SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

[BLOG] by Banan - aktualna świąteczna forma str 398, 399, kolejne 428

Wysłana -
Banan
Nowy prawdopodobny termin ustawki i oficjalnego otwarcia sklepu to 12.05

Jak wspominałeś o maju miałem nadzieję, że to nie będzie 12, jednak jeżeli może się coś wydarzyć to się wydarzy tego dnia zapisałem się na zawody w Bydgoszczy ehhh...
Wysłana -
sytuacja zmienia się cały czas dynamicznie i juz dzisiaj ten 12-ty nie jest wcale pewny, postanowiłem ,że nie będe już się bawił w zgaduj-zgadule bo trochę to śmieszne i niestety niezależne ode mnie, jak ja organizuję ustawki to jest konkretna data i koniec tematu; tutaj jestem zależny od różnych opóźnień osób z zewnątrz i już z 3-4 raz podaję orientacyjną datę, która znowu nie jest pewna; tak więc ustawka w Łodzi na pewno będzie, na bank będzie ciekawie i dużo osób, połączoa zostanie z oficjalnym otwarciem naszego sklepu firmowego SFD , który powstaje w centrum Łodzi i trening na 99% będzie miał miejsce w siłowni, która znajduje się przy sklepie - Kuźnia Centrum Atletyki, to są informacje pewne, na resztę czekamy

ja wyj**any z sił idę w kimę, mało snu i dużo pracy; ale najważniejsze, że do przodu wszystko nawet udało się zrobić aeroby ale tylko 35min zamiast planowanych 45, jednak nie miałem więcej czasu, zaliczone także 2h u fizjoterapeuty i co raz lepszy stan pleców

jutro koło południa wyjazd do Kielc, do zobaczyska na miejscu (z niektórymi), do poniedziałku 3 dni off od siłowni,a potem ruszam mocno z redukcją
Strona 447 z 447
Dodaj odpowiedź