SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojo_zmc i Ronie220-rywalizacja i wzajemny doping

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 255197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43394
ronie220
To na tym planie doszedłes do 200 x 8 z podwójnym dnem ? Może też zastosuje i będę siadal tyle samo. To takie proste


przelam sie w koncu do towaru i bedzies zmial 200*8

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
Taki ciężar 8 x można siąść bez towaru - nie opłaca się jeśli tylko taki jest cel.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43394
nightingal
Taki ciężar 8 x można siąść bez towaru - nie opłaca się jeśli tylko taki jest cel.


mi szkoda zdrowia na ciezkie silowe treningi bez wspomagania. jak nie biore wole tylko trzymac szczupla zdrowa sylwetke i sprawnosc
co kto lubi


Zmieniony przez - prosekto w dniu 2018-01-14 20:27:44

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191472
nightingal
Taki ciężar 8 x można siąść bez towaru - nie opłaca się jeśli tylko taki jest cel.


Ja podniosłem na podwójne dno w obwodzie, także pokaż kto bez saa tyle siadł + biegał i latał na mate wyrabiając wytrzymałość? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
Ale tu było pisane o 200x8 bez jakichś innych wodotrysków - tyle to chociażby ja osobiście siadłem bez saa. Dlatego uważam, że jeśli by to miał być cel sam w sobie - to bez sensu. Nic natomiast nie było pisane o jakichś innych sportach przy okazji i o specyficznym treningu pod inny sport czy sylwetkę.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Góra ciała


1.WL
2.Podciąganie
3.OHP
4.Ściąganie na wyciągu
5.Wyciskanie wąsko
6.Uginanie
7.Wyciskanie hantli 3 x 20


Nie wrzuciła mi się wypiska, więc nie będę pisał drugi raz. Filmiki jeszcze dorzucę za chwilę.
Trening bez szału , jakiś słaby dzień. Trochę przeziębiony jestem i pewnie to jest powodem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Podciąganie 80kg prawie zaliczone. Wynik w sumie byłby porządny jak na moją wagę






Uginanie 75kg. Wiadomo, że zarzucałem



1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
Jak masz ciśnienie na to uginanie to mocniej oporuj fazę negatywną- tzw. system aktywnego opuszczania. Do poprawiania wyniku w uginaniu rewelacyjne narzędzie treningowe. Można skorzystać nawet z pomocy przy tym zarzucaniu a walczyć ile wlezie w opuszczaniu. Mi to bardzo służyło jak miałem ciśnienie żeby dokładać w tym ćwiczeniu klamoty.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Dzieki, spróbuję. Choć jakiegos wielkiego ciśnienia nie mam. Czasem wrzucę więcej ciężaru, by dać mięśniom unikatowy bodziec. Ostatnie tygodnie to było pompowanie na 45-50kg.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
Mi teraz na pompkę fajnie wchodzi uginanie ze sztangą ale tak pół leżąc na skośnej ławce ale nogi proste. Trochę takie leżenie stojąc na ławeczce - jak sobie wyreguluję dobry kąt to idealnie pompuje bicki i bark nie boli.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co może być przykładem kumulatywnego efektu treningowego?

Wiecej