SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojo_zmc i Ronie220-rywalizacja i wzajemny doping

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 255813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Cos z weekendowej diety:







1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
ronie220
spaiter
Jest naprawdę dobrze. Widać, że znasz swój organizm bardzo dobrze i wiesz jak działać.Planujesz jakieś starty ?

Łapy chyba najlepiej się poprawily w porównaniu rok temu.




Zmieniony przez - spaiter w dniu 2018-06-08 10:22:15



Pewnie tak. Wolałbym w klasyku a nie męskiej, gdzie są jakieś dziwaczne pozy, ale tam znowu bym się skompromitował. Zobaczymy jak będzie po redukcji.
Ale patrząc na aktualną formę muszę sam przyznać, że przez ostatnie półtorej roku zrobiłem ogromny progres. Ręce jak od innego człowieka.


Nie bądź taki krytyczny wobec siebie co do zawodów, to były pierwsze i na pewno nie ostatnie. Teraz przynajmniej już wiesz, że fajnie by było jak byś poćwiczył z kimś pozowanie i obgadał sprawę nawadniania i ładowania

Nie wolno tak jeść na redukcji !

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Spokojnie, dalej robie swoje

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Poniedzialek:Gora silowo

Powrot na stare śmiecie. Ze 2 tygodnie nie ćwiczyłem w swojej mordowni, tylko ładnym fitness clubie. Czulem sie jakbym tutaj nie był wieki. Nic dziwnego, od conajmniej 4 lat nie mialem od tej siłowni dłuższej przerwy niz tydzień.


1. Wl Rampa 3
Do 160kg x 1, dostalem policzek, bo na masie szlo 3 razy ale cóż...nadstawie drugi. Taki urok redukcji.
2. Podciaganie nachwytem Rampa 5 + regres
40kg x 5 coraz lzej i 27p z cc
3. Wyciskanie hantli rampa 6
60kg x 6 i 36kg x 35
4. Ohp Rampa 5
90kg x 5
5. Sciaganie na wyciągu 4 x 8
6. Dipy Rampa 5
Do 60kg x 5
7. Uginanie rampa 5
z 50kg
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Domyślam się jak dobrze musiał teraz trening wejść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Tylko najgorzej jak się człowiek w takie upały przyzwyczai do klimatyzacji. Normalnie, to jestem cały mokry po jednym ćwiczeniu a tutaj już byłem po rozgrzewce Duchota straszna.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wtorek:Dół ciała


1.Siady Rampa 3
Do 170kg i 185kg na spróbowanie, poszło lekko.
2.Wykroki chodzone 4 x 10
3.Uginanie podudzi 4 x 6-8p
4.Wspięcia siedząc 4 x `10
5.Wspięcia stojąc na maszynie 4 x 15


+ brzuch

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Widzę, że mam pewne zaległości w wypiskach, ale zaczniemy już od tego tygodnia. Wojo niebawem powróci do dziennika. Widziałem się z nim i forma cały czas do przodu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Poniedziałek:Góra siłowo

1.WL Rampa 5
Do 140 x 4
2.Podciąganie Rampa 5
Do 45 x 5
3.Wyciskanie hantli Rampa
Do 60kg x 8
4.OHP Rampa 5
Do 90kg x 5
5.Ściąganie na wyciągu

+ łapy


Jeśli chodzi o stosunek wagi do obwodu pasa i poziomu bf to mam życiówkę. Wychodzi na to, że zbudowałem conajmniej 7-8kg suchych mięsni przez ostatnie półtorej roku. Wydaje się to niemożliwe naturalnie przy prawie 10 letnim stażu, ale jak widać można.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
zawsze jak miałem takie proste treningi typu same wielostawy to rosłem w oczach,
i pokuszę się o stwierdzenie, że tak ma większość. Ta prostota zwyczajnie działa najlepiej i najdłużej się utrzymuje
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co może być przykładem kumulatywnego efektu treningowego?

Następny temat

Informacje potrzebne do uzupełnienia treningu.

WHEY premium