SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 658231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887120
A tutaj obiecane zdjęcie! Jagodowo-migdałowego szaleństwa z jogurtem greckim o smaku rafaello!

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29251 Napisanych postów 62756 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 901794
znowu mi fotki zryly beret. a redu wkracza w stateczna czesci i ssanie juz daje o sobie znac. chyba odpuszcze sobie sledzenie na te 3 tyg ostatnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887120
Hahahaha :D No jest to jakaś opcja! Natomiast gdzie będziesz szukał natchnienia i motywacji na te 3 ostatnie tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
omlecior klasa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887120
Siieeeeeeeeeeeeeemmmmmmmaaaaaaaaaaano!!!

Kolejny piękny dzień prawie, że za mną :> Jak to w ciągu tygodnia pracy schemat bez zmian czyli rano pobudka, potem praca po pracy wypad na rynek po świeże warzywa i owoce potem chwila odpoczynku w domu i na siłownie! Niby monotonia ale dla mnie każdy dzień jest inny bo zawsze wydarzy się jakaś ciekawa sytuacja albo coś w ten deseń, jedyny minus to ciężka wczorajsza noc bo miałem problemy z zaśnięciem a potem jak już zasnąłem to się budziłem ale rano wstałem całkiem rześki więc bez tragedii :)


TRENING

Był to czwarty dzień treningowy z rzędu! Wydawało mi się, że braknie mi dziś mocy na treningu itp itd ale o dziwo miałem jej równie dużo jak we wcześniejszych dniach na tyle dużo by dowalić ciężaru w głównych bojach! Rzekł bym nawet, że energia na treningu mnie rozrywała do granic możliwości więc ponownie to wykorzystałem! Natomiast żeby nie przeginać jutro i pojutrze off

BARKI + BICEPS


1. Wyciskanie żółnierskie R10
2. Wyciskanie hantli siedząc 15/12/10/10
3a. Podciąganie liny wyciągu dolnego do brody 4x12
3b. Unoszenie hantli bokiem siedząc 4x15
4. Uginanie sztangą stojąc R10
5a. Spider curl sztangą 4x10
5b. Uginanie hantlami młotkowo 4x12


MISKA

1. Omlet marchewkowo-migdałowy.



2. Kasza bulgur, pierś z kurczaka duszona z mieszanką chińską, olej rzepakowy.



3. Kasza jaglana z rodzynkami, pierś z kurczaka duszona z mieszanką chińską, olej kokosowy.



4. Ryż jaśminowy, miodziaki, płatki ciasteczkowe, borówki, maliny, WPC



5. Wafle ryżowe, twaróg z owocami, masło orzechowe.

Jak widać dzisiaj miałem mega fazę na kaszę :) A jaglana z rodzynkami i kurczakiem wleciała w mgnieniu oka! Połączenie powiedział bym idealne! Do tego olej kokosowy i było słodko-słono! Czyli idealne połączenie dla kubków smakowych :>


No i jak już wcześniej napisałem przede mną 2 dni off'u co za tym idzie miska LC ale na pewno nie będzie nudna! Posiłki na jutro właśnie się robią więc nadejszła chwila żeby się trochę zrelaksować i wychillować po całym dniu
Na jutro w planach jakieś kino i jak się wyrobię z czasem to skoczę sobie na saunę żeby totalnie sobie wypocząć w sobotę podobnie, trzeba spędzić trochę czasu z drugą połówką bo w tygodniu mało kiedy mamy na to czas więc chociaż w dni wolne od treningu ten czas będzie dla niej - bo jeszcze o mnie zapomni i wtedy dopiero będzie bieda




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
ten omlet to jak chleb gruby

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887120
albo grubo! albo wcale urosło mu się trochę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No haha ale sqrwiel!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887120
Bry wieczór :)

Dziś wypiska trochę później niż zwykle ale to w sumie dlatego iż spędzałem czas ze swoją drugą połówką i tak naprawdę dopiero teraz jest chwila żeby coś machnąć.
W sumie to nic ciekawego dziś się nie działo na każdej płaszczyźnie wyjątkowe luzy. Z pracy udało się dziś wyjść wczęśniej więc przed 14 byłem już wolny i mogłem pozałatwiać trochę drobnych spraw. Wracajac do domu zaliczyłęm jeszcze solkę i razem z żoną pooglądaliśmy trochę Harrego Pottera :D a wieczorem wybraliśmy się do kina na nowy film Nolan'a - Dunkierka.
Co do samego filmu jeśli ktoś lubi klimaty wojenne i przede wszystkim zna historię bitwy pod dunkierką to na pewno się nie zawiedzie Film zrobiony w genialnym stylu, historia sama w sobie może nie porywa ale jak dla mnie naprawdę kawałek niezłego kina ocena końcowa spokojnie 8/10


TRENING

DNT

MISKA

1. Omlet marchewkowy z masłem migdałowym.



2. Zapiekanka brokułowo-kalafiorowa z chudym mięsem z szynki wieprzowej, wiórki kokosowe.



3. Zapiekanka brokułowo-kalafiorowa z chudym mięsem z szynki wieprzowej, suszonymi pomidorami, migdałami.



4. Szejk ciasteczkowy z orzechami pekan.



5. Omlet z serkiem homogenizowanym, bananem i rodzynkami



Z racji dnia LC wpadło trochę więcej warzyw w postaci zapiekanek brokułofo-kalafiorowych! Mega fajnie zapychają a przede wszystkim bo to dla mnie ważniejsze mega dobrze smakują
Jutro kolejny dzień nietreningowy dodatkowo nie mam nic w planach więc będzie totalne byczenie i spanie do południa. W końcu należy mi się!
Tymczasem moi mili spokojnej nocy







Zmieniony przez - lasican1 w dniu 2017-07-22 00:02:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393381
Kurde,te omlety białkowo-tłuszczowe strasznie grube Ci wychodzą

Tą zapiekankę jak robisz ? Bo nie wiem czy podawałeś przepis Brokuł,kalafior,jajka i proszek do pieczenia,blendujesz a później dodajesz resztę ?
A no i jak w tym połączeniu smakują wiórki lub migdały ? Bo ja zazwyczaj takie dodatki dodawałem do słodkich wypieków.

Pytam bo wygląda ciekawie a zawsze coś nowego w diecie


Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2017-07-22 08:02:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium