SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] - SFORCIA - Czas na równowagę i powrót do formy!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59603

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
No fala ludności na siłowni dopiero nadchodzi

Aisakdan - oby to było coś małego u mnie, bo w piątek muszę być sprawna....
Aczkolwiek patrząc na to jaki ból odczuwam z godziny na godzinę i jak sie to objawia zaczynam się zastanawiam czy to nie cos jak rwa kulszowa.... :(

Ale oby nie.
Jutro ide do fizjo na 17, to się dowiem czy da sie mnie poskładać.
I już wiem, ze będzie ból na bank.
Bo jak szybko trzeba naprawiać, to boli....

Nauczka i kara za ostatnio zaniedbane rozciąganie....

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Chociaż właśnie dokładnie poczytałam o rwie i chyba to nie jest jednak to.
Obecnie leżę na podłodze z ugiętymi nogami położonymi na kanapie i tak mi najwygodniej, bo nie bolą lędźwia

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Ja to lubię być sam na siłowni, wczoraj sobie wyciskam na barki a tu za mną kobita się wpierniczyła z ławką z hasłem czy się zmieścimy, no ok jakby zlazła z ławki to jeszcze by było ok ale ona siedzi za mną praktycznie mi na plecach, zdjąłem sztangę ze stojaków i sobie poszedłem, niektórzy nie pomyślą nawet, się jej ławki nie chciało przenosić, a kolejny typ osób to wszytsko w lustrach muszą robić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Jak tak będziesz do kobitek na siłowni podchodził to nigdy dziewuchy nie znajdziesz i umrzesz będąc prawiczkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Spoko, jakby była młodsza to bym nie miał nic przeciwko
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
U mnie na siłce dziś kolejne nowe twarze lub wracający urlopowicze
Także chyba nieśmiało się zaczyna

Z innych kwestii, dziś miałam apogeum z plecami....

Ucisk na dyski czy kręgi, to byla Masakra.
Nawet już podczas chodzenia czułam ból, a zawiązanie butów, to była niezła wyprawa.

W każdym razie w końcu trafiłam do fizjo.
Pięknie miałam wykrzywioną miednicę....
Masakra.
Pododtykał szamańsko tu i tam i tadam żadnych ucisków

oczywiście ból delikatny jeszcze jest, bo tkanki dostały swoje, ale przynajmniej mogę normalnie funkcjonować

Po powrocie z Bieszczad konieczna jeszcze jedna wizyta.
Więc zanim zacznę porządne trenowanie, to muszę być pewna, że wszystko mam wyrównane
I że nic nie uciska na nerw kulszowy, ani żadne nowe dolegliwości nie przyplątały się po kilometrach wycieczek

Jutro dzień wolny od treningów, typowo organizacyjny i w nocy wyjazd na urlop!!!





Zmieniony przez - sforcia w dniu 2017-08-24 22:17:07
2

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Sforcia proszę oddaj mi swojego fizjo bo ja wiecznie trafiam na takich co mam wrażenie, że wiem więcej od nich

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5761 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217556
Po tym co mówisz brzmi, że faktycznie gość wie co robi
Też bym chciał znaleźć takiego hmm, nie wiem jak to zabrzmi- fizjo-kumpla
Wiecie, że znałby mnie od podszewki, wiedział jak mnie nastawić, a nie kombinował, próbował i tym samym szkodził.
Tak jak po tym ostatnim masażu- mam wrażenie, że bardziej potraktowano mnie jak obiekt, na którym można się wyżyć, a rezultatów poza większym bólem to nie przyniosło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Wiesz może być obcy byle wiedział co robi i jakoś dało się współpracować. Bardzo mało jest takich co ogarną osoby trenujące siłowo.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Cześć :)

Wracam po mojej długiej przerwie

Apropo fizjoterapeutów, to był to drugi u którego byłam, ale tak samo profesjonalny.
W sumie jeden i drugi jest także osteopatą, a to robi sporą różnice między "zwykłym" fizjoterapeutą.

Tak właściwie nic na tej wizycie nie było związane z jakimkolwiek bólem w sensie, żadna jego metoda nie była bolesna, a po wyjściu z gabinetu szłam lekka jak piórko.
W przyszłym tygodniu ide ponownie, bo nie jestem do końca jeszcze sprawna, bo o ile mogłam bez bólu chodzić i się poruszać po Bieszczadach, tak zbyt długa pozycja siedząca nadal powoduje ból w okolicach prostowników i moje wygięcie.
czuję się tak jakbym miała za krótkie prostowniki i nie rozciągały się one na długość mojego ciała.

Dlatego też od poniedziałku zaczynam emeryckie treningi
Nie zamierzam targać klamotów dopóki się nie naprawię, bo skończyłoby się to na tym, że znów zrobiłabym sobie krzywdę.
A przypomniało mi sie, że od pewnego czasu jak np. podchodziłam do sztangi do przysiadów lub MC, to moje stopy nie były w równej linii - myślę, że wtedy już były to sygnały o krzywej miednicy


W każdym razie to mały wpis apropo jeszcze mojego stanu zdrowia

A jak wrzucę zdjęcia z wakacji na komputer, to wkleję tu kilka + opis wyjazdu samego

No i czas wrócić do regularnej aktywności fizycznej i zabrać się za czyszczenie miski i poprawienie jakościowo ciała !!!

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Fbw + nogi

Wiecej