SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] - SFORCIA - Czas na równowagę i powrót do formy!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59671

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
jeżeli Ty masz zakres ruchu w biodrach jak u 80latka, patrząc na wcześniej wrzucane filmiki z treningu np. siady, to ja nie wiem w jakim stanie ja mam 120 latka? lub 3/4 (jak nie wiecej) ludzi trenujących na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
Asia i tak bez jakichś większych akcji dał Ci skierowanie na rezonans ? Ja jak próbowałem zrobić bark i dół grzbietu to musiałbym mieć chyba niedowład w kończynie żeby mi dał skierowanie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 134 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10139
Asia a jaki rozkład mikroskładników w diecie masz? zbilansowana dieta, czy więcej węglowodanów/tłuszczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Night - jeszcze trochę i działamy i mam nadzieję, że będę mogła nazywać się " w pełni zdrową osobą"

Banan - no generalnie jak ja widzę zakres w biodrach większości moich podopiecznych, to jestem załamana, gdzie mój w pórownaniu do nich, to normalnie joginka level expert. A dobrze wiem, że tak nie jest.
Ale ten neurolog, to normalnie tak w szoku z moimi biodrami, że spytał czy taką "sztywność mam od dziecka"? haha WTF
Od dobrej duszyczki na priv dostałam wiadomość, żeby poszukać właśnie ćwiczeń z jogi na "otwieranie" bioder
Z ciekawości nagram się na pierwszym "treningu" i później dla porównania po jakimś czasie.

No i fakt, że w przysiadzie i innych ćwiczeniach na serio nie ma aż takiej tragedii, to jak poszłam na zajęcia z rozciągania niedawno, to dość boleśnie odczułam moje supełkowe biodra

Rion - nie wiem czy przekonała go informacja z poczatku wizyty, że przyszłam z pakietu PZU, bo po całym wywiadzie i badaniach, gdzie ropoczęłam zdanie "Bo proszę Pana, ja w sumie to...." Tu nastąpiło przerwanie wypowiedzi "Tak, wiem po co Pani przyszła, więc uprzedzając pytanie, to dla tak młodej osoby konieczne jest zrobienie rezonansu, badania najlepszego żeby pokazało nam co tam się dzieje"

Także no tak jakoś wyszło

shizaxa - ja się trzymam obecnie rozkładu około 130-140 Białko, 55-60 Tłuszcze, a reszta węglowodany czyli obecnie około 270g
Tutaj będę raczej manipulować tylko węglami, bo na takich tłuszczach jest okej z moimi biodrami i udami, no i lubię węglowodany

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
he he ważne, że po takiej miłej konwersacji nie sprzeciwiał się i dał pewnie to też po części zasługa tego pakietu z PZU

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Rion - aczkolwiek on w sumie nie wie czy mam płatne badania czy nie - no, ale mniejsza z tym
Ważne, że dostałam


I dziś w końcu dostałam też informację, że 31 października mam rezonans,
Miałam nadzieję, że uda się to ciut szybciej, ale i tak nie narzekam, bo na NFZ miałabym na marca 2018
Także czekam cierpliwie.

Z Nightem już ustaliłam, że od przyszłego wtorku i tak atakuje, bo rezonans mnie nie ozdrowi, a jedynie wskaże czy coś jest nie tak, a ćwiczenia można dobrać tak żeby nie narobiły szkód.
W każdym razie jest zdecydowana poprawa i oby się tak utrzymało.
Najważniejsze teraz dla mnie, to wzmocnić jak najszybciej mięśnie pleców i brzucha, bo przede wszystkim brzuch mam słaby i zacząć wracać do regularnych treningów, bo z pewnością nic lepszego zrobić nie mogę.
A, że czuję się jak placek płaski, to tym bardziej czas wracać ino prędko, bo barków to mam wrażenie, że nie mam już wcale, dlatego tym mocniej się cieszę, że tak akurat fajnie zbiegło się moje plackowanie z tym programem, bo nadrobię zgubione muskle.

Wrzucę chyba też kreatynę, której już wieki nie jadłam
A może chociaż wizualnie mi się spompują łapy jak za dużo wody nabiorę, to będę robić out najwyżej.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
No czyli plan na najbliższe dni jest więc zobaczymy co wyjdzie na rezonansie. Czekam na start nowego projektu
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Rion - sama juz z niecierpliwością przebieram nogami


Night wysłał wstępny plan. Przez pierwsze 4 tygodnie wracamy do mega podstaw - bo moja aktywność fizyczna na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy byla słaba + kontuzja pleców, tak więc lepiej dmuchać na zimne i dać ciału pare tygodni na adaptację

Trening z podziałem Góra/Dół - 4x w tygodniu
Jak ustalimy już wszystko dokładnie, to wrzucę plan do nowego dziennika

Póki co pozostaje oczekiwanie

No, a po tych ok 4 tygodniach będzie wprowadzony kolejny plan, juz stricte pod priorytetowe partię czyli barki i plecy.
Bardzo się cieszę, że pomimo tych moich zawirowań zdrowotnych Night wziął mnie pod swoje skrzydła i licze na odzyskanie sprawności i masy mięśniowej

Miska całkiem przyzwoita, trzymana wg założeń - wczoraj jedynie wpadła kolacja u znajomej - zupa tajska
Ale tak to wszystko czysto, co idzie zauwazyć po zmnianach w sylwetce i tym, ze inni pytaja ile schudłam - a ile schudłam??? NIC
Waga to dziffka jak już kiedys mowiłam.
"Zgubiłam biodra" i jestem drobniejsza, bo dwa mieisące be treningu no to raczej logiczne ze mięśnie jak placki wyglądaja, no i z pewnością masa mięśniowa tez poleciała.
No, ale raz dwa i odbuduje wszystko!

Niebawem konkrety



Zmieniony przez - sforcia w dniu 2017-10-21 09:16:32
1

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
Klasa ja na pewno będę stałym bywalcem i będę dopingował zmagania. Ważne żeby tylko żaden nawrót kontuzji nie nastąpił. Trzymam kciuki
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Jeśli jesteś pod skrzydłami Nighta to możemy być spokojni o Twoje postepy
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Fbw + nogi

Następny temat

Hardcorowy trening wg MONSTER DIABLO

WHEY premium