SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1877757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Night - faktycznie na lekkim skosie będzie mi łatwiej się z tym podnosić bo na poziomej ciężko jest to zrobić, ja od dawna pomagam sobie takim zarzucaniem ciężarów bo inaczej moje barki pewnie szybko by się odezwały, ale przy poziomej nie jest to już takie proste, na szczęście dzisiaj wszytko jest ok z brzuchem , ale wczoraj parę razy czułem się niepewnie.

Pomysł z ustawką nie głupi ale robienie takiej pizzy dla tylu Dzików to byłby cały dzień pracy ale mówiłem wczoraj do Reni, że wcale nie głupie byłoby jej sprzedawanie jak tak każdy zachwala, wiadomo cena proporcjonalna do jakości i smaku, więc nie tam jakieś marne 20-30 zł jak w pizzeriach

Faktycznie za dużo nie zjadłem, bo dzisiaj -0.5 kg na wadze względem wczoraj ;)

Na wieczór wjechało jeszcze niecałe 300g piersi z kurczaka + Sos Barbecue AN



Dzisiaj miało być wolne , ale chyba pojadę na trening Pull - przetestować haki, które przyszły wczoraj


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
A jakie haki kupiłeś?? Masz jakąś fotkę?

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5761 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217556
Bułgarskie to już bez ciężaru ciężko zrobić po zwykłych siadach
Ale mi zrobiłeś smaka na pizzę, taką normalną, a nie jak dotychczas robiłem zwykle na twarogu

Czekamy na relację jak z tymi hakami!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Haki, takie jakie testowałem u Przemka na siłowni https://sklep.sfd.pl/Power_System_Haki_ciężarowe_Lifting_hooks-opis1192.html
Mam też w domu jakieś inne, stare z madmax bodajże, w których nie mogłem trenować. Tutaj też zobaczę jak to będzie, bo jak pisałem fanem nigdy takich gadżetów i akcesoriów nie byłem, ale jak ma mi to pomóc odciążyć trochę rękę szczególnie przy ćwiczeniach, gdzie długo i mocno trzeba ściskać dłoń to będzie ulga na pewno.

Co do pizzy - no ja jeszcze tej na spodzie twarogowym nie zrobiłem ale chyba rozumiesz czemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Trening:


Komentarz:
Haki wziąłem rozmiar L i chyba są za małe, bo jakoś te u Przemka lepiej mi leżały w dłoni i trzymanie miałem pewniejsze - chociaż mówił ,ze ma "M"
albo obwód gryfów inny w co wątpię, ogólnie nie mogłem po zaczepieniu się hakiem złapać wszytkimi palcami dodatkowo gryfu (udawało się bez kciuka) , tym samym wydawało mi się, że jeszcze mocniej obciążone są nadgarstki i ogólnie robiłem wszystko dzisiaj na szybko , bo dużo ludzi , późno byłem na treningu, więc posprawdzam sobie na spokojnie jeszcze raz na kolejnym treningu Pull , dziś po 2 seriach wiosła , zrobiłem jedną serię wiosła w leżeniu (tylko tą ręką bolącą i tutaj było spoko całkiem)
Ogólnie cały trening ok, jakieś rozpoznawcze ciężary i lekko zmieniony układ treningu względem rozpiski od Przemka, bo takie ćw jak podciąganie do brody czy face pull to niestety nie na moją rękę, która i tak dostała trochę w kość ale na treningu i teraz 2 h po trzyma się nieźle, pewnie gorzej będzie jutro

Pociągnęło mnie coś w brzuchu przy wiośle na wysokości pępka, taki mocno kujący , nieprzyjemny ból , który odczuwałem potem w 2 składance przy rozciągnięciu w ćw 2a, ale potem było już ok. Może jakieś małe spięcie i też nie wiosłowałem od długiego czasu sztangą więc następnym razem muszę zrobić więcej niż 1 szybka seria rozgrzewkowa gryfem ;)


Micha: wg planu






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
Nie wiem jak te, ale w niektórych hakach jest regulacja - wsuwanie i wysuwanie.
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
nightingal
Nie wiem jak te, ale w niektórych hakach jest regulacja - wsuwanie i wysuwanie.


Nie wiem czy jeszcze takie robią, kiedyś też się z takimi spotkałem ale od dłuższego czasu już ich nie widziałem.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2522 Napisanych postów 5076 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77971
Kuba rozmiar pół biedy zawsze można zmienić!
Ważne że już jest jakaś szansa na odsunięcie bólu i wejścia na większy ciężar
Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
te na 99% nie są regulowane, wymieniać pewnie nie będzie mi się chciało, sprawdzę je jeszcze na pewno na spokojnie , na kolejnych treningach
w razie czego komuś oddam lub odsprzedam jakby były za małe

Dzisiaj dzień nietreningowy, nie robiłem także aero żadnego, bo nogi po dwóch solidniejszych treningach - w porównaniu do tego co było w ostatnich tygodniach są trochę obolałe, dzisiejsze wolne dobrze im zrobi.

Micha - 4 posiłki ,bo nie dało rady inaczej i blisko 1,1kg różnego rodzaju mięs.
Tak nietypowo ,ale musiałem trochę dzisiaj kombinowac, coś tam wyjeść, co innego szybko zrobić bo nie było czasu na pichcenie. Jedynie ostatni posiłek w ciągu dnia to było to, miałem w planach zaj**isty stek z frytkami z piekarnika.

1. łopatka wieprzowa na śniadanie ;)


2. mix mielonego fileta z indyka i chudej szynki wieprzowej (mielonej)


3. jw


4. rostbef + frytki




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Nie można do Ciebie wchodzić do dziennika. Co prawda rostbef mógłby być lepiej wysmażony ale z frytkami wygląda obłędnie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej