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 283
16:00 Trening barków
Wyciskanie sprzed głowy na maszynie
Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami
Unoszenie hantli na boki
Podciaganie sztangi do brody
Odwodzenie linek w tył (tył barków)
Odwrotny butterfly
Szrugsy ze sztanga

Wszystkie ćwiczenia były wykonywane 5x15,12,10,8,6 powtórzeń w kazdej serii dokładajac cieżar poźniej poleciał brzuch
Unoszenie nóg w podporze
Allahy
Naprzemienne sięganie do kostek leżąc
Po treningu siłowy cardio na bierzni chodzenie pod górke 12% z predkoscia 6.5 - 3min
7.0 - 7min
7.2 - 12,5min
7.4 - 12,5min
razem 35 minut. Po treningu odrazu 30 gram carbo +25 gram izolatu.
Posiłek po treningowy to 75 gram płatków kukurydziany + 40 gram WPC
Ostatnim moim posiłkiem na dziś będzie omlet z 3 całych jaj + 4 białka z jaj+ 30 gram WPC. Przed treningiem wpadły 3 posiłki po 50 gram ryżu + 150 gram piersi z kurczaka + warzywa, suplementacja przed treningowa to 15 gram BCAA. To wszystko na dziś kolejnym razem wrzucę zdjęcia szamy bo teraz akurat czasu brakuje w końcu zaczyna się weekend, trzymajcie się miłego wieczoru.



Zmieniony przez - sharkgym w dniu 2017-09-01 20:34:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 283
2 Wrzesień Redukcja dzień 44
Pobudka godz. 13:00, zaszalałem ze znajomymi trochę na imprezie powrót po 5:00 trzeba było się wyspać trochę.
Szybkie przygotowanie posiłków, Na "śniadanie" wpadły gofry z białkiem smaku czekolady z masłem orzechowym

Przed treningiem wpadły takie dwa posiłki
+15g. BCAA posiłek po treningowy był taki jak zawsze 75g. płatów kukurydzianych+40g. WPC.

Kolejny posiłek tak jak przed treningiem 150g. piersi+50g. ryżu basmati+papryka.
Na kolacje omlety, przed spaniem ashwagandha+ omega3 .
Posiłki nie zmieniają się cały czas jem to samo, ogólnie to jedzenie mi się nie nudzi.
16:00 Trening
Trening dziś to tylko 35 min. cardio, brak treningu siłowego. Na treningu było trochę mocy wiec jak zwykle bieżnia pod górkę 12% i doszedłem dziś do prędkości 7,8 na koniec treningu przez jakie 7 minut

Jutro wolne od jakiegokolwiek treningu tak więc regeneracja.
To wszystko na dziś, miłej nocy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 283
Witam dziś dzień jak co dzień, pogoda u mnie nadal nie dopisuje i dziś trochę załamka psychiczna (brak formy). Jutro, a właściwie to już dziś konsultacja z trenerem może coś się zmieni albo i nie, waga na czczo pokazała 83,5 kg pas 82,5 cm. a dla ciekawostki przed 4 posiłkiem przed treningowym waga pokazała 82,8 kg.

Dieta
Dieta bez zmiany tylko inne warzywa wpadają, dziś wpadły Mi osobiście smakują i nie zawierają cukru w składzie.

Suple
Rano na czczo przed interwałami 10g. BCAA
Przed treningiem siłowym 15g. BCAA + 3g Witaminy C
Bezpośrednio po treningu 25g. izolatu + 30g. carbo
Przed snem Ashwagandha + 2 tabsy. omega 3

Trening Nogi + Brzuch
Czwórki
- Wyprosty nóg siedząc
- Przysiad ze sztangą
- Wykroki
- Wypychanie na suwnicy
Dwójki
- Uginanie ud na maszynie leżąc
- Martwy ciag na prostych nogach
Łydki
- Wspięcia na palcach siedząc
- Wspięcia na palcach stojąc

No i oczywiście po treningu 35 minut cardio na bieżni, rano na czczo miało wpaść 25 minut interwałów ale wytrzymałem trochę ponad 10 minut bo strasznie paliły mnie piszczele ból nie do zniesienia (jak ktoś ma rade na to to poproszę) i resztę musiałem dokończyć chodząc pod górkę.

Lece spać bo już po 2 a rano czekają mnie interwały mam nadzieje że piszczele nie będą doskwierać.
Trzymajcie się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 283
Redukcja dzień 47

Siemka dziś miały być interwały ale rozsadek przemówił i było cardio, piszczele dzis nie doskwierały. Psychika się polepszyła już jest "forma", co do konsultacji z trenerem to jeszcze myśli co tu ze mną zrobić i pewnie jutro się odezwie.

Trening klatka+biceps

klata
- rozpiętki na skosie
- wyciskanie na ławce skośnej
- wyciskanie hantli na ławce płaskiej
- butterfly

biceps
- uginanie ramion ze sztangą prosta
- młotki
- uginanie ramion na modlitewniku ze sztanga łamana wąsko

Jeszcze wpadły trzy ćwiczenia na przedramiona, po treningu cardio 35min.

Dieta i Suple
Bez zmian, zamiast warzyw dziś grzyby maślaki smażone i zamiast coli zero woda z cytryna.

No i tyle jutro może wpadnie jakiś przegląd formy zobaczymy.
Trzymajcie się.
Ps. Nie było żadnej fotki to filmik motywacyjny. Mr.olympia zapowiada się ciekawie.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 283
Redukcja dzień 48
Siema
Dziś dzień bez treningu siłowego tylko brzuch i 35 minut cardio.
Po konsultacjach z trenerem nic szczególnego się nie zmieni micha zostaje ta sama tylko zwiększamy cardio na czczo z 4x25min. do 6x30min.
Miały być dziś fotki z formy ale po zrobieniu paru stwierdziłem ze chyba jeszcze nie czas na to
Trzymajcie się do jutra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 283
Dzień 49

Siema.
Dziś wleciały plecy i triceps, rano na czczo próbowałem kręcić interwały ale niestety nadal piszczele strasznie palą.
Na pocieche wleciało



Mentosy nowość w biedronce i sa bez cukru a pepsi w rossmannie tylko cną przesadzili 3.59 zł za 500ml.

Trening

Plecy
- ściąganie drążka z góry na wyciągu do klatki szerokim chwytem
- wiosłowanie sztangą prosta w opadzie tułowia nachwytem
- wiosłowanie jednorącz hantlem
- ściąganie uchwytu na bramie jednorącz bokiem
- unoszenie w opadzie tułowia na ławce rzymskiej

Triceps
- ściąganie drążka prostego na wyciągu z góry
- wyciskanie francuskie sztanga łamaną w wąskim chwycie
- prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej stojac
- dipy

Wszystkie ćwiczenia wykonywane 4x12 ruchów, rano na czczo 30 minut cardio i 35 minut po treningu.
Trzymajcie się.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia jak dodatek

Następny temat

Zmiany w planie treningowym.

WHEY premium