SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] - trening, żywienie, motywacja

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10982
Cześć, coś innego niż zwykle na moim kanale lecz wciąż motywacyjnie. Hip-hop w moim wykonaniu. Klip miał być zupełnie inny natomiast ze względów czasowych powstał typowo amatorsko gdzie sam go składałem także nie wymagajcie zbyt wiele póki co co :P Mam nadzieję, że kawałek się spodoba i zmotywuje Was do działania. Tutaj na 30 urodziny miał powstać profesjonalny klip, ale przyjdzie jeszcze chwila na taki. Natomiast ten wrzucam bo wydaje mi się mieć klimat oldschoolowy taki jak za czasów kiedy coś tam próbowałem za mikrofonem.

Za każde udostępnienie w świecie Kulturystyki i Fitness, Hip-Hopu dziękuję !
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10982


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10982
Poprawa i Pogorszenie formy czyli PiPF odc2. - moja suplementacja i opinia czy warto ją stosować oraz przegląd z dwóch dni mojego żarcia SOBOTA/NIEDZIELA. Odcinki mówiące o tym jak wracam do formy po chorobie i jak to idzie na zróżnicowanej diecie nie ograniczając się do kurczaka i ryżu.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Filmiki bardzo fajne nagrywasz :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10982
Zdrowy szybki deser ;) Metoda na głoda i mój sposób na to aby niepotrzebnie nie podjadać jak mnie najdzie chęć na coś słodkiego :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10982


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10982
Trzymać michę sztywno czy nie ? Co dla kogo jest lepsze i dlaczego ;)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10982
Często problemem może być to, że nie masz z kim iść na trening.
Czy to faktycznie problem czy tylko Twoja kolejna wymówka ?


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10982
Podejmując jakąś decyzję najpierw 2 razy się zastanów.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10982


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wycinka, redukcja

Wiecej