SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojo_zmc i Ronie220-rywalizacja i wzajemny doping

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 255966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 87 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9421
Ronie220 szacunek za wiedzę i sylwetkę. Wojo zmc mam nadzieję że wrócisz do dawnej formy. Obserwuję z ciekawością i mam nadzieje, że podpatrzę kilka ciekawych i niekonwencjonalnych rozwiązań. Pozdrawiam i życzę zdrowej rywalizacji bez kontuzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191521
Ronie powiedzmmy że z Wodynem stały kontakt jest a ten plan po prostuu sam z siebie wychodzi.

a.kustyk dzięki za dobre slowo forma wróci szybko :)


Dziś dostałem paczkę z IHS z nową przed treningowka, dam znać w wypisce jak się spisała:)
Kotu jak widać przypasowała..

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191521
Dubel..


Zmieniony przez - wojo zmc w dniu 2017-11-15 13:07:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Dół ciała:


1.Siady 3 x 1
2.Uginanie podudzi 4 x 8
3.Hip thrust 3 x 10
4A Wspiecia jednonóż
4B Wspięcia z łańcuchem
4B Wspięcia na maszynie


+ hollow body 1 minuta i 15 sekund.


W końcu mogłem zrobić przysiady bez żadnego dyskomfortu w plecach, a więc rolowanie i rozbijanie spiętych punktów pomogło.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Jak dobrze pójdzie to jutro padnie kilka nowych rekordów na dobry początek prowadzenia dziennika. Chociaż wątpię, żebym zdążył się pochwalić wypiską, bo natłok pracy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Siema. Ronie piszesz, że ma dyskopatię. Mi też na rezonansie wyszły dwie przepukliny i wypuklina w lędźwiowym. I teraz moje pytanie jak u ciebie wygląda sprawa z ćwiczeniami, które po osi walą po kręgosłupie, a w szczególności z ćwiczeniami złożonymi ? Szczególnie jak nogi ćwiczysz, bo u mnie bez przysiadów, w ogóle nie chcą rosnąć i niestety zostałem bocianem :( Dzięki za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
a.kustyk
. Wojo zmc mam nadzieję że wrócisz do dawnej formy.


widac, ze go nie znasz - zrobi jeszcze lepsza


Zmieniony przez - prosekto w dniu 2017-11-16 19:22:00
1

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Vex
Siema. Ronie piszesz, że ma dyskopatię. Mi też na rezonansie wyszły dwie przepukliny i wypuklina w lędźwiowym. I teraz moje pytanie jak u ciebie wygląda sprawa z ćwiczeniami, które po osi walą po kręgosłupie, a w szczególności z ćwiczeniami złożonymi ? Szczególnie jak nogi ćwiczysz, bo u mnie bez przysiadów, w ogóle nie chcą rosnąć i niestety zostałem bocianem :( Dzięki za odpowiedź.


Ja praktycznie wróciłem do pełnej sprawności . W martwym doszedłem po kontuzji do 250kg w tym sezonie
Ból już pojawia sie rzadko. Czasem boli od siedzenia kilka godzin na dupie a po treningu przechodzi.


Jak będę miał więcej czasu to opiszę jak z tego wyszedłem.

Co robisz na nogi aktualnie ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Kilka fotek jedzenia z wczoraj i dzisiaj. Kasza pęczak, pieczona szynka i buraczki na 1 focie, później pierogi z płuckami, następnie kurczak po indyjsku i ryż.







1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Pierogi z płuckami mnie przerażają .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co może być przykładem kumulatywnego efektu treningowego?

Następny temat

Informacje potrzebne do uzupełnienia treningu.

WHEY premium