SFD.pl Kuchnia SFD

Dodaj odpowiedź

[BLOG] ja Wam pokażę jak jeść !

Wysłana -
Witam,

Zasada u mnie jest prosta - nie męczyć się jedzeniem, lubię zjeść dobrze i smacznie.
Jestem raczej mięsnym typem (nie mylić z jeżem ) ale nie pogardzę czasami czymś innym, co pewnie będzie widać na zdjęciu. Mam również kochaną Żonkę, która często tworzy jakieś fajne posiłki, na które mi brakuje czasu i pomysłu :)

Obecna micha, przynajmniej do końca roku to coś w stylu LC. Węgle w DT tylko po treningu i ostatnim posiłku, w dnt tylko wieczorem, reszta to B+T

Kilka ciekawszych fotek z ostatnich dni.

1. Ryż smażony + wołowina

2. Poranne omlety

3. Śniadanie: jajecznica na boczku

4. Często robię różnego rodzaju pulpety/kotleciki z dobrej jakości mięsa mielonego, mam sprawdzony sklep mięsny, gdzie na moich oczach mielą mi wybrane przeze mnie kawałki mięsa, np. tutaj mix karkówki + piersi z indyka
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Mój posiłek bezpośrednio po treningu to (na tą chwilę) 100g ww + 50g b, najczesciej więc leci mix tego typu (+izolat Allnutrition jako polewa, który dodaję chwilę przed zjedzeniem, wtedy płatki lekko zmiękną:P )

Poza tym jajka w różnej wersji również goszczą u mnie praktycznie codziennie

Wysłana -
Na bieżąco , z wczoraj:

1. omlet, 2 całe jajka + 150g białek + 15g AN Whey (naturalny smak) + aromat waniliowy + trochę kakao/cynamonu + odrobina masła migdałowego i polewa z truskawek

2. sałatka (pierś z kurczaka gotowana) + trochę kiełbaski + mix warzyw + budyń waniliowy

3. potreningowy + 50g izolatu

4. domowy makaronik przygotowany przez Renią + kurczak gotowany + szpinak + śmietana 18% + parmezan , jakie to było pyszne
Wysłana -
obecny!
Wysłana -
ooo wreszcie się zdecydował na bloga !!!
Wysłana -
Polewa z truskawek na omlecie wygląda bardzo pysznie :)
Wysłana -
missInvincible
ooo wreszcie się zdecydował na bloga !!!

Banan zwlekał długo, bo nie za bardzo pewnie ogarnia jeszcze jak to forum działa
Wysłana -
Widzę że 'brudne' żarcie przyjmuje ten dział ☺️☺️☺️ haha
Może ktoś skorzysta i przerzuci się z suchego ryżu...

Obecny!

Zmieniony przez - krzyzu9218 w dniu 2017-11-22 12:15:37
Wysłana -
Czekałem kiedy założysz tego bloga w końcu
ciężko będzie cię z fotkami przebić
Wysłana -
Zacznę zaglądać jak będę mógł jeść
Wysłana -
mniam mniam
Strona 1 z 30
Dodaj odpowiedź