SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] kru_chy / Redukcja - start ze 120 kg

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Sorry :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Kolega ma warunki podobne do moich więc dziele się tym co u mnie zadziałało.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
kru_chy - zanim dostanę bana - ;) - jogurt i płatki po treningu to średni pomysł ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
pisz szybciej bo hasło cos nie hula

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
hehe ;) już nic nie mówię ;) ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
sam układałeś dietę?
stosowałeś juz taka?
czy na razie tylko na papierze?

bo mieć diete i żeby była zjadliwa - to czasami nie idzie w parze

bo kilka posiłków to hardkor
ser i jaja na sucho
czy ryz na sucho [z warzywami i mięsem]

co do BTW
napisałeś że nie przykładałeś się do diety,więc imo zostawiłbym te BTW na obecnym poziomie i obserwował

może pójdzie
może nie
jesli nie - to jest co poprawiać
ale jest szansa że pójdzie,więc po co szaleć już na początku

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8583
Możecie w takim razie mi podpowiedzieć co powinno się znaleźć w posiłku po treningu, ale pamiętając, że jest to już powiedzmy 21-22 h? Chyba, że godzina nie ma żadnego znaczenia, a ja dalej żyję jakimiś wpojonymi mitami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Słuchaj Sola.
Godzina nie ma znaczenia - ja jem najbardziej obfity posiłek w ciągu dnia, niejednokrotnie o 22-23.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8583
Cześć Solaros,
diete układałem sam i jeszcze tego nie próbowałem. Dopiero jutro będę starał się to zmordować. Domyślam się, że nie będzie lekko, ale jestem zdeterminowany. Odczuwam już dyskomfort znajdowania się we własnym ciele.
Jedyne czego się obawiam na ten moment to fakt, że ciężko będzie wchłonąć taką ilość jedzenia w takim czasie. Jednak to góra żarcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8583
Przespałem się z tematem i jeszcze delikatnie zmodyfikowałem posiłki. Poniżej wklejam pod sobą DNT i DT.
Dalej bez zmian pozostaje posiłek przed snem, a Wojtek troszkę mi tu poddał wątpliwości czy właściwie postępuję. Będę bardzo wdzięczny jeśli jeszcze raz zerkniecie na to co będę jadł i powiecie czy z takim menu dobrze zaczynam.

Z góry dzięki za pomoc




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG]shager / Docinanie do września

Następny temat

carb back loading do oceny

WHEY premium