SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

[BLOG] Wbrew zasadom, wbrew fizyki prawom - POWRÓT PO LECZENIU STR. 23

Wysłana -
TRENING SOBOTA

CHYBA MI TA "NOWA " TECHNIKA MARTWEGO CIAGU NIE SIADA bo boli mnie w kolanach. Tak jakby górna część rzepki. Nie od frontu,tylko ta kostna czesc powyzej kolana łącząca czworogłowe z kolanem...

Oczywiscie rozgrzewka wuefowa,
3 x poliquin step up 10-14 powtorzen
1-2 serie rozgrzewkowe z malutkim ciezarem przed każdym cwiczeniem

1.MARTWY CIĄG UGIĘTE NOGI
30 X 10
35 X 8
40 X8
45 X 8
50 X 8

2. WYKROKI ZE SZTANGĄ
30 X 8
30 X 8
30 X 8
30 X 8

3. WYCISKANIE SZTANGIELEK ŁAWKA SKOŚNA
12,5 x 10
12,5 x 10
12,5 x 10 + superseria 4kg x 10 powtorzen rozpiętki na skosie

4.WYCISKANIE SZTANGI STOJĄC (BARKI )
20 x 10
20 x 10
25 x 8

5. PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU PODCHWYTEM
3 SERIE X 5 POWTÓRZEN

6. ŚCIAGANIE DRĄŻKA WYCIAGU (TRICEPS)
6 SZTABEK X 10
6 SZTABEK X 10
6 SZTABEK X 10

7. SIDE PLANK
4 SERIE X 30-35 SEKUND

No co niby wszystko spoko,ciezary idą w góre. Nie czuc za bardzo w trakcie cwiczenia ze cos z technika byloby nie tak,a jednak bole sie pojawiaja..wkurza mnie to. Wydaje mi sie ze technika jest idealna
Wysłana -
Niestety coś musi być nie tak skoro pojawia się ból. On jest sygnałem ostrzegawczym, że coś jest nieprawidłow.
Wysłana -
Trening dzis i wczoraj sobie odpuscilem. Zupelnie mnie opuscila motywacja. Nie pamietam kiedy tak ostatnio sie zachowalem.Karnet mam do 15, a pozniej 25 lutego najprawdopodobniej jade na miesiac za granice. Wiec znow bedzie przerwa od cwiczen..
Wysłana -
To pomyśl sobie nad jakimiś ćwiczeniami choćby z masą ciała żeby całkiem nie odpuścić ćwiczeń fizycznych. Miesiąc to nie jest jakoś długo.
Wysłana -
no tak,bede mieszkal z kumplem ktory jest zapalonym fanem kalisteniki, miche postaram sie jakos "zdrowo " trzymac. Bylem za granica to wiem ze to troche jest improwizacja i trzeba troche czasu adaptacji - poznac sklepy,ceny zeby rozpoczac diete,no ale na spontanie moge jadlospis sobie wymyslac z dnia na dzien
Wysłana -
No to jak fan klisteniki to zawsze można coś się ciekawego dowiedzieć. A miskę da się szybko ogarnąć wiadomo, że nie od razu idealnie.
Strona 29 z 29
Dodaj odpowiedź