SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 658251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887120
Mi tam w sumie 42 by wystarczyło :D teraz jest poniżej 40 i w sumie też nie narzekam przecież kiedyś urośnie (chyba)

@Marian - no też już się w tym utwierdziłem, że jest sucho :D Waga delikatnie rośnie czasami stoi albo spada za bardzo się nie zalewam w pasie nie przybywa za dużo więc mi tam pasuję. Żarcia jak na mnie jest mega dużo a Przemek po ostatniej wizycie mówił, że tu jeszcze sporo do dołożenia a ja nie pamiętam czy kiedykolwiek jadłem ponad 500g węgli :D trzymając się tak jak teraz - bo nie mówię tu o świnio masie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2561 Napisanych postów 5103 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78219
Lasic extra forma! Widać że jest chudo, sucho i zdrowo.
A temat, no cóż... Idę zaraz omleciora robić ;)
Pysznie,.zdrowo i kolorowo. Tak trzymaj.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887120
Cześc i czołem! Kluski z rosołem

Dzisiaj! Będzie mega pozytywnie bo jest się z czego cieszyć ale nie od tego zacznę :> Tylko od tego, że dzień jak co dzień poranek jak poranek 7:15 pobudka! Kilka minut przed budzikiem z pozytywnym nastawieniem do życia i z pełną energią :D Nie wiem czym to spowodowane może wczorajsza ekscytacją czy coś ale zarówno spało i wstawało mi się perfekcyjnie już dawno nie miałem nocy w której bym się ze 2-3 razy nie przebudził na nocną toaletę 8 - 16 w pracy zleciało całkiem znośnie prócz delikatnych problemów z żołądkiem - coś mi musiało zaszkodzić po śniadaniu i przez 3/4 dnia latałem wydęty jak balonik napełniony wodą - całe szczęście na wieczór przeszło i teraz jest już zdecydowanie lepiej.


TRENING

Tak jak na początku wpiski pisałem, że jest się z czego cieszyć! Otóż to! Wczoraj wspominałem jak to mega zayebiście wchodziły siady i dziś z podobnym nastawieniem leciałem na trening martwego ciągu - ostatnia seria którą miałem na dziś zaplanowaną była na ustawiona na ciężar którego w martwym ciągu użyłem tylko raz aby sprawdzić swój MAX REP tak więc nie ukrywam iż miałem delikatny strach w oczach a w głowię przygody z przeszłości no ale przed poszła mobilizacja + rozgrzewka tak jak zawsze + rolowanie + rozciąganie dogrzany na 100% podleciałem
1 - seria poszło gładko
2 - seria poszło gładko
3 - seria poszło gładko
4 - seria nie skłamię iż napiszę, że poszło gładko ale przy podejściu byłem na tyle pewny siebie, że nie mogłem odpuścić a strach i przeszłość odeszła.
Wleciało na 12 razy i myślę, że spokojnie te 2-3 razy mógł bym jeszcze pociągnąć ale nie wychylałem się z tym i nie szalałem zrobiłem potem 2 regresy i zakończyłem martwy z wynikiem który mnie bardzo ale to bardzo satysfakcjonuje. Dobra żeby nie było napiszę ten jak że śmieszny wynik :) na sztandze miałem 105 kg! Dla niektórych możę się to wydawać śmieszny ciężar i zapewne niektóre kobiety takie dzwigają na rozgrzewkę albo w seriach po 12 :> Natomiast ja mając na uwadzę swoje kontuzje, bóle i diagnozę lekarską która definitywnie skreślała mnie z tego typu ćwiczeń uważam, że jest się z czego cieszyć i wiem, że na tym nie poprzestanę :) Powoli małymi krokami będę dokładał ciężaru na tyle na ile będę się czuł pewnie


B
1. Martwy ciag R12 + 2s regresów
2. Podciaganie na drążku nachwytem 4x max
3. Wioslowanie hantlą 3x12
4. Uginanie podudzi leżąc 4x12
5a. Unoszenie hantli bokiem 4x12
5b. Face pull 4x15
6. Ugiananie z hantlami z supinacja naprzemiennie 3x12


MISKA

1. Jajecznica z warzywami.



2. Tagliatelle z mieloną piersią z indyka, passatą pomidorową i olejem rzepakowym.



3. Ryż jaśminowy z mieloną piersią z indyka, warzywami i olejem rzepakowym.



4. Kleik ryżowy, cookie crisp, borówki, maliny, WPC

Przed rozrobieniem


I po rozrobieniu :D


5. Omletto z niewiadomymi jeszcze składnikami

Dzisiejszym dniem kończe również tydzień treningowy :) Teraz przede mną 2 dni przerwy od treningów no chyba, że coś mi odbije i polecę jutro zrobić ale raczej trzymam się sztywno założeń! Więc 2 dni odpoczynku i w weekendzik wlatujemy z treningami na pełnej! Teraz zatem zabieram się do gotowania na jutrzejszy dzień do pracy a potem trza będzie jakiegoś omleta ukręcić :)






Zmieniony przez - lasican1 w dniu 2017-06-21 21:25:53
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
gartki rekordu to zawsze napędza

jajecznica na zimno? nigdy sie tak nie odważyłem
kurde każdy ten kelik je a ja jeszcze nigdy nie próbowałem, czas to zmienic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887120
Dzięki! - Tak jak piszesz mała rzecz a cieszy i nakręca wszystkie mechanizmy dalej!

No na zimno wchodzi całkiem nieźle :D Dodać do tego trochę ostrego sosu i jest miód w gębie
Kleiki robią robotę szczególnie jak trzeba się dobrze zapchać aczkolwiek ostatnio zrobiłem na ciepło z owocami i też był sztos i do tego jeszcze bardziej gęsty niż ten robiony na zimno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Muszę trochę rozreklamować konkurs jaki parę dni temu został wrzucony na forum . Może Ciebie to zainteresuje
Fajna sprawa, trening z taką osobą w wybranym przez zwycięzców miejscu , moze to być jakas siłownia, trening w plenerze, na domowej siłowni itp
Przyjezdza ekipa , która trening nagra i sfotografuje ,a do tego suple i gadżety od sponsora , zajrzyj jak nie widziałeś
https://www.sfd.pl/Konkurs_Trenuj_z_Mistrzem_SFD_-t1149950.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887120
O! Zrobię rozeznanie może się ekipa zbierze! :> Thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 99 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15787
Przemiana ogromny szacun! Kable ładnie powychodziły na łapach. Szama prezentuje się znakomicie i pewnie jest tak samo smaczna. Powodzenia i pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887120
Dobry Wieczór :)

Dziś bez większych fajerwerków wypiska :> Dzień nietreningowy, pierwszą połowę dnia przepracowałem drugą połowę dnia przespałem bo nie było ciekawszego zajęcia więc postanowiłem poświęcić dzisiejszy dzień na totalny odpust. Jak zasnąłem o 17 przy książce tak wstałem dopiero o 18:30 - zrobiłem sobie szamkę trochę się ogarnąłem i tym razem zasnąłem przy serialu Nie dawno wstałem i znowu marsz do kuchni gotować szamkę na jutro :)


TRENING

DNT

MISKA

1. Omlet marchewkowy.



2. Kotlety kalafiorowe z płatkami migdałowymi i ogórkami małosolnymi home made.



3. Kotlety kalafiorowe z masłem orzechowym.



4. Krem paprykowy z wędzoną piersią z indyka, olejem rzepakowym, płatkami migdałowymi.



5. Omlet z malinami i truskawkami :) - In progress

Kotlety kalafiorowe i brokułowe to w ostatnim czasie dla mnie mega sztos! Na słodko, na słono w każdej wariacji są zayebiste :D Tak więc polecam! Maszynka do mielenia mięsa, piekarnik chwila moment i zrobione! Uwierzcie na słowo, że zapycha na jakiś czas
Na tą chwilę kończę już robić posiłki na jutro i pewnie znowu niebawem polegnę do łóżka :D muszę odespać trochę bo w tym tygodniu dzień w dzień wstawałem przed budzikiem i potem to takie dosypianie bardziej męczyło a w sumie nie wiem czemu nigdy nie wstaje z łóżka i nie zaczynam się ogarniać powoli skoro i tak już się obudziłem no ale ludzki organizm rano funkcjonuje ponoć z opóźnieniem :D


I troszkę chillout'u na wieczór



1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium