SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojo_zmc i Ronie220-rywalizacja i wzajemny doping

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 255809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
cd:










2

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Świetna ta ostatnia fotka sylwetki!
Żarcie też niczego sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dzięki, choć poza weekendami jest bardzo ciężko. Juz 12 tydzien redukcji i czuje sie naprawde zmęczony...przede wszystkim psychicznie. Z resztą sami wyobrazcie sobie jak po takim ladowaniu wskakujecie na niecale 2tys kcal. Zderzenie z rzeczywistością w pełnym tego slowa znaczeniu.
2

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Zgadza się, ja w DT miałem 3300kcal a i tak nie mogłem się doczekać masay Od dziś już +70g węgli!
12tyg to już sporo czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wczoraj wyszło tak, że zjadłem może z 800kcal a trening trwał prawie 3 godziny (nogi + cardio). Niestety później miałem cały czas treningi osobiste i nawet nie miałem kiedy zjeść. Wróciłem o 22 do domu to padłem jak trup.


W takim razie dziś musze nabić trochę więcej tego jedzenia.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Poniedziałek:



1.Wyciskanie leżac Rampa 3
Do 155 x 1 lekko
2.Podciąganie nachwytem Rampa 3
Do 45kg x 3 lekko
3.Wyciskanie hantli Rampa 5
Do 67kg x 3
4.Ściąganie na wyciągu 4 x 8
5.Wznosy boczne 4 x 15/20
6.Uginanie + francuz z hantlami

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Cały tydzień ćwiczyłem, ale już bez sensu uzupełniać zaległe wpisy. Zaczniemy więc od dzisiaj


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-07-23 20:43:03

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Poniedziałek:Góra siła


1.Wl Rampa 5
Do 130 lekko
2.Podciąganie Rampa 3
Do 45kg x 3 i 60kg x 1 na spróbowanie, w miarę lekko
3.Wyciskanie hantli Rampa 6
Do 60kg x 6
4.OHP Rampa 5
Do 90 x 3
5.Ściąganie na wyciągu 4 x 10-15p
6.Francuz z hantlami 4 x 10
7.Uginanie ze sztangą 4 x 10



W weekend znowu poleciałem z jedzeniem, choć było sporo zdrowszych rzeczy typu pieczony miętus z ziemniakami, krewetki....itd. Z maca przerzuciłem się na KFC, bo mi sie znudził. W efekcie dzisiaj naprawdę solidne nabicie po treningu. Jeśli miałbym porównywać swoje łapy po zeszłej redukcji do tych aktualnych to jak od innego człowieka. Uda podobnie, wtedy było może z 63-64 przy aktualnym BF. Teraz jest 70cm. Znajomi sie smieją, że im dłużej ćwiczę tym z większą łatwością przychodzi mi budowanie mięsni....może "łatwość" to w tym przypadku nietrafne określenie, bo treningi są coraz cięższe z roku na rok, ale coś w tym jest

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Większe doświadczenie, to większe mięśnie ! Wszystko czego nauczyłeś przekłada na się na progres, który bardzo dobrze Ci idzie Zazdroszczę Ci tego podjadania w weekend, pomimo tego forma super się prezentuję. Treningi na pewno lżejsze nie są, bo jeśli masa idzie to wiadomo, że siła też, więc tych kg na sztandze przybywa.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Jw, zrobiłeś fotę na tym nabiciu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co może być przykładem kumulatywnego efektu treningowego?

Następny temat

Informacje potrzebne do uzupełnienia treningu.

WHEY premium