SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] - SFORCIA - Czas na równowagę i powrót do formy!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59605

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2523 Napisanych postów 5077 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77973
Hej Sforcia!
Sorka, ale nie wertowałem tyłu stron. Gdzie bolą Cię plecy, od czego się zaczęło itp?
Ja służę radą bo sam przeszedłem operację usunięcia części dysku lędźwiowego dwa miesiące temu, a wybite mam w ledzwiach jeszcze 3 dyski
Fajnie że nawiażesz w blogu do tej kontuzji bo może się wielu "paralitykom"(Jak ja ) przydać.
Pozdrawiam i zdrowia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Nadworny paralityk SFD to ja!
Właśnie, jak tam zdrowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Rion - no to zaczynam dzisiaj

Ronie220 - dlatego jestem spokojna i pełna nadziei na to, że będzie czad

TomaszS - bóle w odcinku ledźwiowym. Zaczęło się od bolących i spiętych prostowników, skończyło na prawdopodobnym ucisku kręgów na siebie. Ponad 2 miesiące bez treningów (sporadycznie na początku podejmowałam proby gdy ból był mniejszy, ale nic to nie dawało)

Czawaj - w tej kwestii nie chciałabym nikomu dorównywać dlatego miano nadwornego paralityka wcale mnie nie interesuje


___________________

Dziś planuje swój pierwszy trening
Tak sie fajnie złożyło, że będę miała dziś sporo czasu, więc ładnie muszę zrobić sobie rozgrzewkę, porolować się i po treningu porozciągać żeby wszystko było jak należy.
Założę oczywiście nowy dziennik :)


Uzupełnię w nowym dzienniku także pomiary, bo przez te 3 tygodnie na całe szczęście uległy zdecydowanej poprawie
Miska bywała u mnie różna, i średnio bywało także z czystym żarciem.
Obecnie od ponad 2 tygodni pilnowałam co jem, kaloryczność wychodziła mi niestety w okolicach 1800/1900 bo po porstu nie mialam nawet apetytu na więcej.
W weekend obiad u rodziców, ale wszystko inne ładnie. Oczywiście jak to zawsze mówię = waga to dziffka, tak i teraz się sprawdza, gdzie różnica w wadze 0,4kg, a w pomiarach i wizualnie kolosalna

Efekt od 30 września do dziś tj. 24 października czyli 3 tygodnie to:



"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
No to zrobione

Od teraz zapraszam do Nowego dziennik w Ladies, można dopingować, komentować itp

A Moderatora, który zajrzy tu jako pierwszy proszę o tymczasowe zamknięcie tego dziennika

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Fbw + nogi

Wiecej