SFD.pl Kuchnia SFD

Dodaj odpowiedź

[BLOG] ja Wam pokażę jak jeść !

Wysłana -
Banan
p (...) nie będę się męczył cały czas z ryżem ;)

a powinieneś, bo w sklepach teraz wszędzie festiwal ryżu aż żal serce ściska, że nie może skorzystać z takich promocji, ale wpierw trzeba wyjeść zapasy wszystkie bo kasz i ryżów jeszcze lekko z 10-12 kg mam
Wysłana -
DJ_DoDo
Banan
p (...) nie będę się męczył cały czas z ryżem ;)

a powinieneś, bo w sklepach teraz wszędzie festiwal ryżu aż żal serce ściska, że nie może skorzystać z takich promocji, ale wpierw trzeba wyjeść zapasy wszystkie bo kasz i ryżów jeszcze lekko z 10-12 kg mam

ryż w takich ilościach starczyłby mi pewnie na pół roku

Dzisiejsza micha: 215g B / 70g T / 400g W

1. Jajecznica na smalcu z boczkiem

2. Płatki + odżywka białkowa + mleko

3. Kanapki z wędzonym indykiem

4. Po treningu mixik : ryż + płatki + ananas + żelki + wpi

5. Zdjęcia brak bo dopiero wlecą: pierogi z jagodami i twarogiem
Wysłana -
na ten wpis czekałem cały dzień czym nas zaskoczysz przy tych węglach, ale no co ja mogę powiedzieć.... myślę Kuba, że przyzwyczajając do cudów w misce na niskich węglach to stać Cię na więcej
Wysłana -
na razie to wszystko jest na spontanie nie mam głowy do tego póki co , bo sam ledwo funkcjonuję , a na dodatek trochę rzeczy trzeba wyjeść, mimo ,ze 3 kg różnego mięsa od wczoraj w lodówce czeka na swoją kolej

ja raczej świrować nie zamierzam, bo mnie też ogranicza mocno poziom fatu , jak zjem w sniadaniu B+T to potem na cały dzień mam ~30g tłuszczu , więc z tymi posiłkami i komponowaniem nie jest do końca tak pięknie, jak się wydaje ale jak masz jakies fajne propozycje to śmiało podrzucaj - na pewno skorzystam
Wysłana -
już w dzienniku treningowym wyczytałem ten powód na "brak szaleństwa"
to faktycznie problem z tymi tłuszczami, ja akurat od przeszło roku nie zszedłem niżej niż 85g, ale już schodzę od poniedziałku do 80g i tak będę zbijać do myślę 60g w DT więc wtedy będę bardziej twórczy i będę łączył się w bólu to i może coś ciekawego powstanie, na razie jeszcze radość sprawia mi kasza i płatki owsiane
Wysłana -
jak są żelki to jest wszystko
Wysłana -
hehe prawda , są żelki jest impreza
ale te miśki z haribo są co raz twardsze i zmieniam je na inne, mega głodny byłem po treningu to tylko się irytowałem jak musiałem je gryźć i gryźć wlecą niebawem sprawdzone candi żelki z biedry :)

DoDo - czekam :) kaszki jakieś też biorę pod uwagę, myślę jednak, ze i tak lipy nie ma . Inni jedzą 4-5 x dziennie ryż lub czasem jakieś owsiane, a u mnie wleciały płatki, pierogi, ryż ,pieczywo - nie ma miejsca na monotonię ;)
Wysłana -
no o monotonii nie ma mowy w tym temacie
z żelków polecam z Aldiego , mój faworyt to czarna porzeczka, ale są też wieloowocowe i takie jak panna cotta z taką jakby pianką pod spodem a w tym tygodniu chyba nawet są w promocji

Wysłana -
nigdy nie byłem w Aldi
Wysłana -
ja też dopiero może pół roku temu pierwszy raz wszedłem tam, ale bardzo fajny sklep z fajnymi jakościowymi produktami, zdecydowanie polecam zajrzeć z czystej ciekawości
Strona 14 z 14
Dodaj odpowiedź