SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojo_zmc i Ronie220-rywalizacja i wzajemny doping

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 255203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Witajcie


Stwierdziliśmy, że taki dziennik zmobilizuje nas do poprawienia formy i wyników siłowych-w szczególności Wojtka, u którego z treningami i dietą ostatnio różnie bywało. Ja ze swojej strony mogę dopisać, że Wojtek zawsze był ode mnie o wiele silniejszy (w niektórych ćwiczeniach dzieliła nas wręcz przepaść), zatem będę starał sie go gonić a on pewnie przede mną zacznie uciekać jak najdalej. Będziemy ponadto wrzucać tutaj różne ciekawostki nt. treningu/ diety i i efekty naszych podopiecznych, a więc warto do nas zaglądać



Parę informacji o Wojtku :

"Na zdjęciach zobaczycie moją formę a raczej bez formie….
Ponad 4 miesiące czasu raz były ćwiczenia raz nie było, co do diety to jej po prostu nie było co sami możecie zobaczyć.
Do rzeczy- dieta będzie rotacyjna a wartości liczone na oko:
białko : 200-250 gram
węglowodany: 300-200-100 gram
tłuszcze: 80-120 gram

Trening:
Bardziej intuicyjnie na razie będzie, trening siłowy 3 lub 4 razy w tygodniu do tego treningi na macie oraz interwałowe.

Suplementy:
Jedynie WPC SFD i w sumie tyle na razie.

Doping:
Brak


W następnym poście parę info o mnie.









„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Usunięty przez ronie220 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Teraz coś o mnie



Krótko i na temat :

Waga: ok. 104kg
Wzrost: 192cm

Dieta bardzo prosta, rzekłbym, iż mocno intuicyjna. Liczę kcal na oko i nie odmawiam sobie przyjemności. W okresie masy nie chcę być niewolnikiem jedzenia, zatem nie zajadam się dzień w dzień kurczakiem, ryżem i warzywami.

Białko: od 160 do 200g w zależności jak z czasem w ciągu dnia
Węglowodany: 400-550g
Tłuszcz: trudno powiedzieć, bo często wpada smażone mięso ale cos koło 150g


Plan treningowy :


Żadna intuicja. Wszystko z góry zaplanowane a na treningach jedynie podążam za schematem wyrytym w głowie. Progresji ciężaru też pilnuje bardzo skrupulatnie i rzadko ulegam presji, by zaatakować niezaplanowany ciężar.

Aktualnie trening 4 razy w tygodniu, góra ciała/dół ciała.

Jestem 3 lata po kontuzji kręgosłupa (dyskopatia).


Z suplementów jedynie białko i czasem przedtreningówka. Dopingu nigdy nie brałem ale nie wykluczam tej opcji

















Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2017-11-11 22:59:59
5

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W takim radzie będę zaglądał i... uczył od lepszych.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191472
Wypiski zaczniemy od poniedziałku pewnie , wrzucę także tabelkę z pomiarami jak widać u mnie jest tragedia ale mam nadzieje że to ostatni taki okres w moim życiu.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80229
będę obserwował
1

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 871 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103749
Wojtku, zdaje mi się czy prawy bark masz niżej? Też mam taką wadę i zastanawiam się jak zniwelować różnicę pomiędzy stronami "domowymi" sposobami. Na szukanie i latanie po fizjo nie specjalnie mam czas... Nie wiem czy w ogóle zauważasz ten problem?
1

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191472
Kiedyś większa była dysproporcja teraz nie widoczna praktycznie, wtedy praca nad rotatorami. W treningu wszystkie wyciskania hantlami i powoli się wyrównało.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43394
podlaczam sie do obsrwowania
1

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Że też jest ktoś, kogo Ronie musi gonić. To chyba jak byście na bananownię wpadli we dwójkę to talerzy na obiekcie by nie starczyło . Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Ripley, jak Wojo jeszcze regularnie trenował to szło 200 x 8 w siadzie z podwójnym dnem

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co może być przykładem kumulatywnego efektu treningowego?

Wiecej