SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odchudzanie i forma po męsku

Dodaj odpowiedź

[BLOG] blase83 \ Duchowo mocny czyli Kill'em All

Wysłana -
Słowo wstępu

Proszę się nie doszukiwać sensu w działaniach które są go pozbawione. Takich jak nazwa tego bloga.

Wstęp

Wiek na dziś - 32
Waga na dziś - 100kg
Wzrost na rok 2010 - 181cm

Fałdy wrzucę później, widać poniżej że jest co mierzyć.

Do zrzucenia 20kg, potem zerujemy deficyt i zobaczymy co dalej.

Trening

Przed wakacjami było trochę crossfitu, rower do pracy.
Od 7 tygodni lecę z planem treningowym na Endomondo, z celem przebiec 10km na koniec Grudnia (4 razy w tygodniu interwały). Do tego w domu trening obwodowy 2 razy w tygodniu (na chwilę obecną 2 obwody po 7 minut, ćwiczenie/przerwa 30/10sek), czyli pompki zwykłe i z udziwnieniami, brzuszki, pajacyki, wykroki, triceps, deska, skrzynia.

Interesuje mnie poprawa kondycji biegowej, wzmocnienie stawów i mięśni pod kontem startu na wiosnę w Runmageddon. Nigdy tego nie robiłem i chcę spróbować

Na chwilę obecną nie mam opcji na siłkę, jest szansa w przyszłym roku. Przyjdzie czas będziemy dyskutować

Dieta

Okno żywieniowe 12-20, do końca sierpnia nie przejmowałem się za bardzo co i ile wpada, od września trzymam się ok. 2500kcal.
Do ustalenia pozostało BTW, od przyszłego tygodnia chcę to dopiąć, sugestie mile widziane

Zamieszczam poglądowo dietę z 2 dni.

Zmieniony przez - blase83 w dniu 2015-10-27 11:13:12

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jako że ostatnie 2 lata nie były najzdrowsze, a nie miałem wcześniej okazji do takich badań za darmo, zrobiłem w tym miesiącu poniższe:

Wysłana -
Bede obserwowal, powodzenia :)
Wysłana -
i ja się melduje. łapaj soga za muchę na pierwszej focie!
Wysłana -
Przykładowy trening - bieganie:

Wysłana -
Rozumiem, że działasz pod czujnym okiem Solarosa? Jak nic się nie zmieniło, to zapowiada się dobra lektura bo po blogu Faftaqa i jego podopiecznych to właśnie podejście Solarosa do diety i życia podoba mi się bardzo, są to tak zwane niedocenione kopalnie wiedzy :)
Wysłana -
konik1977 - chciałbym ale na razie nie ma takiej możliwości. Samsobieradztwo zawsze w cenie
Wysłana -
Szkoda ale powodzenia :)
Wysłana -
kibicuję!
Wysłana -
i elegancko że wystartowałeś
Wysłana -
Będę śledził ;). Btw. nie lepiej cole zero wypić niż tą z cukrem? :D
Strona 1 z 27
Dodaj odpowiedź