SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wbrew zasadom wbrew fizyki prawom / TRENING BEZ MASECZKI STR 117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
TomaszAZ
troche sie wkurzylem bo zabrałem głos dwa razy i za każdym razem mnie zgasił xD I nie dowiedzialem się czy według niego trening silowy nie podnosi naturalnie tescia wbrew temu co się mowi,czy w swojej wypowiedzi chcial przekazać że nie to jest najistotniejsze...


Ja lubię formułę prowadzenia zajęć przez Tadeusza i na kilku już byłem i za każdym razem była swobodna polemika na różne tematy, czasem nawet odbiegając od przewodniej myśli szkolenia.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
Mam takie samo odczucie. No cóż,moze troche przesadzam,bo mam tendencje do brania sobie za bardzo osobiscie niektórych rzeczy. Chyba nie nadepnąłem mu na odcisk tym, że powiedzialem mu że artur krzemien z ktorym prowadzil jedno ze szkolen przemawial w sposob nieciekawy dla mnie>
ps . szczerze mowiac to malo mnie to obchodzi


Zmieniony przez - TomaszAZ w dniu 2018-06-18 13:32:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Tadeusz jest na prawdę spoko gość i myślę, że pewnie źle zrozumiany został

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
1. Certyfikatunio
2.Pełnoziarniste spaghetti z gara :d
3.Miła dla oka etykieta piwka, fajny design ,taki PRL -owy, nie zbyt drogie toteż na fajnym wygladzie sie konczylo
4. Bodajże placek marchewkowy z polewą truskawkowo-miodowo-jogurtową -czyli napewno sniadanie highcarb
5.Ciasteczka owsiane pycha!













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
No nieźle. Certyfikat jest więc kolejna wiedza zdobyta Ni miska też wygląda nieźle

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
sleep low start ,WIEC ZARAZ NA ROWER
TRENING , WCZORAJ NA WKUR** PO TYM MECZU BŁAZENADY
ROWEREK
MOBILITY

1.Martwy ciąg ugiętonogi (progresja powtórzeń ,dwie ostatnie serie faktycznie ciezkie)
50 x 10
60 x 10
70 x 10
75 x 10
80 x 10

2. WYKROKI ZE SZTANGĄ
35 X 14
35 X 14
35 X 14
35 X 14 SREDNIO MI TO SZŁO

3. WYCISK SZTANGIELEK NA ŁAWCE SKOŚNEJ DODATNIO
15 X 12
17,5 X 12
20 X 12 TU BYŁO BEZ PROGRESU,ALE WESZŁO FAJNIE WIEC CZAS ZWIEKSZYC CIEZAR

4. WYCISKANIE SZTANGI STOJĄC NA BARKI
15 X 12
20 X 12
25 X 12 JAK W CWICZENIU WYŻEJ, WESZŁO WIĘC CZAS NA PROGRES

5. SCOTT CURL
5 X 10
5 X 10
5 X 10
5 X 10

6. POMPKI SERDUSZKA
12
12
12
TOTAL 36

7.AB WHEEL
3 serie x 8 powtórzen


Fajny trening, niec doskomfort w tych barkach - zwieksza sie ale jestem do fizjo zapisany za 9 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Przynajmniej mecz Polaków przełożył się u Ciebie pozytywnie na porządny trening

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
I jak tam po szkoleniu u Faftaq?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
no co - fachura jak zwykle :) skoncentrowany byłem jeszcze bardziej niz zazwyczaj - na szczescie przelozylo sie to dobrze na moją pamiec. Tematyka była trudna, jednak bardzo duzo ze szkolenia pamietam. Wiele tez bylo odniesien do przeszlosci i musze przyznac ze tradycyjnie w pierwszej chwili po szkoleniu mysl "kurna jak ja mało wiem!" ale gdy sobie to podsumowalem na spokojnie nawet na moim fanpage na facebooku,zaczynalem przypominac sobie momenty szkolenia na ktorych jak Tadek(mimo że mnie zgasił) mówil to moj umysł mowil razem z nim -pomyslalem niezle.Gdybym mial wiecej pewnosci siebie i mocniejszy głos (i nie szczedziłbym czasu -to chyba najwazniejsze) to wiecej bym z nim dyskutował. Jednak wiem calkiem sporo i mysle ze dobry ze mnie dietetyk. Troche popracowac nad dyscypliną i higieną pracy,a nastepnie nad dyscypliną dbania nad michą - zeby prezencja była lepsza i bedzie sztos :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
tutaj z mojego fanpage bezpośrednio wycinek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4dniowy split do oceny

Następny temat

Kobieta a siłownia

WHEY premium