SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
lasican1
Panie :D o której i gdzie Pan dziś te nogi robi :D ?


Po sąsiedzku na Kuźni, godzina jeszcze nie wiem bo zależy jak się obrobię z pracą po weekendzie ale jakoś między 13:30 - 14:30 mysle zacząć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
W to mi graj <3

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887132
Banan
lasican1
Panie :D o której i gdzie Pan dziś te nogi robi :D ?


Po sąsiedzku na Kuźni, godzina jeszcze nie wiem bo zależy jak się obrobię z pracą po weekendzie ale jakoś między 13:30 - 14:30 mysle zacząć

Gdyby Ci się jednak przesunęło i chciał byś zacząć po 16 daj znac xD bo też mam dzis nogi :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285


Wczorajszy - mocny trening nóg. Uda już w 2 ćw wybuchały


Żywieniowo wczoraj spontaniczne jedzenie ;) przetestowane smaki dzikiego chickena z SFD - obydwa bardzo dobre, ale ten z kasza bulgur wygrywa (jego już jadłem wcześniej, do spróbowania pozostał mi ostatni bodajże curry)
Po treningu płatki+ 2x banan + wpc plus o smaku twarożku z truskawką (bardzo dobry jakby ktoś się zastanawiał)



Później m.in mix warzyw z ogrodu (cukinia, bakłażan, papryka, itd.) z kaszą gryczaną, do tego dodałem sobie trochę kabanosa drobiowego i tarty parmezan, taki misz-masz, a smakowo petarda!



Na wieczór zrobiłem sałatkę tatarską i polędwicę z dorsza w cieście piwnym - jakie to było dobre




Niedługo zbieram się na trening pleców+tylny akton barków, bo po 12 wizyta u fizjo ....właśnie z plecami, więc muszę zrobić trening przed,bo po byłoby to niemożliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No ten z bulgur nr 1! Szkoda, że nie mogę jej jeść hehe.

Dzięki za cynk z białkiem. Muszę nowe smaki znaleźć. Kolega teraz zajada tą czekolade z rumem i zajarany.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
dlaczego nie możesz jeść bulgur? ja pierwszy raz jadłem w tym chickenie, lubię ogólnie kasze ale jem je zdecydowanie za rzadko

co do białka ostatnio biorę małe paczuszki i sprawdzam, na pewno z tych co miałem ostatnio, mogę w ciemno polecić:
- rum z czeko
- b.czeko ananas
- cottage cheese strawberry

nie podeszła mi gumowa balonowa, zapach super ale smakowo to średnio mi do czegoś pasowało :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Kozak nogi progress niesamowity jak przypomnę ciebie Banan przed redukcja ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Banan
dlaczego nie możesz jeść bulgur? ja pierwszy raz jadłem w tym chickenie, lubię ogólnie kasze ale jem je zdecydowanie za rzadko

co do białka ostatnio biorę małe paczuszki i sprawdzam, na pewno z tych co miałem ostatnio, mogę w ciemno polecić:
- rum z czeko
- b.czeko ananas
- cottage cheese strawberry

nie podeszła mi gumowa balonowa, zapach super ale smakowo to średnio mi do czegoś pasowało :)


Do gumy balonowej nawet bym podchodził

Bulgur to dla mnie najsmaczniejsza kasza z możliwych. Do tego ma mało ww, bo tylko 60 na 100g. A nie mogę jeść ze względów trawiennych. Tak samo jak cieciorki, czerwonej fasoli itd.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Wczorajszy trening plecków i tylnego aktonu barków + lekko brzuch (raz na 2-3 tyg mi sie przypomni ) i aero




Jedzone było tak:





popite 3 browarkami weszło jak trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
nie chodź w nocy po bramach, bo zbieracze złomu mogą chcieć Ci kable powycinać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium