SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1877855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
wczoraj po prostu zrobiłem 40g izolatu na 200ml wody bo tak chciałem, zupa pierogowa

normalnie robię jak DoDo napisał, do małej miseczki daje np miarke białka i powoli dolewam odrobinę wody , AN rozpuszcza się bardzo dobrze, więc pare ruchów łyżeczką i mam polewę o konsystencji jaka mi się podoba, tak czesto robiłem do omletów, teraz dodaję odżywkę do jajek , a na górę daję najczęściej inne składniki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Szybkie info póki co, bo jest chwilka na kompa.

Wczoraj: 40min aero z rano, dieta - lepiej nie pisać, bo będą zj**ki jak zwykle moją zmorą bedą pewnie dni LC, kiedy oczywiście apetyt największy lub akraut wypadają mi jakieś dni weekendowe, wyjścia (wczoraj 4h w teatrze muzycznym, nie byłem na to przygotowany ) itd.

Na pewno wpadło za dużo ww, jeden z posiłków to przepyszna cielęcinka w domu na obiad, reszty nie fotografowałem:



Dzisiaj udałem się na trening do FitFabric 2.0 w Łodzi,gdzie mnie nie było z 2 lata - wielkie zmiany, na plus. Wjechały maszyny hammer strength i już 3 z nich były dzisiaj wypróbowane, trening w towarzystwie Łukasza (lasican) więc nie były to takie lekkie plecy jakie pewnie zrobiłbym sam. Trochę więcej serii, więćej powtórzeń, ale po 2 dniach off była na to siła i energia. Jak zwykle level wyżej trening z drugą osobą, niż samemu. Za co wielkie dzięki i mam nadzieje,ze co jakiś czas uda się nam zgrać. Niby chłopak nie trzymał michy, jakiś luźniejszy okres itd a wygląda tak samo dobrze, jak ostatnio gdy trenowaliśmy na siłowni u mnie. Tak więc będzie kosa na pewno za jakiś czas

Wypiska:


Wszędzie lepiej niż ostatnio, nawet podciągania mnie zaskoczyły bo kilka ladnych powt dodałem i nie żyłowałem sie totalnie na maxa bo jednak musze uwazac na reke ,szczegolnie w pierwszych cwiczeniach.
Hammer na 2 cw to po 3 serie na dwoch roznych maszynach, obydwie zaj**iste. Łącznie 6 mocnych serii, potem łączona wiosłowanie hantlami+pullover tez zrobiło konkretną robotę i na koniec biceps, dawno nie zrobiłem go tak intensywnie jak dzisiaj, przez te ciągłe problemy z nadgarstkiem. Dzisiaj - nic nie bolało

Na koniec 30min cardio, po okolo 15min musiałem zrezygnować z bieżni bo mnie tak bolały/paliły piszczele nie wiem co było grane, na rowerku zero problemów i tam dokończyłem. Jutro pełna moc i skupienie na trening nóg.

Po treningu dzisiaj wleciało 160g ww + 50g białka, m.in w postaci

+ baton dojedzony w aucie


No i foto po powocie do domu, screen z filmu więc nie jest to idealna jakość ale coś tam widać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2523 Napisanych postów 5077 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77973
Wąska talia, szerokie plecy i bary jak Piekary! To się chwali!
I zero fatu na boczkach co ostatnio mnie dokucza


Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2018-01-20 14:41:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776871
Klasa Banan. Bardzo fajna forma i cały czas idzie do przodu. Szacun i trzymam kciuki za dalszy progres
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Bananku a Ty w koncu kreatyne odpaliłeś czy narazie jeszcze nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5761 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217556
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Szybka wypiska po mocnym treningu nóg, nie udało mi się zrobić 30 min aero po nim to najlepiej świadczy jak się czułem
Jednak chociaż 15 min machnąłem, następny trening nóg jednak spróbuję zrobić dla odmiany po 2-3 posiłkach albo po dniu wolnym. Chyba, ze po prostu muszę poczekać aż się w końcu przestawię na tą większą objętość

Poprzedni trening nóg tutaj .
Przemo zalecił lepiej rozłożyć rampę i dzisiaj zakończyłem na 110kg ale już było ciężko, więc odpuściłem dalsze zwiększanie ...bo wiedziałem co jeszcze przede mną Może jakieś wskazówki jak to dać na kolejnym treningu?

Niestety odzywają się więzadła rzepki, czyli dawne leczone trochę 'kolana skoczka' (lata grania w siatkówkę - wychodzą na starość ). Najgorzej jest zdecydowanie przez pierwsze 3-4 serie siadów, potem ostatnie idą znacznie lepiej, tak samo jak dalszy ciąg treningu. Będę musiał jednak trochę nad tym popracować jak chcę progresować z ciężarem. Może chociaż 1 x w tygodniu podziałam trochę sam w domu , a co jakiś czas u fizjo.

Co najlepsze robiąc uginania w leżeniu z hantlem między stopami jak się kładłem na ławkę tak zaj**ałem małym palcem o nią , że nie mogę go teraz zginać... BEZ KOMENTARZA.



Ogólnie wszędzie praktycznie dodałem obciążenia względem poprzedniego treningu, prócz wykroków, miałem w ogóle pomysł by ich nie zrobić ale nie będę mięczakiem Całość z aero zajęła ~1.45 h

Rano na śniadanie wleciała jajecznica z bekonem


Po treningu 140g węgli w postaci płatków (2 rodzaje) + 2x banan + żelki, oczywiście do tego izolat AllNutrition



Tak wyglądają nogi 1h po treningu ...foty w postaci screenów z filmiku, dwójki niestety nie przypiąłem jak trzeba ale żyły trochę widać to dorzucam :)



Marian - kreatyna jest, ale jak widzisz mam z kim o nią walczyć i łatwo nie jest tej walki wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Co ty dziecko sterydianami już trujesz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21417 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869177
Następnym razem poleć wszędzie po 5kg mniej, tylko docelowà zostaw na 110kg. Przeskok 10kg przed główną serià to chyba ciut za mało. A ciężaru nie dodawaj, bo zrobisz przed siadami 3x15 wyprostów, żeby rozgrzać te kolana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Anubis - to on mnie pilnuje, żebym się za bardzo nie rozrastał

Przemo - Ok, tak zrobię.
Dzisiaj domsy... niezłe mam nadzieję,ze dam radę zrobić jakoś aero bo chęci są ale od rana było to mało możliwe. Nie chcę odpuszczać bo i tak przez to przeziębienie ostatni tydzień nie był przepracowany tak jakbym sobie tego życzył.


Dzisiaj wolne więc dzień LC i postaram się nie dać ciała, jak to często w te dni bywa z jedzeniem.
Wczoraj wleciało jeszcze m.in to co poniżej + wieczorem na imieninach trochę % (i tak nieźle jak na mnie, bo pierwszy raz od grudnia ) , sporo tatara domowej roboty z ligawy (coś pysznego) , jakieś sałatki. Ogólnie to nie wiem czy węgli nie za mało, ale tłuszczu pewnie trochę za dużo.

Dzisiaj już się pilnuje, za niecałe 2 tyg ustawka w W-wie nie chcę tam wyglądać jak pączek pewnie nie będę miał okazji potrenować, ale trzeba się Przemkowi pokazać na żywo i ocenić co dalej, czy tniemy na plażę, czy nie




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej